Vestcup short logo

Vestcup 2014

Resultater 2014 Jenter U17 (gruppe 5)

  

Lørdag 13. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 ISS (U17) KFUM Stvgr 1 0 2 3 25 3 25    
2 Gneist Rubin Sandnes VBK 2 0 25 18 25 20    
3 Sandved Gneist Zirkon 2 0 25 8 25 11    
4 KFUM Stvgr 2  ISS 1 (U19) 0 2 0 25 12 25    
5 ISS (U17) Kopervik 0 2 9 25 11 25    
6 Mandal VBK Sandnes VBK 0 2 10 25 18 25    
7 KFUM Stvgr 2  Austrått 0 2 5 25 6 25    
8 Gneist Rubin KFUM Haugesund 2 1 22 25 25 14 15 13
9 KFUM Stvgr 1 Kopervik 2 0 25 18 25 18    
10 ISS (U17) Gneist Topas 0 2 15 25 8 25    
11 KFUM Haugesund Sandnes VBK 0 2 21 25 16 25    
12 Gneist Rubin Mandal VBK 2 0 25 9 25 20    
13 ISS 2 (U19) Gneist Zirkon 1 2 19 25 25 10 13 15
14 KFUM Stvgr 1 Gneist Topas 2 0 25 12 25 17    
15 ISS 1 (U19) Austrått 0 2 23 25 20 25    
16 KFUM Haugesund Mandal VBK 2 1 22 25 25 19 17 15
17 Sandved ISS 2 (U19) 2 0 25 9 25 14    
18 Kopervik Gneist Topas 2 1 25 21 21 25 15 8

 

Pulje A Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
KFUM Stvgr 1 6 6 0 150 71 6 79
Kopervik 4 4 3 147 124 1 23
Gneist Topas 2 3 4 133 134 -1 -1
ISS (U17) 0 0 6 49 150 -6 -101
               
Pulje B Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Gneist Rubin 6 6 1 162 119 5 43
Sandnes VBK 4 4 2 138 115 2 23
KFUM Haugesund 2 3 5 153 171 -2 -18
Mandal VBK 0 1 6 116 164 -5 -48
               
Pulje C Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Sandved 4 4 0 100 42 4 58
Gneist Zirkon 2 2 3 69 107 -1 -38
ISS 2 (U19) 0 1 4 80 100 -3 -20
               
Pulje D Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Austrått 4 4 0 100 54 4 46
ISS 1 (U19) 2 2 2 93 62 0 31
KFUM Stvgr 2  0 0 4 23 100 -4 -77

 

Søndag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
19 Nr 2 pulje A Nr 2 pulje C                
  Kopervik Gneist Zirkon 2 0 25 11 25 13    
20 Nr 2 pulje B Nr 2 pulje D                
  Sandnes VBK ISS 1 (U19) 2 0 25 5 25 3    
21 Nr 1 pulje A Nr 1 pulje C                
  KFUM Stvgr 1 Sandved 1 2 25 20 22 25 13 15
22 Nr 1 pulje B Nr 1 pulje D                
  Gneist Rubin Austrått 2 0 25 22 25 23    
23 Nr 4 pulje A Nr 4 pulje B                
  ISS (U17) Mandal VBK 0 2 14 25 10 25    
24 Nr 3 pulje C Nr 3 pulje D                
  ISS 2 (U19) KFUM Stvgr 2  2 0 25 7 25 6    
25 Nr 3 pulje A Nr 3 pulje B                
  Gneist Topas KFUM Haugesund 1 2 25 23 16 25 10 15
26 Taper kamp 23 Taper kamp 24                
  Mandal VBK KFUM Stvgr 1 1 2 26 24 22 25 14 16
27 Taper kamp 25 Taper kamp 26                
  Gneist Topas ISS (U17) 2 0 25 20 25 9    
28 Vinner kamp 23 Vinner kamp 24                
  Mandal VBK ISS 2 (U19) 2 1 25 8 12 25 15 8
29 Vinner kamp 28 Vinner kamp 25                
  Mandal VBK KFUM Haugesund 1 2 25 20 20 25 11 15
30 Taper kamp 19 Taper kamp 20                
  Gneist Zirkon ISS 1 (U19) 0 2 8 25 9 25    
31 Vinner kamp 19 Vinner kamp 20                
  Kopervik Sandnes VBK 0 2 14 25 14 25    
32 Taper kamp 21 Taper kamp 22                
  KFUM Stavanger Austrått 2 1 26 24 21 25 15 13
33 Vinner kamp 21 Vinner kamp 22                
  Sandved Gneist Rubin 0 2 21 25 18 25    

 

Sluttplassering
1 Gneist Rubin
2 Sandved
3 KFUM Stvgr 1
4 Austrått
5 Sandnes VBK
6 Kopervik
7 ISS 1 (U19)
8 Gneist Zirkon
9 KFUM Haugesund
10 Mandal VBK
11 ISS 2 (U19)
12 KFUM Stvgr 2 
13 Gneist Topas
14 ISS (U17)

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums