Vestcup short logo

Vestcup 2015

Påmeldte lag 2015

Det er 107 påmeldte lag pr 10. september

Herrer gruppe 1

  1. Randaberg
  2. SMS Swinoujscie
  3. Topp Volley Norge
 

Damer gruppe 1

  1. Nyborg VBK
  2. Randaberg IL
  3. ToppVolley Norge

Herrer gruppe 2 & 3

  1. Austrått 1
  2. Austrått 2 (H3)
  3. Dristug IL
  4. Egersund VBK
  5. Grimstad VK
  6. KFUM Stavanger
  7. KS Zawkrze Mlawa
  8. KSK
  9. Kvernbit (H3)
  10. Lister VBK
  11. Randaberg IL (trukket laget 10/09/15 22:11)
  12. Sandnes VBK
  13. Sotra VBK
  14. Team SMB
  15. Topp Volley 1
  16. Topp Volley 2
  17. UiSi Volley
 

Damer gruppe 2

  1. Dristug IL
  2. Egersund VBK
  3. KFUM Stavanger
  4. Kolbotn IL
  5. KSK 1
  6. KSK 2
  7. Kvernbit
  8. Gneist
  9. Randaberg IL
  10. Topp Volley 1
  11. Topp Volley 2
  12. UiSi Volley

Herrer gruppe 3

2 påmeldte lag - flyttet til Herre gruppe 2

 

Damer gruppe 3

  1. Asker SK
  2. Austrått IL
  3. Egersund VBK (trukket laget 10/09/15 20:04)
  4. Gneist Rubin
  5. KFUM Stavanger
  6. Lister VBK
  7. Sandved IL

Gutter U19 (gruppe 4)

 

Jenter U19 (gruppe 4)

  1. Farsund IL
  2. IL Strand-Ulv
  3. ISS High
  4. Mandal VBK
  5. Røssvoll VBK
  6. Sandnes VBK

Gutter U17 (gruppe 5) 

  1. Aberdeen (GU15)
  2. Austrått IL
  3. Farsund IL
  4. Gjesdal IL
  5. Hinna VBL
  6. Vindafjord VBK (GU15)
  7. Randaberg
 

Jenter U17 (gruppe 5)

  1. Egersund VBK
  2. Gjesdal 1
  3. Gjesdal 2
  4. Gneist Smaragd
  5. Gneist Agat
  6. Gneist Opal
  7. ISS High
  8. Kolbotn IL Hvit
  9. Kolbotn IL Blå
  10. KSK 1
  11. KSK 2
  12. Randaberg

Gutter U15 - 13-14 år (gruppe 6)

2 påmeldte lag flyttet sammen med GU17

 

Jenter U15 - 13-14 år (gruppe 6)

  1. Aberdeen
  2. Austrått 1
  3. Austrått 2
  4. Gneist Topas
  5. Gneist Diamant
  6. ISS Middle 1
  7. ISS Middle 2
  8. ISS High
  9. KFUM Stavanger 1
  10. KFUM Stavanger 2
  11. KFUM Stavanger 3
  12. Kolbotn IL 1
  13. Kolbotn IL 2
  14. Kolbotn IL 3
  15. Mandal VBK
  16. Randaberg IL
  17. Sandnes VBK 1
  18. Sandnes VBK 2
  19. Vindafjord VBK

Gruppe 7 - Gutter/Jenter U13 - 11-12 år

  1. Austrått IL - JU13
  2. ISS 1 - JU13
  3. ISS 2 - JU13
  4. ISS 3 - JU13
  5. Sand IL 1 - JU13
  6. Sand IL 2 - JU13
  7. Sandnes VBK - JU13
  8. Randaberg 1 - GU13
  9. Randaberg 2 - GU13

Gruppe 8 - Gutter/Jenter U11 - 0-10 år

  1. Austrått 1 - JU11
  2. Austrått 2 - JU11
  3. Hinna Volley - GU11
  4. ISS 1 - JU11
  5. ISS 2 - JU11
  6. ISS 3 - JU11
  7. ISS 4 - JU11
  8. Randaberg 1 - JU11
  9. Randaberg 2 - JU11
  10. Randaberg 3 - JU11
  11. Sand IL - GU11 
  12. Sandnes Ulvene GU13 (trukket laget 10/09/15 17:36)
  13. Vindafjord 1 - JU13
  14. Vindafjord 2 - GU13
  15. Vindafjord - JU11

 

 vestcup bilde5

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums