Vestcup short logo

Vestcup 2017

Damer gruppe 6 Jenter U15

Pulje A

Lag
Aberdeen
Austrått JU15
Haugesund VBL 2

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Austrått JU15 2 1 1 2 4 0 4 100 53 47
2 Haugesund VBL 2 2 1 1 2 2 2 0 77 81 -4
3 Aberdeen 2 1 1 2 0 4 -4 57 100 -43

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
154 16.09 08:00 Aberdeen - Austrått JU15 0 - 2 (18-25, 8-25) Randaberg 2
153 16.09 10:00 Austrått JU15 - Haugesund VBL 2 2 - 0 (25-19, 25-8) ACS Hillingdon Blue
152 16.09 12:00 Haugesund VBL 2 - Aberdeen 2 - 0 (25-8, 25-23) ISS-2

Pulje B

Lag
ACS Hillingdon Blue
KSK
Randaberg 2

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 KSK 4 2 0 2 4 0 4 100 67 33
2 ACS Hillingdon Blue 2 1 1 2 2 2 0 82 84 -2
3 Randaberg 2 0 0 2 2 0 4 -4 69 100 -31

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
155 16.09 09:00 Randaberg 2 - ACS Hillingdon Blue 0 - 2 (12-25, 22-25) Aberdeen
156 16.09 11:00 KSK - Randaberg 2 2 - 0 (25-16, 25-19) ACS Hillingdon White
157 16.09 14:00 ACS Hillingdon Blue - KSK 0 - 2 (10-25, 22-25) Haugesund VBL 1

Pulje C

Lag
Gneist Topas
Haugesund VBL 1
ISS-1

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Haugesund VBL 1 4 2 0 2 4 0 4 100 42 58
2 Gneist Topas 2 1 1 2 2 2 0 81 82 -1
3 ISS-1 0 0 2 2 0 4 -4 43 100 -57

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
160 16.09 09:00 ISS-1 - Gneist Topas 0 - 2 (20-25, 12-25) Randaberg 1
158 16.09 11:00 Haugesund VBL 1 - ISS-1 2 - 0 (25-5, 25-6) Austrått JU15
159 16.09 13:00 Gneist Topas - Haugesund VBL 1 0 - 2 (11-25, 20-25) Haugesund VBL 2

Pulje D

Lag
ACS Hillingdon White
IL Sand
ISS-2
Randaberg 1

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 IL Sand 6 3 0 3 6 0 6 150 58 92
2 Randaberg 1 4 2 1 3 4 3 1 132 141 -9
3 ISS-2 2 1 2 3 3 5 -2 138 165 -27
4 ACS Hillingdon White 0 0 3 3 1 6 -5 109 165 -56

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
162 16.09 08:00 Randaberg 1 - ISS-2 2 - 1 (25-18, 21-25, 15-7) Gneist Topas
164 16.09 10:00 ACS Hillingdon White - ISS-2 1 - 2 (27-25, 16-25, 11-15) ISS-1
161 16.09 12:00 IL Sand - ACS Hillingdon White 2 - 0 (25-5, 25-9) Randaberg 2
165 16.09 13:00 ACS Hillingdon White - Randaberg 1 0 - 2 (22-25, 19-25) IL Sand
163 16.09 14:00 Randaberg 1 - IL Sand 0 - 2 (9-25, 12-25) ACS Hillingdon White
166 16.09 15:00 IL Sand - ISS-2 2 - 0 (25-7, 25-16) Randaberg 1

A-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Dommere
168 Kvart 2 17.09 08:00 KSK - Haugesund VBL 2 2 - 0 (25-19, 25-19) Pulje B/2 (ACS Hillingdon Blue)
      Pulje B/1 - Pulje A/2    
167 Kvart 1 17.09 08:50 Austrått JU15 - ACS Hillingdon Blue 2 - 0 (25-16, 25-21) Pulje A/2 (Haugesund VBL 2)
      Pulje A/1 - Pulje B/2    
170 Kvart 4 17.09 08:50 IL Sand - Gneist Topas 2 - 0 (25-14, 25-17) Pulje D/4 (ACS Hillingdon White)
      Pulje D/1 - Pulje C/2    
169 Kvart 3 17.09 09:40 Haugesund VBL 1 - Randaberg 1 2 - 0 (25-5, 25-7) Pulje A/1 (Austrått JU15)
      Pulje C/1 - Pulje D/2    
175 5-8. plass 1 17.09 10:30 ACS Hillingdon Blue - Gneist Topas 0 - 2 (2-25, 12-25) Taper kamp 386 (ISS-1)
      Taper 167 - Taper 170    
176 5-8. plass 2 17.09 11:20 Haugesund VBL 2 - Randaberg 1 2 - 0 (25-22, 25-19) Taper kamp 387 (Randaberg 2)
      Taper 168 - Taper 169    
172 Semi 2 17.09 11:20 KSK - Haugesund VBL 1 0 - 2 (15-25, 12-25) Taper kamp 175 (ACS Hillingdon Blue)
      Vinner 168 - Vinner 169    
171 Semi 1 17.09 13:00 Austrått JU15 - IL Sand 0 - 2 (7-25, 12-25) Taper kamp 388 (ACS Hillingdon White)
      Vinner 167 - Vinner 170    
178 7-8. plass 17.09 13:00 ACS Hillingdon Blue - Randaberg 1 2 - 0 (25-20, 25-15) Taper kamp 390 (ISS-1)
      Taper 175 - Taper 176    
177 5-6. plass 17.09 14:00 Gneist Topas - Haugesund VBL 2 2 - 0 (25-8, 25-19) Taper kamp 178 (Randaberg 1)
      Vinner 175 - Vinner 176    
174 3-4. plass 17.09 15:00 Austrått JU15 - KSK 2 - 0 (26-25, 25-22) Taper kamp 389 (Aberdeen)
      Taper 171 - Taper 172    
173 Finale 17.09 15:00 IL Sand - Haugesund VBL 1 2 - 0 (25-17, 25-7) Taper kamp 177 (Haugesund VBL 2)
      Vinner 171 - Vinner 172    

B-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Dommere
385 B-Kvart-1 17.09 08:00 Randaberg 2 - ACS Hillingdon White 2 - 0 (25-10, 25-21) Pulje C/2 (Gneist Topas)
      Pulje B/3 - Pulje D/4    
386 B-Kvart-2 17.09 09:40 ISS-1 - ISS-2 1 - 2 (22-25, 25-19, 13-15) Pulje D/1 (IL Sand)
      Pulje C/3 - Pulje D/3    
387 B-Semi-1 17.09 10:30 Aberdeen - Randaberg 2 2 - 0 (25-16, 25-22) Taper kamp 169 (Randaberg 1)
      Pulje A/3 - Vinner 385    
388 B-Semi-2 17.09 12:10 ISS-2 - ACS Hillingdon White 2 - 0 (25-22, 25-17) Taper kamp 172 (KSK)
      Vinner 386 - Taper 385    
390 11-12 plass 17.09 12:10 Randaberg 2 - ISS-1 2 - 1 (19-25, 25-15, 15-11) Taper kamp 176 (Randaberg 1)
      Taper 387 - Taper 386    
389 9-10 plass 17.09 14:00 ISS-2 - Aberdeen 2 - 0 (25-0, 25-0) Taper kamp 171 (Austrått JU15)

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums