Vestcup short logo

Vestcup 2016

Resultater 2016 Herrer gruppe 2

Pulje A

Lag
Austrått old boys
Dristug
Egersund
Søre Neset IL
 TabellPVTSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Dristug 6 3 0 6 0 6 150 83 67
2 Egersund 4 2 1 4 2 2 132 113 19
3 Søre Neset IL 2 1 2 2 4 -2 101 145 -44
4 Austrått old boys 0 0 3 0 6 -6 108 150 -42
Kampnr Tid Lag Resultat
67 17.09 09:40 Dristug - Søre Neset IL 2 - 0 (25-8, 25-19)
68 17.09 09:40 Egersund - Austrått old boys 2 - 0 (25-18, 25-21)
144 17.09 13:00 Søre Neset IL - Austrått old boys 2 - 0 (25-23, 25-22)
145 17.09 13:00 Egersund - Dristug 0 - 2 (16-25, 16-25)
7 17.09 16:20 Austrått old boys - Dristug 0 - 2 (13-25, 11-25)
8 17.09 16:20 Søre Neset IL - Egersund 0 - 2 (13-25, 11-25)

Pulje B

Lag
Austrått 1
KSK 2
Rossvoll VBK
TVN Herre 1
 TabellPVTSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 KSK 2 6 3 0 6 2 4 172 148 24
2 TVN Herre 1 4 2 1 5 2 3 161 147 14
3 Austrått 1 2 1 2 3 4 -1 161 161 0
4 Rossvoll VBK 0 0 3 0 6 -6 112 150 -38
Kampnr Tid Lag Resultat
18 17.09 08:00 Rossvoll VBK - TVN Herre 1 0 - 2 (16-25, 16-25)
19 17.09 08:00 KSK 2 - Austrått 1 2 - 1 (25-21, 21-25, 15-11)
88 17.09 11:20 TVN Herre 1 - KSK 2 1 - 2 (16-25, 25-21, 11-15)
89 17.09 11:20 Austrått 1 - Rossvoll VBK 2 - 0 (25-18, 25-23)
159 17.09 14:40 Austrått 1 - TVN Herre 1 0 - 2 (18-25, 25-19, 11-15)
160 17.09 14:40 KSK 2 - Rossvoll VBK 2 - 0 (25-16, 25-23)

Pulje C

Lag
KSK 1
TIF Viking
TVN Herre 2
Vegårshei Old Boys
 TabellPVTSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 KSK 1 4 2 1 5 2 3 156 132 24
2 Vegårshei Old Boys 4 2 1 5 3 2 173 137 36
3 TIF Viking 2 1 2 2 4 -2 118 150 -32
4 TVN Herre 2 2 1 2 2 5 -3 138 166 -28
Kampnr Tid Lag Resultat
31 17.09 08:50 Vegårshei Old Boys - TIF Viking 2 - 0 (25-12, 25-18)
32 17.09 08:50 KSK 1 - TVN Herre 2 2 - 0 (25-20, 25-17)
105 17.09 12:10 TIF Viking - KSK 1 0 - 2 (17-25, 17-25)
106 17.09 12:10 TVN Herre 2 - Vegårshei Old Boys 2 - 1 (11-25, 25-24, 15-13)
163 17.09 15:30 TVN Herre 2 - TIF Viking 0 - 2 (24-26, 26-28)
164 17.09 15:30 KSK 1 - Vegårshei Old Boys 1 - 2 (25-21, 23-25, 8-15)
Lag
Randaberg 2
Sotra Herrer
Straen
SVBK - ViiSa
 TabellPVTSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Sotra Herrer 6 3 0 6 0 6 150 72 78
2 Straen 4 2 1 4 2 2 134 95 39
3 SVBK - ViiSa 2 1 2 2 4 -2 95 135 -40
4 Randaberg 2 0 0 3 0 6 -6 73 150 -77
Kampnr Tid Lag Resultat
49 17.09 10:30 Straen - SVBK - ViiSa 2 - 0 (25-16, 25-7)
50 17.09 10:30 Randaberg 2 - Sotra Herrer 0 - 2 (4-25, 12-25)
126 17.09 13:50 Straen - Randaberg 2 2 - 0 (25-9, 25-13)
127 17.09 13:50 Sotra Herrer - SVBK - ViiSa 2 - 0 (25-10, 25-12)
173 17.09 15:30 SVBK - ViiSa - Randaberg 2 2 - 0 (25-15, 25-20)
174 17.09 16:20 Sotra Herrer - Straen 2 - 0 (25-20, 25-14)

A-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat
185 Kvartfinale 18.09 08:00 Dristug - Straen 2 - 0 (25-16, 25-20)
186 Kvartfinale 18.09 08:00 KSK 2 - Vegårshei Old Boys 2 - 0 (25-11, 25-19)
198 A-1/4-3 18.09 08:50 KSK 1 - TVN Herre 1 0 - 2 (23-25, 18-25)
199 Kvartfinale 18.09 08:50 Sotra Herrer - Egersund 2 - 0 (25-19, 25-17)
211 Kamp 5-8 plass 18.09 09:40 Straen - Vegårshei Old Boys 1 - 2 (22-25, 25-22, 10-15)
229 Kamp 5-8 plass 18.09 10:30 KSK 1 - Egersund 2 - 0 (25-12, 25-22)
245 Semi 18.09 11:20 Dristug - KSK 2 2 - 0 (25-18, 25-19)
266 Semi 18.09 12:10 TVN Herre 1 - Sotra Herrer 0 - 2 (18-25, 18-25)
283 Kamp om 7-8 plass 18.09 13:00 Straen - Egersund 2 - 1 (23-25, 25-19, 15-9)
303 Kamp om 5-6 plass 18.09 13:50 Vegårshei Old Boys - KSK 1 0 - 2 (17-25, 18-25)
315 Bronsefinale 18.09 14:40 KSK 2 - TVN Herre 1 2 - 0 (25-19, 25-18)
326 Finale 18.09 15:30 Dristug - Sotra Herrer 2 - 0 (25-21, 25-22)

B-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat
187 B-1/4-1 18.09 08:00 Søre Neset IL - Randaberg 2 0 - 2 (12-25, 23-25)
200 B-1/4-2 18.09 08:50 Austrått 1 - TVN Herre 2 2 - 0 (28-26, 25-20)
209 B-Kvart 18.09 09:40 TIF Viking - Rossvoll VBK 0 - 2 (22-25, 17-25)
210 B-Kvart 18.09 09:40 SVBK - ViiSa - Austrått old boys 2 - 0 (25-18, 25-12)
228 B-Semi 18.09 10:30 Randaberg 2 - Austrått 1 0 - 2 (13-25, 14-25)
230 Kamp 13-16pl 18.09 10:30 Søre Neset IL - TVN Herre 2 0 - 2 (22-25, 16-25)
246 B-Semi 18.09 11:20 Rossvoll VBK - SVBK - ViiSa 2 - 0 (25-16, 25-13)
267 Kamp 13-16 pl 18.09 12:10 TIF Viking - Austrått old boys 2 - 0 (25-12, 25-22)
282 Kamp om 11-12 plass 18.09 13:00 Randaberg 2 - SVBK - ViiSa 2 - 1 (25-19, 18-25, 15-10)
304 Kamp om 13-14 plass 18.09 13:50 TVN Herre 2 - TIF Viking 2 - 0 (25-21, 25-22)
316 Kamp om 9-10 plass 18.09 14:40 Austrått 1 - Rossvoll VBK 0 - 2 (12-25, 20-25)
327 Kamp om 15-16 plass 18.09 15:30 Søre Neset IL - Austrått old boys 2 - 0 (26-24, 26-24)
 

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums