Vestcup short logo

Vestcup 2017

Herrer gruppe 3 (3. div og lavere)

Pulje A

Lag
Frekhaug VBK
Haugesund volleyball KM
Strand Ulv G19
Søgne Volley

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Haugesund volleyball KM 4 2 1 3 4 3 1 135 144 -9
2 Frekhaug VBK 4 2 1 3 5 4 1 171 164 7
3 Søgne Volley 2 1 2 3 4 4 0 155 155 0
4 Strand Ulv G19 2 1 2 3 3 5 -2 168 166 2

 

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
420 16.09 08:00 Frekhaug VBK - Søgne Volley 2 - 1 (20-25, 25-14, 15-12) Idrettshallen - Bane 10 Søre Neset
415 16.09 10:00 Frekhaug VBK - Haugesund volleyball KM 1 - 2 (11-25, 25-13, 13-15) Idrettshallen - Bane 10 Randaberg U19
416 16.09 12:00 Strand Ulv G19 - Søgne Volley 2 - 1 (23-25, 25-16, 15-13) Idrettshallen - Bane 10 Frekhaug VBK
417 16.09 13:00 Strand Ulv G19 - Frekhaug VBK 1 - 2 (24-26, 25-21, 11-15) Idrettshallen - Bane 10 Gneist U19
418 16.09 14:00 Haugesund volleyball KM - Søgne Volley 0 - 2 (13-25, 19-25) Idrettshallen - Bane 11 Strand Ulv G19
419 16.09 16:00 Haugesund volleyball KM - Strand Ulv G19 2 - 0 (25-23, 25-22) Idrettshallen - Bane 10 Farsund 2

Pulje B

Lag
Farsund 2
Gneist U19
Randaberg U19
Søre Neset

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Søre Neset 6 3 0 3 6 0 6 150 89 61
2 Gneist U19 4 2 1 3 4 2 2 130 115 15
3 Farsund 2 2 1 2 3 2 4 -2 120 133 -13
4 Randaberg U19 0 0 3 3 0 6 -6 87 150 -63

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
411 16.09 09:00 Gneist U19 - Randaberg U19 2 - 0 (25-14, 25-10) Farsund 2
412 16.09 09:00 Søre Neset - Farsund 2 2 - 0 (25-19, 25-10) Gneist U19
413 16.09 11:00 Søre Neset - Gneist U19 2 - 0 (25-15, 25-15) Søgne Volley
414 16.09 11:00 Randaberg U19 - Farsund 2 0 - 2 (11-25, 22-25) Haugesund volleyball KM
409 16.09 13:00 Randaberg U19 - Søre Neset 0 - 2 (10-25, 20-25) Haugesund volleyball KM
410 16.09 14:00 Gneist U19 - Farsund 2 2 - 0 (25-20, 25-21) Søre Neset

A-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Dommere
202 Kvart 2 17.09 08:00 Søre Neset - Strand Ulv G19 1 - 2 (25-16, 14-25, 13-25) Pulje A/3 (Søgne Volley)
      Pulje B/1 - Pulje A/4    
203 Kvart 3 17.09 08:00 Farsund 2 - Frekhaug VBK 2 - 1 (25-20, 21-25, 15-11) Pulje B/4 (Randaberg U19)
      Pulje B/3 - Pulje A/2    
201 Kvart 1 17.09 09:00 Haugesund volleyball KM - Randaberg U19 2 - 0 (25-11, 25-6) Pulje A/4 (Strand Ulv G19)
      Pulje A/1 - Pulje B/4    
204 Kvart 4 17.09 09:00 Gneist U19 - Søgne Volley 0 - 2 (19-25, 24-26) Pulje B/3 (Farsund 2)
      Pulje B/2 - Pulje A/3    
210 5-8. plass 2 17.09 10:00 Søre Neset - Frekhaug VBK 1 - 2 (25-14, 24-26, 12-15) Taper kamp 204 (Gneist U19)
      Taper 202 - Taper 203    
206 Semi 2 17.09 10:00 Strand Ulv G19 - Farsund 2 2 - 0 (25-16, 25-14) Taper kamp 201 (Randaberg U19)
      Vinner 202 - Vinner 203    
209 5-8. plass 1 17.09 11:00 Randaberg U19 - Gneist U19 0 - 2 (13-25, 13-25) Taper kamp 210 (Søre Neset)
      Taper 201 - Taper 204    
205 Semi 1 17.09 11:00 Haugesund volleyball KM - Søgne Volley 1 - 2 (25-23, 21-25, 14-16) Taper kamp 206 (Farsund 2)
      Vinner 201 - Vinner 204    
211 5-6. plass 17.09 14:00 Gneist U19 - Frekhaug VBK 2 - 1 (26-24, 24-26, 15-12) Taper kamp 209 (Randaberg U19)
      Vinner 209 - Vinner 210    
212 7-8. plass 17.09 14:00 Randaberg U19 - Søre Neset 0 - 2 (9-25, 18-25) Taper kamp 205 (Haugesund volleyball KM)
      Taper 209 - Taper 210    
208 3-4. plass 17.09 15:00 Haugesund volleyball KM - Farsund 2 2 - 0 (25-17, 27-25) Vinner kamp 212 (Søre Neset)
      Taper 205 - Taper 206    
207 Finale 17.09 15:00 Søgne Volley - Strand Ulv G19 0 - 2 (14-25, 22-25) Taper kamp 211 (Frekhaug VBK)
      Vinner 205 - Vinner 206  

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums