Vestcup short logo

Vestcup 2014

Kampoppsett 2014 Jenter U15 (gruppe 6)

Kampoppsettet for JU15 er justert i enkelte kamper. Dette etter forespørsel fra påmeldte lag.

Endringene består kun i at tidspunkt er endret . Kampene som er endret har beholdt kampnummer og motstandere er de samme, ingen endring.

 

Vestcup 2014 - Damer Gruppe 6 - JU15  
Søndag 14. september      
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Dom. & funksj.  
29 800 3 Nr 1 pulje A Nr 1 pulje C Nr 3 pulje C  
      KSK 2 Gjesdal Kolbotn 2  
26 800 6 Nr 4 pulje B Nr 4 pulje D Nr 3 pulje B  
      ISS 2 KFUM Stvgr 1 Kolbotn 1  
27 900 3 Nr 3 pulje C Nr 3 pulje A Nr 4 pulje C  
      Kolbotn 2 Austrått KFUM Stvgr 2  
32 900 6 Nr 2 pulje B Nr 2 pulje D Nr 4 pulje B  
      KFUM Stvgr 3 Klepp VBK ISS 2  
25 1000 3 Nr 4 pulje A Nr 4 pulje C Nr 2 pulje C  
      Aberdeen KFUM Stvgr 2 KSK 1  
30 1000 6 Nr 1 pulje B Nr 1 pulje D Nr 4 pulje D  
      Sandnes VBK Randaberg KFUM Stvgr 1  
31 1100 3 Nr 2 pulje A Nr 2 pulje C Nr 4 pulje A  
      Egersund VBK KSK 1 Aberdeen  
28 1100 6 Nr 3 pulje D Nr 3 pulje B Nr 4 pulje D  
      ISS 1 Kolbotn 1 KFUM Stvgr 1  
33 1200 3 Taper kamp 25 Taper kamp 26 Nr 3 pulje A 15-16
          Austrått  
34 1200 6 Vinner kamp 25 Vinner kamp 26 Nr 2 pulje D 13-14
          Klepp VBK  
35 1300 3 Taper kamp 27 Taper kamp 28 Taper kamp 33 11-12
             
36 1300 6 Vinner kamp 27 Vinner kamp 28 Taper kamp 34 9-10
             
37 1400 3 Taper kamp 31 Taper kamp 32 Taper kamp 35 7-8
             
38 1400 6 Vinner kamp 31 Vinner kamp 32 Taper kamp 36 5-6
             
39 1500 3 Taper kamp 29 Taper kamp 30 Taper kamp 37 Bronse
             
40 1500 6 Vinner kamp 29 Vinner kamp 30 Taper kamp 38 Finale
             
Lagene må stille med 1. og 2. dommer samt funksjonærer/sekretær  

 

Pulje A Pulje B Pulje C Pulje D
Austrått Kolbotn 1 KFUM Stvgr 2 KFUM Stvgr 1
Aberdeen Sandnes VBK Kolbotn 2 ISS 1
Egersund VBK KFUM Stvgr 3 KSK 1 Randaberg
KSK 2 ISS 2 Gjesdal Klepp VBK

 

Kampene spilles i Stavanger Idrettshall    
Lørdag 13. september   3 setts kamper  
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Dom. & funksj.  
1 800 3 Austrått Aberdeen KFUM Stvgr 3 A
2 800 6 Sandnes VBK ISS 2 Randaberg B
3 845 3 KFUM Stvgr 2 Kolbotn 2 Austrått C
4 845 6 Randaberg KFUM Stvgr 1 ISS 2 D
5 930 3 Egersund VBK KSK 2 Aberdeen A
6 930 6 Kolbotn 1 KFUM Stvgr 3 Sandnes VBK B
7 1015 3 Kolbotn 2 Gjesdal KFUM Stvgr 2 C
8 1015 6 Klepp VBK ISS 1 KFUM Stvgr 1 D
9 1100 3 Aberdeen Egersund VBK KSK 2 A
10 1100 6 Sandnes VBK KFUM Stvgr 3 Kolbotn 1 B
11 1145 3 Kolbotn 2 KSK 1 Gjesdal C
12 1145 6 ISS 1 KFUM Stvgr 1 Klepp VBK D
13 1230 3 Austrått KSK 2 KSK 1 A
14 1230 6 Kolbotn 1 Sandnes VBK Kolbotn 2 B
15 1315 3 KFUM Stvgr 2 Gjesdal Aberdeen C
16 1315 6 KFUM Stvgr 1 Klepp VBK ISS 1 D
17 1400 3 Austrått Egersund VBK Kolbotn 1 A
18 1400 6 KFUM Stvgr 3 ISS 2 KSK 1 B
19 1445 3 KSK 1 Gjesdal Austrått C
20 1445 6 Randaberg Klepp VBK KFUM Stvgr 1 D
21 1530 3 Aberdeen KSK 2 Egersund VBK A
22 1530 6 Kolbotn 1 ISS 2 ISS 1 B
23 1615 3 KFUM Stvgr 2 KSK 1 KFUM Stvgr 3 C
24 1615 6 ISS 1 Randaberg ISS 2 D

 

 

 

 

Revisjon 2 - 10.09.2014 - Endringer:

  • Kamp nr 1 dommer endret fra Egersund VBK til KFUM Stvgr 3
  • Kamp nr 2 dommer endret fra KFUM Stvgr 3 til Randaberg
  • Kamp nr 3 dommer endret fra Gjesdal til Austrått
  • Kamp nr 4 og 24 dommer endret fra ISS1 til ISS 2
  • Kamp nr 14 dommer endret fra ISS1 til Kolbotn 2
  • Kamp nr 19 dommer endret fra Egersund VBK til Austrått

 

Kommentar:

Gjesdal har spillere som må delta på konfirmasjonsgudstjeneste på søndag. Det vil derfor bli gjort forsøk på å tilpasse søndagens sluttspill. Eventuelle endringer vurderes lørdag ettermiddag når resultater foreligger fra innledende kamper, og det vil bli gitt beskjed samt oppdatert på våre nettsider her så fort det lar seg gjøre.

 

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums