ConocoPhillips Profitbase Aseon Norges Volleyballforbund KFUMStavanger Volleyball

Resultater

Resultatene for Veteran NM 2012 oppdateres fortløpende, og vil være tilgjengelige etter de første kampene.

Gruppe K33

Gruppe K40

Gruppe M33

Gruppe M40

Gruppe M47

 Gruppe K33

Pulje A Poeng Sett+ Sett- Sett diff Score+ Score- Score diff
Klepp VBL 6 6 0 6 150 61 89
KFUM Stav/SunnStav 2 3 4 -1 142 149 -7
Finstad 2 3 5 -2 114 174 -60
Dalen damene 2 2 5 -3 123 145 -22
Pulje B Poeng Sett+ Sett- Sett diff Score+ Score- Score diff
Austrått IL 6 6 0 6 150 71 79
Team Karmsund 4 4 2 2 135 121 14
Ivrig 2 2 4 -2 111 131 -20
Lier VBK 0 0 6 -6 77 150 -73

Fredag 8. juni Resultat   1. sett   2. sett   3. sett  
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 Klepp VBL Dalen damene 2 0 25 7 25 10    
2 Finstad KFUM Stav/SunnStav 2 1 12 25 25 23 17 15
3 Austrått IL Lier VBK 2 0 25 5 25 8    
4 Team Karmsund Ivrig 2 0 25 15 25 23    
5 Klepp VBL Finstad 2 0 25 7 25 9    
6 Dalen damene KFUM Stav/SunnStav 0 2 24 26 21 25    
7 Team Karmsund Austrått IL 0 2 22 25 13 25    
8 Ivrig Lier VBK 2 0 25 14 25 17    
9 Dalen damene Finstad 2 1 21 25 25 9 15 10
10 Klepp VBL KFUM Stav/SunnStav 2 0 25 14 25 14    
11 Austrått IL Ivrig 2 0 25 14 25 9    
12 Team Karmsund Lier VBK 2 0 25 14 25 19    

Lørdag 9. juni                  
Kamp Lag 1 Lag 2 Resultat 1. sett 2. sett 3. sett  
13 Nr. 2 Pulje A Nr. 3 Pulje B Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Kvart
  KFUM Stav/SunnStav Ivrig 2 0 25 15 25 12      
14 Nr. 2 Pulje B Nr. 3 Pulje A                 Kvart
  Team Karmsund Finstad 2 0 25 8 25 19      
15 Nr. 1 Pulje A Nr. 4 Pulje B                 Kvart
  Klepp VBL Lier VBK 2 0 25 6 25 5      
16 Nr. 1 Pulje B Nr. 4 Pulje A       Kvart
  Austrått IL Dalen damene 2 0 25 15 25 12      
17 Taper kamp 13 Taper kamp 15                 5-8 plass
  Ivrig Lier VBK 2 0 25 16 27 25      
18 Taper kamp 14 Taper kamp 16                 5-8 plass
  Finstad Dalen damene 0 2 20 25 21 25      
19 Vinner kamp 13 Vinner kamp 16                 Semi
  KFUM Stav/SunnStav Austrått IL 0 2 15 25 15 25      
20 Vinner kamp 14 Vinner kamp 15                 Semi
  Team Karmsund Klepp VBL 0 2 24 26 13 25      
21 Taper kamp 17 Taper kamp 18                 7-8 plass
  Lier VBK Finstad 0 2 15 25 12 25      
22 Vinner kamp 17 Vinner kamp 18                 5-6 plass
  Ivrig Dalen damene 1 2 25 22 22 25 13 15  
23 Taper kamp 19 Taper kamp 20                 Bronsefinale
  KFUM Stav/SunnStav Team Karmsund 1 2 25 16 18 25 9 15  
24 Vinner kamp 19 Vinner kamp 20                 Finale
  Austrått IL Klepp VBL 2 1 25 23 12 25 16 14  

Gruppe K40

Pulje A Poeng Sett+ Sett- Sett diff Score+ Score- Score diff
Gjesdal 6 6 1 5 163 119 44
Bergkameratene 4 5 3 2 160 144 16
Sogndal 2 2 4 -2 127 143 -16
Ivrig DE 0 1 6 -5 120 164 -44
Pulje B Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score- Score diff
Klubb G.U.T.S. 4 4 1 3 117 73 44
Straen 2 3 2 1 106 93 13
Lier VBK 0 0 4 -4 43 100 -57

Fredag 8. juni Resultat   1. sett   2. sett   3. sett  
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 Bergkameratene Ivrig DE 2 1 24 10 21 25 15 6
2 Straen Klubb G.U.T.S. 1 2 28 26 14 25 14 16
3 Gjesdal Sogndal 2 0 25 16 25 17    
4 Sogndal Ivrig DE 2 0 25 16 29 27    
5 Straen Lier VBK 2 0 25 14 25 12    
6 Gjesdal Bergkameratene 2 1 25 21 23 25 15 4
7 Bergkameratene Sogndal 2 0 25 21 25 19    
8 Lier VBK Klubb G.U.T.S. 0 2 11 25 6 25    
9 Gjesdal Ivrig DE 2 0 25 13 25 23    
                     

Lørdag 9. juni Resultat 1. sett 2. sett 3. sett  
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2  
10 Nr. 4 Pulje A Nr. 1 Pulje B                 Kvart
  Ivrig DE Klubb G.U.T.S. 0 2 20 25 9 25      
11 Nr. 3 Pulje A Nr. 2 Pulje B                 Kvart
  Sogndal Straen 0 2 22 25 15 25      
12 Nr. 2 Pulje A Nr. 3 Pulje B                 Kvart
  Bergkameratene Lier VBK 2 0 25 9 25 18      
13 Nr. 1 Pulje A Vinner kamp 11                 Semifinale
  Gjesdal Straen 0 2 23 25 20 25      
14 Taper kamp 10 Taper kamp 11                 5-7 plass
  Ivrig DE Sogndal 0 2 14 25 18 25      
15 Vinner kamp 10 Vinner kamp 12                 Semifinale
  Klubb G.U.T.S. Bergkameratene 2 1 14 25 25 22 15 7  
16 Taper kamp 10 Taper kamp 12                 5-7 plass
  Ivrig DE Lier VBK 2 0 25 4 25 16      
17 Taper kamp 11 Taper kamp 12                 5-7 plass
  Sogndal Lier VBK 2 0 25 8 25 9      
18 Taper kamp 15 Taper kamp 13                 Bronsefinale
  Bergkameratene Gjesdal 1 2 25 21 13 25 3 15  
19 Vinner kamp 15 Vinner kamp 13                 Finale
  Klubb G.U.T.S. Straen 0 2 20 25 20 25      

Gruppe M33

Pulje A Poeng Sett+ Sett- Sett diff Score+ Score- Score diff
Dynamo 4 4 0 4 100 66 34
Nyborg 2 2 2 0 86 77 9
Farsund Volley 0 0 0 0 100 57 43
Pulje B Poeng Sett+ Sett- Sett diff Score+ Score- Score diff
Lidingö 4 4 1 3 113 86 27
Finstad 2 3 2 1 105 102 3
Sand veteran 33 0 0 0 0 100 70 30

Fredag 8. juni Resultat   1. sett   2. sett   3. sett    
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2  
1 1300 7 Nyborg Dynamo 0 2 22 25 14 25     Pulje A
2 1300 8 Lidingö Finstad 2 1 23 25 25 20 15 10 Pulje B
3 1500 7 Nyborg Farsund Volley 2 0 25 14 25 13     Pulje A
4 1500 8 Lidingö Sand veteran 33 2 0 25 14 25 17     Pulje B
5 1700 7 Dynamo Farsund Volley 2 0 25 12 25 18     Pulje A
6 1700 8 Finstad Sand veteran 33 2 0 25 16 25 23     Pulje B

Lørdag 9. juni Resultat 1. sett 2. sett 3. sett  
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2  
7 Nr. 2, pulje A Nr. 3, pulje B                 Kvartfinale
  Nyborg Sand veteran 33 2 0 25 18 25 17      
8 Nr. 3, pulje A Nr. 2, pulje B                 Kvartfinale
  Farsund Volley Finstad 0 2 21 25 21 25      
9 Nr. 1, pulje A Vinner kamp 8                 Semifinale
  Dynamo Finstad 2 0 25 16 25 21      
10 Nr. 1, pulje B Vinner kamp 7                 Semifinale
  Lidingö Nyborg 1 2 21 25 25 20 12 15  
11 Taper kamp 7 Taper kamp 8                 5. & 6. plass
  Sand veteran 33 Farsund Volley 0 2 16 25 17 25      
12 Taper Kamp 9 Taper Kamp 10                 Bronsefinale
  Finstad Lindingo 1 2 14 25 25 21 12 15  
13 Vinner Kamp 9 Vinner Kamp 10                 Finale
  Dynamo Nyborg 2 0 25 15 25 22      

Gruppe M40

Pulje A Poeng Sett+ Sett- Sett diff Score+ Score- Score diff
Spirit 40 4 5 3 2 164 141 23
Volleyballfondet 4 4 2 2 124 107 17
Hundvåg IL 4 5 3 2 163 155 8
Skien VBK 0 2 4 -2 107 126 -19
Åsheim 0 0 4 -4 71 100 -29

Fredag 8. juni Resultat   1. sett   2. sett   3. sett  
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 Spirit 40 Åsheim 2 0 25 19 25 9    
2 Hundvåg IL Volleyballfondet 1 2 25 21 19 25 9 15
3 Skien VBK Spirit 40 1 2 25 23 16 25 12 15
4 Åsheim Hundvåg IL 0 2 21 25 22 25    
5 Volleyballfondet Skien VBK 2 1 23 25 25 21 15 8
6 Spirit 40 Hundvåg IL 1 2 25 20 21 25 5 15

Lørdag 9. juni Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2  
7 Åsheim Volleyballfondet 0 2 20 25 15 25      
8 Skien VBK Hundvåg IL 1 2 18 25 25 11 11 15  
9 Spirit 40 Volleyballfondet 1 2 22 25 27 25 10 15  
10 Åsheim Skien VBK 1 2 25 22 19 25 14 16  
11 Nr 3 pulje A Nr 4 pulje A                 Bronse
  Spirit 40 Skien VBK 2 0 25 19 25 23      
12 Nr 1 pulje A Nr 2 pulje A                 Finale
  Volleyballfondet Hundvåg IL 2 0 25 22 25 16      

Gruppe M47

Pulje A Poeng Sett+ Sett- Sett diff Score+ Score Score diff
Hundvåg IL 6 6 2 4 166 146 20
Bergkameratene 4 5 2 3 157 146 11
Spirit 47 2 3 3 0 118 102 16
Røst 0 1 4 -3 96 113 -17
Asker 0 0 4 -4 70 100 -30

Fredag 8. juni Resultat   1. sett   2. sett   3. sett    
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2  
1 Hundvåg IL Asker 2 0 25 14 25 20      
2 Bergkameratene Røst 2 0 25 20 25 23      
3 Spirit 47 Hundvåg IL 1 2 25 9 19 25 11 15  
4 Asker Bergkameratene 0 2 23 25 13 25      
5 Røst Spirit 47 1 2 25 23 21 25 7 15  
6 Hundvåg IL Bergkameratene 2 1 25 27 27 25 15 5  

Lørdag 9. juni Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2  
7 Asker Røst 0 2 11 25 18 25      
8 Spirit 47 Bergkameratene 2 0 25 15 25 10      
9 Hundvåg IL Røst 2 0 30 28 25 19      
10 Asker Spirit 47 0 2 17 25 18 25      
11 Nr 3 pulje A Nr 4 pulje A                  
  Bergkameratene Røst 2 0 25 20 25 23     Bronse
12 Nr 1 pulje A Nr 2 pulje A                  
  Hundvåg IL Spirit 47 0 2 16 25 19 25     Finale