Vestcup short logo

Tidligere vinnere av Vestcup

vestcup bilde2

  Damer Gruppe 1 Damer Gruppe 2 Damer Gruppe 3
1988     Sandnes
1989     Stall DH
1990 Sandnes Skjoldar Egersund
1991   Gjesdal Stall DH
1992 Hundvåg Gjesdal Høle
1993 Koll Kopervik Bjerkreim
1994 Koll Gjesdal Sand
1995 Klepp Hånes Austrått
1996 Viitorul Pitesti Austrått Randaberg
1997 Aukra Austrått Randaberg
1998 Klepp BSI Sand
1999 Klepp KFUM Stavanger Sand
2000 Klepp KFUM Stavanger Sand
2001   Klepp Kopervik
2002 KFUM Stavanger Romania Klepp VBL
2003   Kopervik

KFUM Stavanger

2004 Kolbâck Austrått IL Stavanger Kommune BIL
2005 Pitesti 1    
2006 Klepp VBL Randaberg IL  
2007 Klepp VBL Austrått IL Egersund VBK
2008 Tianjin Bridgestone KFUM Stavanger KFUM Stavanger
2009 USC Münster Topp Volley 1 Hana IL (U19)
2010 UIS Volley Gjesdal Randaberg
2011 BSI Austrått Kristiansand Sandvolley
2012 ToppVolley Norge Austrått -
2013 ToppVolley Norge Rossvoll VBK  
2014 Nyborg Straen VBK  
2015 Randaberg UiSi Austrått
2015 ToppVolley Sandnes VBK Kristiansand Sandvolley

 

     

 

Herrer Gruppe 1 Herrer Gruppe 2 Herrer Gruppe 3
1988   Kopervik Hundvåg
1989   Hundvåg Tananger
1990 Randaberg Randaberg Sand
1991   Austrått Haugesund
1992 Austrått Gjesdal Dysjaland
1993 Austrått Sotra Hundvåg
1994 Randaberg Sand Kopervik
1995 Gentofte Klepp Kopervik
1996 Nyborg Egersund Gjesdal
1997 Nyborg Kopervik Framrykk
1998 Antwerp Egersund Framrykk
1999 Nyborg Nyborg 2 Framrykk
2000 Nyborg Nyborg 2 Framrykk
2001   Randaberg STIL
2002 Randaberg   Nor-Dan IL
2003   Egersund  
2004   Klepp VBL  
2005 Randaberg ToppVolley 1  
2006   ToppVolley 1 Varhaug IL
2007 Randaberg ToppVolley  
2008 Randaberg Kristiansand VBK Austrått IL
2009 Nyborg Randaberg Dysjaland
2010 Nyborg Randaberg Vegårshei
2011 Nyborg Riska VBK Farsund IL
2012 Nyborg STIL-UIS -
2013 Nyborg Riska VBK  
2014 Randaberg Riska VBK  
2015 Randaberg Dristug  
2016 TIF Viking Dristug  

 

Fra 2001 startet Vestcup med aldersbestemte lag samt Volley2000.

  Jenter 15 Jenter 17  
2001   ISS 1  
2002 Austrått IL KFUM Stavanger  
2003 Klepp VBL Egersund  
2004 Klepp VBL ToppVolleyNorge  
2005 Egersund J18: Egersund  
   

 

 
  Jenter U16 Jenter U17 Jenter U19
2006 Randaberg Egersund VBK Egersund VBK

2007

Gneist VBL

Egersund VBK

Farsund IL

2008 Hana IL Gneist VBL  
2009 Hana IL Egersund VBK  
2010 KFUM Stavanger    
2011 Austrått    
       
  Jenter U15 Jenter U17  Jenter U19
2012 Austrått Austrått  
2013 Austrått Gneist Smaragd
2014 Sandnes VBK Gneist Rubin  
2015 Austrått Gneist Smaragd IL Strand Ulv
2016 Mandal Sandnes VBK  

 

 

Gutter 15

 Gutter 17

 
2001   Egersund  
2002 Farsund Egersund  
2003 KFUM Stavanger Farsund  
2004 Austrått IL ToppVolleyNorge  
2005 Austrått G18: Sviland  
     

 

  Gutter U16 Gutter U17  Gutter U19
2006 Randaberg IL    

2007

Austrått IL 

 

 Farsund IL (U17-U19)

2008 Hana IL Gneist VBL  
2009 KFUM Haugesund Randaberg IL  
2010 Randaberg    
2011  Austrått    
       
  Gutter U15 Gutter U17 Gutter U19
2012 Egersund VBK Austrått  
2013 Farsund IL   Farsund IL
2014 Austrått   Austrått
2015   Gjesdal  
2016 Vindafjord Kristiansand Sandvolley  

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums