Vestcup short logo

Vestcup 2017

Damer gruppe 2 (1. og 2. div)

Pulje A

Lag
Gjesdal
KFUM Stvgr 2
KSK 2
SVBK 1 div
Søre Neset Volleyball

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 SVBK 1 div 8 4 0 4 8 0 8 200 102 98
2 KSK 2 6 3 1 4 6 2 4 180 161 19
3 Gjesdal 4 2 2 4 4 4 0 169 143 26
4 Søre Neset Volleyball 2 1 3 4 2 6 -4 142 176 -34
5 KFUM Stvgr 2 0 0 4 4 0 8 -8 91 200 -109

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
662 16.09 08:00 KSK 2 - Gjesdal 2 - 0 (25-17, 25-15) KFUM Stvgr 1
663 16.09 08:00 SVBK 1 div - Søre Neset Volleyball 2 - 0 (25-15, 25-10) KSK 3
660 16.09 10:00 Gjesdal - Søre Neset Volleyball 2 - 0 (25-13, 25-17) SVBK 1 div
661 16.09 10:00 KSK 2 - KFUM Stvgr 2 2 - 0 (25-20, 25-22) Austrått
664 16.09 12:00 SVBK 1 div - KSK 2 2 - 0 (25-11, 25-19) Toppvolley 1
665 16.09 12:00 KFUM Stvgr 2 - Gjesdal 0 - 2 (7-25, 6-25) Søre Neset Volleyball
666 16.09 14:00 KFUM Stvgr 2 - SVBK 1 div 0 - 2 (3-25, 7-25) Austrått
667 16.09 14:00 Søre Neset Volleyball - KSK 2 0 - 2 (22-25, 15-25) Gneist
668 16.09 16:00 Søre Neset Volleyball - KFUM Stvgr 2 2 - 0 (25-14, 25-12) KSK 2
669 16.09 16:00 Gjesdal - SVBK 1 div 0 - 2 (15-25, 22-25) Randaberg 2

 

Pulje B

Lag
Austrått
Gneist
Straen VBK
SVBK 3 div

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Straen VBK 6 3 0 3 6 1 5 158 102 56
2 Austrått 4 2 1 3 5 2 3 122 145 -23
3 SVBK 3 div 2 1 2 3 2 5 -3 116 147 -31
4 Gneist 0 0 3 3 1 6 -5 118 120 -2

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
670 16.09 09:00 Austrått - Straen VBK 1 - 2 (25-18, 19-25, 11-15) UiSi Volley
671 16.09 10:00 Gneist - SVBK 3 div 1 - 2 (6-25, 26-24, 15-4) TIF Viking
673 16.09 12:00 Straen VBK - SVBK 3 div 2 - 0 (25-14, 25-12) Gneist
672 16.09 13:00 Gneist - Austrått 0 - 2 (25-10, 25-7) Toppvolley 2
675 16.09 15:00 Austrått - SVBK 3 div 2 - 0 (25-22, 25-15) KSK 2
674 16.09 16:00 Straen VBK - Gneist 2 - 0 (25-9, 25-12) SVBK 3 div

 

Pulje C

Lag
Lyderhorn Volleyballklubb
Randaberg 2
Toppvolley 1
UiSi Volley

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Toppvolley 1 6 3 0 3 6 0 6 151 108 43
2 UiSi Volley 4 2 1 3 4 4 0 170 159 11
3 Lyderhorn Volleyballklubb 2 1 2 3 3 4 -1 153 158 -5
4 Randaberg 2 0 0 3 3 1 6 -5 116 165 -49

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
676 16.09 08:00 UiSi Volley - Lyderhorn Volleyballklubb 2 - 1 (24-26, 25-21, 16-14) Straen VBK
677 16.09 08:00 Toppvolley 1 - Randaberg 2 2 - 0 (25-11, 25-15) TIF Viking
681 16.09 10:00 UiSi Volley - Randaberg 2 2 - 1 (24-26, 25-16, 15-6) Straen VBK
680 16.09 11:00 Lyderhorn Volleyballklubb - Toppvolley 1 0 - 2 (24-26, 17-25) KFUM Stvgr 1
678 16.09 13:00 Toppvolley 1 - UiSi Volley 2 - 0 (25-20, 25-21) Gjesdal
679 16.09 15:00 Lyderhorn Volleyballklubb - Randaberg 2 2 - 0 (26-24, 25-18) SVBK 1 div

 

Pulje D

Lag
KFUM Stvgr 1
KSK 3
TIF Viking
Toppvolley 2

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Toppvolley 2 6 3 0 3 6 0 6 150 100 50
2 KSK 3 4 2 1 3 4 2 2 132 127 5
3 KFUM Stvgr 1 2 1 2 3 2 5 -3 131 158 -27
4 TIF Viking 0 0 3 3 1 6 -5 132 160 -28

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
682 16.09 09:00 TIF Viking - KSK 3 0 - 2 (18-25, 22-25) Toppvolley 1
683 16.09 10:00 Toppvolley 2 - KFUM Stvgr 1 2 - 0 (25-16, 25-18) KSK 3
684 16.09 12:00 Toppvolley 2 - TIF Viking 2 - 0 (25-13, 25-21) Lyderhorn Volleyballklubb
685 16.09 14:00 KSK 3 - KFUM Stvgr 1 2 - 0 (25-14, 25-23) UiSi Volley
686 16.09 16:00 KSK 3 - Toppvolley 2 0 - 2 (10-25, 22-25) Lyderhorn Volleyballklubb
687 16.09 17:00 TIF Viking - KFUM Stvgr 1 1 - 2 (25-20, 20-25, 13-15) SVBK 1 div

 

A-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Dommere
688 A-1/4-1 17.09 08:00 SVBK 1 div - KSK 3 2 - 0 (25-20, 25-20) Pulje B/4 (Gneist)
      Pulje A/1 - Pulje D/2    
689 A-1/4-2 17.09 08:00 Straen VBK - UiSi Volley 0 - 2 (10-25, 20-25) Pulje A/4 (Søre Neset Volleyball)
      Pulje B/1 - Pulje C/2    
690 A-1/4-3 17.09 08:00 Toppvolley 1 - Austrått 2 - 1 (22-25, 25-18, 15-5) Pulje D/4 (TIF Viking)
      Pulje C/1 - Pulje B/2    
691 A-1/4-4 17.09 08:00 Toppvolley 2 - KSK 2 2 - 0 (25-13, 25-12) Pulje C/3 (Lyderhorn Volleyballklubb)
      Pulje D/1 - Pulje A/2    
696 Kamp 5-8 plass 17.09 10:00 KSK 3 - Straen VBK 2 - 0 (25-21, 28-26) Taper kamp 701 (Gjesdal)
      Taper 688 - Taper 689    
697 Kamp 5-8 plass 17.09 10:00 Austrått - KSK 2 2 - 1 (7-25, 25-17, 15-11) Taper kamp 705 (Søre Neset Volleyball)
      Taper 690 - Taper 691    
692 A-1/2-1 17.09 11:00 SVBK 1 div - UiSi Volley 2 - 0 (25-12, 25-15) Taper kamp 702 (KFUM Stvgr 2)
      Vinner 688 - Vinner 689    
693 A-1/2-2 17.09 11:00 Toppvolley 1 - Toppvolley 2 0 - 2 (12-25, 12-25) Taper kamp 697 (KSK 2)
      Vinner 690 - Vinner 691    
699 Kamp om 5-6 plass 17.09 13:00 KSK 3 - Austrått 2 - 1 (25-21, 22-25, 15-13) Taper kamp 708 (KFUM Stvgr 2)
      Vinner 696 - Vinner 697    
698 Kamp om 7-8 plass 17.09 13:00 Straen VBK - KSK 2 0 - 2 (23-25, 11-25) Taper kamp 713 (Gneist)
      Taper 696 - Taper 697    
695 Bronsefinale 17.09 14:00 UiSi Volley - Toppvolley 1 0 - 2 (23-25, 24-26) Taper kamp 699 (Austrått)
      Taper 692 - Taper 693    
694 Finale 17.09 15:00 SVBK 1 div - Toppvolley 2 2 - 1 (25-20, 20-25, 15-12) Taper kamp 695 (UiSi Volley)
      Vinner 692 - Vinner 693  

 

B-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Dommere
712 B-1/8-1 17.09 08:00 KFUM Stvgr 2 - Randaberg 2 2 - 0 (25-20, 25-16) Pulje D/3 (KFUM Stvgr 1)
      Pulje A/5 - Pulje C/4    
701 B-1/4-1 17.09 09:00 Gjesdal - TIF Viking 0 - 2 (18-25, 18-25) Pulje B/2 (Austrått)
      Pulje A/3 - Pulje D/4    
704 B-1/4-3 17.09 09:00 Lyderhorn Volleyballklubb - Gneist 2 - 0 (25-20, 25-18) Pulje D/2 (KSK 3)
      Pulje C/3 - Pulje B/4    
705 B-1/4-4 17.09 09:00 KFUM Stvgr 1 - Søre Neset Volleyball 2 - 0 (25-19, 25-20) Pulje C/2 (UiSi Volley)
      Pulje D/3 - Pulje A/4    
702 B-1/4-2 17.09 10:00 SVBK 3 div - KFUM Stvgr 2 2 - 0 (25-9, 25-7) Taper kamp 704 (Gneist)
      Pulje B/3 - Vinner 712    
709 Kamp 13-17 pl 17.09 11:00 Gneist - Søre Neset Volleyball 0 - 2 (13-25, 12-25) Taper kamp 696 (Straen VBK)
      Taper 704 - Taper 705    
703 B-1/2-2 17.09 12:00 Lyderhorn Volleyballklubb - KFUM Stvgr 1 2 - 0 (25-18, 25-21) Taper kamp 693 (Toppvolley 1)
      Vinner 704 - Vinner 705    
708 Kamp 13-16pl 17.09 12:00 Gjesdal - KFUM Stvgr 2 2 - 0 (25-11, 25-11) Taper kamp 692 (UiSi Volley)
      Taper 701 - Taper 702    
713 Kamp om 15-17 17.09 12:00 Gneist - Randaberg 2 1 - 2 (27-25, 14-25, 12-15) Taper kamp 709 (Gneist)
      Taper 709 - Taper 712    
700 B-1/2-1 17.09 13:00 TIF Viking - SVBK 3 div 2 - 0 (27-25, 25-15) Taper kamp 703 (KFUM Stvgr 1)
      Vinner 701 - Vinner 702    
711 Kamp om 13-14 plass 17.09 14:00 Gjesdal - Søre Neset Volleyball 2 - 0 (25-10, 25-11) Taper kamp 700 (SVBK 3 div)
      Vinner 708 - Vinner 709    
710 Kamp om 15-16 plass 17.09 14:00 KFUM Stvgr 2 - Randaberg 2 2 - 1 (23-25, 25-23, 15-8) Taper kamp 698 (Straen VBK)
      Taper 708 - Vinner 713    
707 Kamp om 11-12 plass 17.09 15:00 SVBK 3 div - KFUM Stvgr 1 1 - 2 (25-21, 16-25, 15-17) Taper kamp 710 (Randaberg 2)
      Taper 700 - Taper 703    
706 Kamp om 9-10 plass 17.09 15:00 TIF Viking - Lyderhorn Volleyballklubb 2 - 0 (25-20, 25-8) Taper kamp 711 (Søre Neset Volleyball)
      Vinner 700 - Vinner 703  

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums