Vestcup short logo

Vestcup 2017

Herrer gruppe 2 (1. og 2. div)

Pulje A

Lag
Austrått
Farsund 1
Sotra VBK
Team Sellouts

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Team Sellouts 6 3 0 3 6 2 4 176 144 32
2 Sotra VBK 4 2 1 3 5 2 3 156 126 30
3 Farsund 1 2 1 2 3 3 4 -1 126 149 -23
4 Austrått 0 0 3 3 0 6 -6 111 150 -39

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
391 16.09 08:00 Farsund 1 - Austrått 2 - 0 (25-13, 25-21) Toppvolley 2
392 16.09 08:00 Sotra VBK - Team Sellouts 1 - 2 (25-21, 19-25, 12-15) Gjesdal
393 16.09 11:00 Sotra VBK - Farsund 1 2 - 0 (25-17, 25-10) Straen VBK
394 16.09 11:00 Austrått - Team Sellouts 0 - 2 (21-25, 18-25) Toppvolley 1
396 16.09 13:00 Farsund 1 - Team Sellouts 1 - 2 (13-25, 27-25, 9-15) Toppvolley 2
395 16.09 14:00 Austrått - Sotra VBK 0 - 2 (19-25, 19-25) Haugesund volleyball KM

Pulje B

Lag
Froland
Gjesdal
KSK
Toppvolley 2

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Froland 6 3 0 3 6 1 5 156 142 14
2 KSK 4 2 1 3 5 2 3 161 131 30
3 Toppvolley 2 2 1 2 3 2 5 -3 131 160 -29
4 Gjesdal 0 0 3 3 1 6 -5 140 155 -15

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
397 16.09 09:00 Froland - Toppvolley 2 2 - 0 (25-21, 25-22) Austrått
398 16.09 09:00 KSK - Gjesdal 2 - 0 (26-24, 25-17) Sotra VBK
399 16.09 12:00 KSK - Froland 1 - 2 (25-16, 23-25, 12-15) Farsund 1
400 16.09 12:00 Toppvolley 2 - Gjesdal 2 - 1 (14-25, 25-22, 15-13) Team Sellouts
402 16.09 14:00 Froland - Gjesdal 2 - 0 (25-23, 25-16) Farsund 1
401 16.09 15:00 Toppvolley 2 - KSK 0 - 2 (16-25, 18-25) Sotra VBK

Pulje C

Lag
Dysjaland
Haugesund volleyball KM
Straen VBK
Toppvolley 1

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Toppvolley 1 6 3 0 3 6 1 5 162 125 37
2 Straen VBK 4 2 1 3 5 3 2 167 130 37
3 Haugesund volleyball KM 2 1 2 3 3 4 -1 129 147 -18
4 Dysjaland 0 0 3 3 0 6 -6 94 150 -56

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
403 16.09 10:00 Straen VBK - Haugesund volleyball KM 2 - 1 (16-25, 25-10, 15-10) Froland
404 16.09 10:00 Toppvolley 1 - Dysjaland 2 - 0 (25-16, 25-14) KSK
405 16.09 12:00 Toppvolley 1 - Straen VBK 2 - 1 (21-25, 26-24, 15-12) Austrått
406 16.09 13:00 Haugesund volleyball KM - Dysjaland 2 - 0 (25-18, 25-23) KSK
407 16.09 15:00 Haugesund volleyball KM - Toppvolley 1 0 - 2 (19-25, 15-25) Gjesdal
408 16.09 15:00 Straen VBK - Dysjaland 2 - 0 (25-11, 25-12) Froland

A-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Dommere
117 Kvart 3 17.09 08:00 Toppvolley 1 - Sotra VBK 1 - 2 (22-25, 25-19, 14-16) Pulje B/3 (Toppvolley 2)
      Pulje C/1 - Pulje A/2    
118 Kvart 4 17.09 08:00 KSK - Straen VBK 2 - 0 (25-18, 25-23) Pulje A/3 (Farsund 1)
      Pulje B/2 - Pulje C/2    
115 Kvart 1 17.09 09:00 Team Sellouts - Farsund 1 2 - 1 (21-25, 25-19, 15-12) Pulje B/4 (Gjesdal)
      Pulje A/1 - 2.best av 3. plass    
116 Kvart 2 17.09 09:00 Froland - Haugesund volleyball KM 2 - 0 (25-20, 25-16) Pulje C/4 (Dysjaland)
      Pulje B/1 - 1.best av 3. plass    
123 5-8. plass 1 17.09 11:00 Farsund 1 - Straen VBK 0 - 2 (23-25, 20-25) Taper kamp 128 (Austrått)
      Taper 115 - Taper 118    
124 5-8. plass 2 17.09 11:00 Haugesund volleyball KM - Toppvolley 1 1 - 2 (25-19, 15-25, 9-15) Taper kamp 129 (Dysjaland)
      Taper 116 - Taper 117    
119 Semi 1 17.09 12:00 Team Sellouts - KSK 0 - 2 (20-25, 16-25) Taper kamp 123 (Farsund 1)
      Vinner 115 - Vinner 118    
120 Semi 2 17.09 12:00 Froland - Sotra VBK 2 - 0 (25-12, 25-23) Taper kamp 124 (Haugesund volleyball KM)
      Vinner 116 - Vinner 117    
125 5-6. plass 17.09 13:00 Straen VBK - Toppvolley 1 1 - 2 (20-25, 25-9, 12-15) Taper kamp 119 (Team Sellouts)
      Vinner 123 - Vinner 124    
126 7-8. plass 17.09 13:00 Farsund 1 - Haugesund volleyball KM 0 - 2 (23-25, 20-25) Taper kamp 120 (Sotra VBK)
      Taper 123 - Taper 124    
122 3-4. plass 17.09 14:00 Team Sellouts - Sotra VBK 2 - 1 (22-25, 25-12, 15-9) Taper kamp 125 (Straen VBK)
      Taper 119 - Taper 120    
121 Finale 17.09 15:00 KSK - Froland 2 - 1 (25-11, 14-25, 15-7) Taper kamp 122 (Sotra VBK)
      Vinner 119 - Vinner 120    

B-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Dommere
128 9-12. plass 1 17.09 10:00 Austrått - Toppvolley 2 0 - 2 (17-25, 16-25) Taper kamp 115 (Farsund 1)
      Pulje A/4 - 3.best av 3. plass    
129 9-12. plass 2 17.09 10:00 Gjesdal - Dysjaland 2 - 1 (25-14, 21-25, 17-15) Taper kamp 116 (Haugesund volleyball KM)
      Pulje B/4 - Pulje C/4    
127 9-10. plass 17.09 12:00 Toppvolley 2 - Gjesdal 2 - 0 (25-22, 27-25) Vinner kamp 124 (Toppvolley 1)
      Vinner 128 - Vinner 129    
130 11-12. plass 17.09 13:00 Austrått - Dysjaland 2 - 1 (25-23, 16-25, 18-16) Taper kamp 127 (Gjesdal)

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums