Vestcup short logo

Vestcup 2014

Resultater 2014 Jenter U15 (gruppe 6)

 

Lørdag 13. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 Austrått Aberdeen 2 0 25 18 26 24    
2 Sandnes VBK ISS 2 2 0 25 4 25 5    
3 KFUM Stvgr 2 Kolbotn 2 0 2 19 25 17 25    
4 Randaberg KFUM Stvgr 1 2 0 25 18 25 12    
5 Egersund VBK KSK 2 0 2 14 25 18 25    
6 Kolbotn 1 KFUM Stvgr 3 0 2 18 25 18 25    
7 Kolbotn 2 Gjesdal 0 2 4 25 9 25    
8 Klepp VBK ISS 1 2 0 25 5 25 5    
9 Aberdeen Egersund VBK 0 2 15 25 12 25    
10 Sandnes VBK KFUM Stvgr 3 2 0 25 5 25 12    
11 Kolbotn 2 KSK 1 0 2 13 25 24 26    
12 ISS 1 KFUM Stvgr 1 2 1 25 16 18 25 15 12
13 Austrått KSK 2 0 2 23 25 13 25    
14 Kolbotn 1 Sandnes VBK 0 2 5 25 3 25    
15 KFUM Stvgr 2 Gjesdal 0 2 7 25 8 25    
16 KFUM Stvgr 1 Klepp VBK 0 2 8 25 11 25    
17 Austrått Egersund VBK 0 2 22 25 22 25    
18 KFUM Stvgr 3 ISS 2 2 0 25 14 25 3    
19 KSK 1 Gjesdal 0 2 17 25 17 25    
20 Randaberg Klepp VBK 2 0 25 23 25 17    
21 Aberdeen KSK 2 0 2 17 25 17 25    
22 Kolbotn 1 ISS 2 2 0 25 18 25 13    
23 KFUM Stvgr 2 KSK 1 0 2 18 25 15 25    
24 ISS 1 Randaberg 0 2 9 25 10 25    

 

Pulje A Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
KSK 2 6 6 0 150 102 6 48
Egersund VBK 4 4 2 132 121 2 11
Austrått 2 2 4 131 142 -2 -11
Aberdeen 0 0 6 103 151 -6 -48
               
Pulje B Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Sandnes VBK 6 6 0 150 34 6 116
KFUM Stvgr 3 4 4 2 117 103 2 14
Kolbotn 1 2 2 4 94 131 -2 -37
ISS 2 0 0 6 57 75 -6 -18
               
Pulje C Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Gjesdal 6 6 0 150 62 6 88
KSK 1 4 4 2 135 120 2 15
Kolbotn 2 2 2 4 100 137 -2 -37
KFUM Stvgr 2 0 0 6 84 150 -6 -66
               
Pulje D Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Randaberg 6 6 0 150 89 6 61
Klepp VBK 4 4 2 140 79 2 61
ISS 1 2 2 5 87 153 -3 -66
KFUM Stvgr 1 0 1 6 102 158 -5 -56

  

Søndag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
25 Nr 4 pulje A Nr 4 pulje C                
  Aberdeen KFUM Stvgr 2 2 0 25 11 25 15    
26 Nr 4 pulje B Nr 4 pulje D                
  ISS 2 KFUM Stvgr 1 0 2 19 25 23 25    
27 Nr 3 pulje C Nr 3 pulje A                
  Kolbotn 2 Austrått 2 0 25 21 25 23    
28 Nr 3 pulje D Nr 3 pulje B                
  ISS 1 Kolbotn 1 2 0 25 21 26 24    
29 Nr 1 pulje A Nr 1 pulje C                
  KSK 2 Gjesdal 0 2 7 25 22 25    
30 Nr 1 pulje B Nr 1 pulje D                
  Sandnes VBK Randaberg 0 2 16 25 23 25    
31 Nr 2 pulje A Nr 2 pulje C                
  Egersund VBK KSK 1 1 2 14 25 25 21 10 15
32 Nr 2 pulje B Nr 2 pulje D                
  KFUM Stvgr 3 Klepp VBK 0 2 14 25 7 25    
33 Taper kamp 25 Taper kamp 26                
  KFUM Stvgr 2 ISS 2 0 2 22 25 19 25    
34 Vinner kamp 25 Vinner kamp 26                
  Aberdeen KFUM Stvgr 1 2 0 25 19 25 17    
35 Taper kamp 27 Taper kamp 28                
  Austrått Kolbotn 1 2 0 25 13 25 22    
36 Vinner kamp 27 Vinner kamp 28                
  Kolbotn 2 ISS 1 2 0 25 15 26 24    
37 Taper kamp 31 Taper kamp 32                
  Egersund VBK KFUM Stvgr 3 2 0 25 14 25 17    
38 Vinner kamp 31 Vinner kamp 32                
  KSK 1 Klepp VBK 1 2 25 17 19 25 13 15
39 Taper kamp 29 Taper kamp 30                
  KSK 2 Sandnes VBK 2 0 25 22 25 20    
40 Vinner kamp 29 Vinner kamp 30                
  Gjesdal Randaberg 2 0 25 15 25 23    

  

Sluttplassering
1 Gjesdal
2 Randaberg
3 KSK 2
4 Sandnes VBK
5 Klepp VBK
6 KSK 1
7 Egersund VBK
8 KFUM Stvgr 3
9 Kolbotn 2
10 ISS 1
11 Austrått
12 Kolbotn 1
13 Aberdeen
14 KFUM Stvgr 1
15 ISS 2
16 KFUM Stvgr 2

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums