Vestcup short logo

Vestcup 2016

Resultater 2016 Damer gruppe 2

Pulje A

Lag
Egersund
Gjesdal
Straen VBK
TVN Dame 2
 TabellPVTSett +Sett -Diff Poeng +Poeng -Diff
1 TVN Dame 2 6 3 0 6 1 5 167 127 40
2 Egersund 4 2 1 5 3 2 169 156 13
3 Straen VBK 2 1 2 3 4 -1 140 140 0
4 Gjesdal 0 0 3 0 6 -6 97 150 -53
Kampnr Tid Lag Resultat
1 17.09 10:30 TVN Dame 2 - Egersund 2 - 1 (24-26, 26-24, 15-12)
2 17.09 10:30 Gjesdal - Straen VBK 0 - 2 (16-25, 15-25)
62 17.09 13:50 Egersund - Gjesdal 2 - 0 (25-13, 25-23)
63 17.09 13:50 Straen VBK - TVN Dame 2 0 - 2 (25-27, 10-25)
139 17.09 17:10 Gjesdal - TVN Dame 2 0 - 2 (19-25, 11-25)
140 17.09 17:10 Straen VBK - Egersund 1 - 2 (18-25, 25-17, 12-15)

Pulje B

Lag
Gneist 1
KFUM Stvgr 2
KFUM-Haugesund
SVBK 1 div
 TabellPVTSett +Sett -Diff Poeng +Poeng -Diff
1 SVBK 1 div 6 3 0 6 1 5 159 89 70
2 Gneist 1 4 2 1 5 2 3 153 110 43
3 KFUM-Haugesund 2 1 2 2 5 -3 106 153 -47
4 KFUM Stvgr 2 0 0 3 1 6 -5 95 161 -66
Kampnr Tid Lag Resultat
13 17.09 08:50 Gneist 1 - SVBK 1 div 1 - 2 (23-25, 25-19, 5-15)
14 17.09 08:50 KFUM-Haugesund - KFUM Stvgr 2 2 - 1 (21-25, 25-19, 15-9)
83 17.09 12:10 KFUM Stvgr 2 - Gneist 1 0 - 2 (13-25, 10-25)
84 17.09 12:10 SVBK 1 div - KFUM-Haugesund 2 - 0 (25-8, 25-9)
154 17.09 15:30 KFUM-Haugesund - Gneist 1 0 - 2 (10-25, 18-25)
155 17.09 15:30 KFUM Stvgr 2 - SVBK 1 div 0 - 2 (6-25, 13-25)

Pulje C

Lag
Austrått
Kopervik
Rossvoll VBK
Sunnfjord IL
 TabellPVTSett +Sett -Diff Poeng  +Poeng -Diff
1 Austrått 4 2 1 5 2 3 160 131 29
2 Sunnfjord IL 4 2 1 4 2 2 138 112 26
3 Rossvoll VBK 4 2 1 4 3 1 155 135 20
4 Kopervik 0 0 3 0 6 -6 75 150 -75
Kampnr Tid Lag Resultat
26 17.09 09:40 Austrått - Kopervik 2 - 0 (25-14, 25-16)
27 17.09 09:40 Rossvoll VBK - Sunnfjord IL 0 - 2 (19-25, 23-25)
100 17.09 13:00 Kopervik - Rossvoll VBK 0 - 2 (16-25, 9-25)
101 17.09 13:00 Sunnfjord IL - Austrått 0 - 2 (16-25, 22-25)
165 17.09 16:20 Rossvoll VBK - Austrått 2 - 1 (25-23, 23-25, 15-12)
166 17.09 16:20 Kopervik - Sunnfjord IL 0 - 2 (8-25, 12-25)

Pulje D

Lag
KFUM Stvgr 1
Strandvik
TVN Dame 1
UiSi
 TabellPVTSett +Sett -Diff Poeng +Poeng -Diff
1 TVN Dame 1 6 3 0 6 0 6 150 114 36
2 UiSi 4 2 1 4 2 2 138 126 12
3 Strandvik 2 1 2 2 4 -2 134 135 -1
4 KFUM Stvgr 1 0 0 3 0 6 -6 104 151 -47
Kampnr Tid Lag Resultat
175 17.09 08:00 UiSi - Strandvik 2 - 0 (25-21, 25-21)
176 17.09 08:00 TVN Dame 1 - KFUM Stvgr 1 2 - 0 (25-17, 25-18)
43 17.09 11:20 Strandvik - KFUM Stvgr 1 2 - 0 (26-24, 25-11)
44 17.09 11:20 TVN Dame 1 - UiSi 2 - 0 (25-16, 25-22)
121 17.09 14:40 Strandvik - TVN Dame 1 0 - 2 (19-25, 22-25)
122 17.09 14:40 KFUM Stvgr 1 - UiSi 0 - 2 (15-25, 19-25)

A-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat
193 A-1/4-2 18.09 08:50 SVBK 1 div - Sunnfjord IL 2 - 0 (25-8, 25-23)
192 A-1/4-1 18.09 08:50 TVN Dame 2 - UiSi 2 - 0 (25-18, 25-16)
205 Kvartfinale 18.09 09:40 TVN Dame 1 - Egersund 0 - 2 (16-25, 21-25)
204 Kvartfinale 18.09 09:40 Austrått - Gneist 1 0 - 2 (23-25, 21-25)
225 Kamp 5-8 plass 18.09 10:30 UiSi - Sunnfjord IL 2 - 1 (25-23, 22-25, 15-11)
242 Kamp 5-8 plass 18.09 11:20 Austrått - TVN Dame 1 1 - 2 (21-25, 25-23, 12-15)
240 Semi 18.09 11:20 TVN Dame 2 - SVBK 1 div 0 - 2 (22-25, 14-25)
261 Semi 18.09 12:10 Gneist 1 - Egersund 2 - 1 (25-18, 21-25, 15-11)
277 Kamp om 7-8 plass 18.09 13:00 Sunnfjord IL - Austrått 2 - 0 (25-23, 25-15)
298 Kamp om 5-6 plass 18.09 13:50 UiSi - TVN Dame 1 1 - 2 (25-22, 17-25, 10-15)
322 Bronsefinale 18.09 15:30 TVN Dame 2 - Egersund 2 - 0 (25-14, 25-23)
321 Finale 18.09 15:30 SVBK 1 div - Gneist 1 2 - 0 (25-17, 25-19)

 

B-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat
181 B-1/4-1 18.09 08:00 Straen VBK - KFUM Stvgr 1 2 - 0 (25-16, 25-11)
194 B-1/4-2 18.09 08:50 KFUM-Haugesund - Kopervik 0 - 2 (20-25, 21-25)
224 B-Kvart 18.09 10:30 Strandvik - Gjesdal 0 - 2 (14-25, 14-25)
223 B-Kvart 18.09 10:30 Rossvoll VBK - KFUM Stvgr 2 2 - 0 (25-10, 25-11)
241 B-Semi 18.09 11:20 Straen VBK - Kopervik 2 - 0 (25-16, 25-11)
262 B-Semi 18.09 12:10 Rossvoll VBK - Gjesdal 2 - 1 (10-25, 25-21, 15-9)
279 Kamp 13-16pl 18.09 13:00 KFUM Stvgr 1 - KFUM-Haugesund 2 - 0 (25-23, 25-22)
278 Kamp 13-16 pl 18.09 13:00 KFUM Stvgr 2 - Strandvik 0 - 2 (9-25, 17-25)
300 Kamp om 11-12 plass 18.09 13:50 Kopervik - Gjesdal 1 - 2 (13-25, 26-24, 12-15)
299 Kamp om 9-10 plass 18.09 13:50 Straen VBK - Rossvoll VBK 2 - 0 (25-23, 25-15)
310 Kamp om 13-14 plass 18.09 14:40 KFUM Stvgr 1 - Strandvik 0 - 2 (21-25, 15-25)
311 Kamp om 15-16 plass 18.09 14:40 Taper 279 - KFUM Stvgr 2 0 - 2 (0-25, 0-25)
 

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums