Vestcup short logo

Vestcup 2016

Resultater 2016 Jenter U17 (gruppe 5)

Pulje A

Lag
Gneist Diamant
KFUM Stvgr3 D4
Sotra VBK JU17
SVBK JU17
 TabellPVTSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 SVBK JU17 6 3 0 6 0 6 150 64 86
2 Sotra VBK JU17 4 2 1 4 2 2 133 96 37
3 KFUM Stvgr3 D4 2 1 2 2 5 -3 88 155 -67
4 Gneist Diamant 0 0 3 1 6 -5 94 150 -56
Kampnr Tid Lag Resultat
6 17.09 08:00 Sotra VBK JU17 - SVBK JU17 0 - 2 (19-25, 14-25)
17 17.09 08:50 KFUM Stvgr3 D4 - Gneist Diamant 2 - 1 (25-19, 10-25, 15-11)
48 17.09 10:30 Gneist Diamant - SVBK JU17 0 - 2 (7-25, 12-25)
125 17.09 13:50 Gneist Diamant - Sotra VBK JU17 0 - 2 (15-25, 5-25)
143 17.09 14:40 SVBK JU17 - KFUM Stvgr3 D4 2 - 0 (25-4, 25-8)
169 17.09 16:20 KFUM Stvgr3 D4 - Sotra VBK JU17 0 - 2 (12-25, 14-25)

Pulje B

Lag
Austrått IL
Gneist Smaragd
KFUM Stvgr2
Strand Ulv
 TabellPVTSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Strand Ulv 6 3 0 6 0 6 152 89 63
2 Gneist Smaragd 4 2 1 4 3 1 148 132 16
3 Austrått IL 2 1 2 3 4 -1 140 139 1
4 KFUM Stvgr2 0 0 3 0 6 -6 70 150 -80
Kampnr Tid Lag Resultat
16 17.09 08:50 KFUM Stvgr2 - Strand Ulv 0 - 2 (4-25, 11-25)
87 17.09 11:20 Austrått IL - Strand Ulv 0 - 2 (13-25, 25-27)
104 17.09 13:00 Gneist Smaragd - KFUM Stvgr2 2 - 0 (25-15, 25-15)
158 17.09 15:30 Austrått IL - Gneist Smaragd 1 - 2 (19-25, 25-22, 8-15)
177 17.09 17:10 Strand Ulv - Gneist Smaragd 2 - 0 (25-14, 25-22)
178 17.09 17:10 KFUM Stvgr2 - Austrått IL 0 - 2 (18-25, 7-25)

Pulje C

Lag
Gneist Safir
ISS U17
KFUM Stvgr1
TIF Viking
 TabellPVTSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 TIF Viking 6 3 0 6 0 6 150 77 73
2 KFUM Stvgr1 4 2 1 4 2 2 133 94 39
3 Gneist Safir 2 1 2 2 4 -2 88 142 -54
4 ISS U17 0 0 3 0 6 -6 95 153 -58
Kampnr Tid Lag Resultat
5 17.09 08:00 Gneist Safir - ISS U17 2 - 0 (25-16, 28-26)
29 17.09 09:40 KFUM Stvgr1 - Gneist Safir 2 - 0 (25-5, 25-10)
30 17.09 09:40 ISS U17 - TIF Viking 0 - 2 (14-25, 10-25)
66 17.09 12:10 KFUM Stvgr1 - ISS U17 2 - 0 (25-9, 25-20)
86 17.09 12:10 TIF Viking - Gneist Safir 2 - 0 (25-11, 25-9)
142 17.09 14:40 TIF Viking - KFUM Stvgr1 2 - 0 (25-16, 25-17)

Sluttspill 

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat
184 1/8 finale 18.09 08:00 KFUM Stvgr3 D4 - ISS U17 2 - 0 (26-24, 25-22)
179 1/8 finale 18.09 08:00 KFUM Stvgr2 - Sotra VBK JU17 0 - 2 (9-25, 13-25)
180 1/8 finale 18.09 08:00 Gneist Safir - Austrått IL 0 - 2 (8-25, 4-25)
182 1/8 finale 18.09 08:00 Gneist Smaragd - Gneist Diamant 2 - 0 (25-18, 25-13)
207 Kvartfinale 18.09 09:40 SVBK JU17 - Gneist Smaragd 2 - 0 (25-12, 25-14)
206 Kvartfinale 18.09 09:40 TIF Viking - Sotra VBK JU17 2 - 0 (25-8, 25-18)
208 Kvartfinale 18.09 09:40 KFUM Stvgr1 - Austrått IL 0 - 2 (14-25, 21-25)
226 Kvartfinale 18.09 10:30 Strand Ulv - KFUM Stvgr3 D4 2 - 0 (25-11, 25-6)
227 9-12 plass 18.09 10:30 ISS U17 - KFUM Stvgr2 0 - 2 (17-25, 12-25)
244 Semifinale 18.09 11:20 SVBK JU17 - Austrått IL 2 - 1 (17-25, 25-21, 15-7)
265 Semifinale 18.09 12:10 TIF Viking - Strand Ulv 0 - 2 (18-25, 21-25)
264 5-8 plass 18.09 12:10 KFUM Stvgr3 D4 - Sotra VBK JU17 0 - 2 (11-25, 16-25)
263 9-12 plass 18.09 12:10 Gneist Diamant - Gneist Safir 2 - 0 (25-15, 25-19)
281 5-8 plass 18.09 13:00 Gneist Smaragd - KFUM Stvgr1 1 - 2 (16-25, 25-17, 13-15)
302 Bronse 18.09 13:50 Austrått IL - TIF Viking 2 - 0 (25-20, 25-23)
305 11-12 plass 18.09 13:50 Gneist Safir - ISS U17 2 - 0 (28-26, 25-14)
312 5-6 plass 18.09 14:40 KFUM Stvgr1 - Sotra VBK JU17 0 - 2 (14-25, 24-26)
314 9-10 plass 18.09 14:40 Gneist Diamant - KFUM Stvgr2 2 - 0 (25-23, 25-18)
325 Finale 18.09 15:30 SVBK JU17 - Strand Ulv 2 - 1 (25-23, 17-25, 15-7)
323 7-8 plass 18.09 15:30 Gneist Smaragd - KFUM Stvgr3 D4 2 - 0 (25-14, 25-12)
 
 

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums