Vestcup short logo

Vestcup 2017

Damer gruppe 5 Jenter U17

Pulje A

Lag
KFUM Stvgr 1
Mandal 2
Sveio
Vindafjord

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 KFUM Stvgr 1 6 3 0 3 6 0 6 152 94 58
2 Sveio 4 2 1 3 4 3 1 144 122 22
3 Vindafjord 2 1 2 3 3 4 -1 139 135 4
4 Mandal 2 0 0 3 3 0 6 -6 66 150 -84

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
230 16.09 09:00 Mandal 2 - KFUM Stvgr 1 0 - 2 (7-25, 12-25) ISS U17
227 16.09 11:00 KFUM Stvgr 1 - Sveio 2 - 0 (27-25, 25-9) KFUM Haugesund
231 16.09 12:00 Vindafjord - Sveio 1 - 2 (25-20, 20-25, 3-15) KFUM Stvgr 1
226 16.09 13:00 Vindafjord - Mandal 2 2 - 0 (25-14, 25-11) Sveio
228 16.09 15:00 KFUM Stvgr 1 - Vindafjord 2 - 0 (25-19, 25-22) KSK5
229 16.09 16:00 Mandal 2 - Sveio 0 - 2 (13-25, 9-25) TIF Viking

Pulje B

Lag
Gneist Smaragd
ISS U17
KFUM Stvgr 2
KSK5

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Gneist Smaragd 6 3 0 3 6 0 6 150 52 98
2 KFUM Stvgr 2 4 2 1 3 4 3 1 135 132 3
3 KSK5 2 1 2 3 3 4 -1 115 138 -23
4 ISS U17 0 0 3 3 0 6 -6 72 150 -78

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
233 16.09 08:00 KSK5 - ISS U17 2 - 0 (25-11, 25-14) KFUM Stvgr 1
232 16.09 09:00 Gneist Smaragd - KFUM Stvgr 2 2 - 0 (25-8, 25-14) Mandal 1
234 16.09 11:00 KSK5 - Gneist Smaragd 0 - 2 (12-25, 3-25) Mandal 2
235 16.09 11:00 KFUM Stvgr 2 - ISS U17 2 - 0 (25-14, 25-18) Vindafjord
236 16.09 14:00 KFUM Stvgr 2 - KSK5 2 - 1 (23-25, 25-21, 15-4) Strand Ulv J17
237 16.09 14:00 Gneist Smaragd - ISS U17 2 - 0 (25-4, 25-11) Vindafjord

Pulje C

Lag
Gneist Zafir
Klepp VBL
SVBK JU17
Søgne Volley
TIF Viking

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 TIF Viking 8 4 0 4 8 3 5 237 170 67
2 Klepp VBL 6 3 1 4 7 2 5 201 149 52
3 Søgne Volley 4 2 2 4 5 4 1 185 167 18
4 SVBK JU17 2 1 3 4 3 6 -3 166 183 -17
5 Gneist Zafir 0 0 4 4 0 8 -8 80 200 -120

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
239 16.09 09:00 TIF Viking - Søgne Volley 2 - 1 (21-25, 25-14, 15-9) Gneist Rubin
241 16.09 09:00 SVBK JU17 - Gneist Zafir 2 - 0 (25-3, 25-17) KSK5
240 16.09 11:00 TIF Viking - Klepp VBL 2 - 1 (25-13, 23-25, 15-13) SVBK JU17
246 16.09 11:00 Gneist Zafir - Søgne Volley 0 - 2 (11-25, 12-25) Mandal 1
242 16.09 13:00 SVBK JU17 - TIF Viking 1 - 2 (15-25, 25-23, 11-15) Gneist Zafir
243 16.09 13:00 Søgne Volley - Klepp VBL 0 - 2 (14-25, 23-25) Gneist Smaragd
245 16.09 15:00 Gneist Zafir - TIF Viking 0 - 2 (6-25, 14-25) Søgne Volley
247 16.09 15:00 Klepp VBL - SVBK JU17 2 - 0 (25-19, 25-13) Gneist Smaragd
238 16.09 17:00 Klepp VBL - Gneist Zafir 2 - 0 (25-12, 25-5) Sveio
244 16.09 17:00 Søgne Volley - SVBK JU17 2 - 0 (25-23, 25-10) TIF Viking

Pulje D

Lag
Gneist Rubin
KFUM Haugesund
Mandal 1
Strand Ulv J17

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Mandal 1 6 3 0 3 6 1 5 156 109 47
2 Strand Ulv J17 4 2 1 3 5 2 3 150 94 56
3 KFUM Haugesund 2 1 2 3 2 4 -2 82 136 -54
4 Gneist Rubin 0 0 3 3 0 6 -6 101 150 -49

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
248 16.09 08:00 Mandal 1 - Gneist Rubin 2 - 0 (25-21, 25-22) KFUM Stvgr 2
251 16.09 10:00 Gneist Rubin - KFUM Haugesund 0 - 2 (18-25, 18-25) KFUM Stvgr 2
249 16.09 12:00 Strand Ulv J17 - KFUM Haugesund 2 - 0 (25-9, 25-7) ISS U17
250 16.09 13:00 Strand Ulv J17 - Mandal 1 1 - 2 (25-16, 17-25, 8-15) KFUM Haugesund
252 16.09 15:00 Gneist Rubin - Strand Ulv J17 0 - 2 (13-25, 9-25) KFUM Haugesund
253 16.09 16:00 Mandal 1 - KFUM Haugesund 2 - 0 (25-12, 25-4) Strand Ulv J17

A-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Dommere
256 A-1/4-3 17.09 09:00 TIF Viking - KFUM Stvgr 2 2 - 0 (25-18, 26-24) Pulje D/2 (Strand Ulv J17)
      Pulje C/1 - Pulje B/2    
257 A-1/4-4 17.09 09:00 Mandal 1 - Sveio 0 - 2 (20-25, 18-25) Pulje C/2 (Klepp VBL)
      Pulje D/1 - Pulje A/2    
254 A-1/4-1 17.09 10:00 KFUM Stvgr 1 - Strand Ulv J17 2 - 1 (17-25, 25-12, 17-15) Pulje B/2 (KFUM Stvgr 2)
      Pulje A/1 - Pulje D/2    
255 A-1/4-2 17.09 10:00 Gneist Smaragd - Klepp VBL 2 - 0 (25-3, 25-16) Pulje A/2 (Sveio)
      Pulje B/1 - Pulje C/2    
259 A-1/2-2 17.09 11:00 TIF Viking - Sveio 0 - 2 (14-25, 22-25) Taper kamp 254 (Strand Ulv J17)
      Vinner 256 - Vinner 257    
263 Kamp 5-8 plass 17.09 11:00 KFUM Stvgr 2 - Mandal 1 0 - 2 (15-25, 11-25) Taper kamp 255 (Klepp VBL)
      Taper 256 - Taper 257    
258 A-1/2-1 17.09 12:00 KFUM Stvgr 1 - Gneist Smaragd 2 - 0 (25-20, 25-14) Taper kamp 263 (KFUM Stvgr 2)
      Vinner 254 - Vinner 255    
262 Kamp 5-8 plass 17.09 12:00 Strand Ulv J17 - Klepp VBL 2 - 0 (25-18, 25-17) Taper kamp 259 (TIF Viking)
      Taper 254 - Taper 255    
265 Kamp om 5-6 plass 17.09 14:00 Strand Ulv J17 - Mandal 1 2 - 0 (25-22, 25-22) Taper kamp 262 (Klepp VBL)
      Vinner 262 - Vinner 263    
264 Kamp om 7-8 plass 17.09 14:00 Klepp VBL - KFUM Stvgr 2 2 - 0 (25-17, 25-21) Taper kamp 258 (Gneist Smaragd)
      Taper 262 - Taper 263    
261 Bronsefinale 17.09 15:00 Gneist Smaragd - TIF Viking 2 - 0 (25-14, 25-16) Taper kamp 264 (KFUM Stvgr 2)
      Taper 258 - Taper 259    
260 Finale 17.09 15:00 KFUM Stvgr 1 - Sveio 2 - 0 (25-23, 25-21) Taper kamp 265 (Mandal 1)
      Vinner 258 - Vinner 259    

B-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Dommere
272 B-1/8-1 17.09 08:00 Gneist Zafir - Gneist Rubin 0 - 2 (10-25, 14-25) Pulje B/4 (ISS U17)
      Pulje C/5 - Pulje D/4    
278 B-1/4-3 17.09 09:00 Søgne Volley - ISS U17 2 - 0 (25-9, 25-8) Pulje D/4 (Gneist Rubin)
      Pulje C/3 - Pulje B/4    
279 B-1/4-4 17.09 09:00 KFUM Haugesund - Mandal 2 2 - 0 (25-11, 25-22) Pulje C/5 (Gneist Zafir)
      Pulje D/3 - Pulje A/4    
275 B-1/4-1 17.09 10:00 Vindafjord - SVBK JU17 2 - 0 (25-21, 25-21) Pulje B/4 (ISS U17)
      Pulje A/3 - Pulje C/4    
276 B-1/4-2 17.09 10:00 KSK5 - Gneist Rubin 1 - 2 (23-25, 25-22, 8-15) Pulje A/4 (Mandal 2)
      Pulje B/3 - Vinner 272    
277 B-1/2-2 17.09 11:00 Søgne Volley - KFUM Haugesund 1 - 2 (25-23, 14-25, 8-15) Taper kamp 276 (KSK5)
      Vinner 278 - Vinner 279    
269 Kamp 13-17 pl 17.09 11:00 ISS U17 - Mandal 2 2 - 0 (25-17, 26-24) Taper kamp 275 (SVBK JU17)
      Taper 278 - Taper 279    
274 B-1/2-1 17.09 12:00 Vindafjord - Gneist Rubin 2 - 0 (25-19, 25-14) Taper kamp 277 (Søgne Volley)
      Vinner 275 - Vinner 276    
268 Kamp 13-16pl 17.09 12:00 SVBK JU17 - KSK5 2 - 0 (25-21, 25-18) Taper kamp 269 (Mandal 2)
      Taper 275 - Taper 276    
273 Kamp om 15-17 17.09 13:00 Mandal 2 - Gneist Zafir 2 - 0 (28-26, 25-22) Taper kamp 268 (KSK5)
      Taper 269 - Taper 272    
271 Kamp om 13-14 plass 17.09 14:00 SVBK JU17 - ISS U17 2 - 0 (25-12, 25-13) Taper kamp 273 (Gneist Zafir)
      Vinner 268 - Vinner 269    
270 Kamp om 15-16 plass 17.09 14:00 KSK5 - Mandal 2 2 - 0 (25-13, 25-23) Taper kamp 274 (Gneist Rubin)
      Taper 268 - Vinner 273    
267 Kamp om 11-12 plass 17.09 15:00 Gneist Rubin - Søgne Volley 0 - 2 (21-25, 20-25) Taper kamp 270 (Mandal 2)
      Taper 274 - Taper 277    
266 Kamp om 9-10 plass 17.09 15:00 Vindafjord - KFUM Haugesund 2 - 0 (25-19, 25-15) Taper kamp 271 (ISS U17)
      Vinner 274 - Vinner 277  

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums