Vestcup short logo

Vestcup 2014

Resultater 2014 Herrer gruppe 2

 

Lørdag 13. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 ToppVolley 1 Gneist 0 2 20 25 11 25    
2 Krsand Sandvolley Sandnes VBK 2 0 25 15 25 12    
3 Riska VBK Egersund VBK 2 0 25 22 25 16    
4 Hundvåg Lister VBK 2 0 25 10 25 19    
5 Gneist Dysjaland 2 0 25 18 25 18    
6 Krsand Sandvolley ToppVolley 2 2 0 25 18 25 19    
7 KFUM Stavanger Egersund VBK 0 2 15 25 17 25    
8 Hundvåg Randaberg 2 0 25 9 25 10    
9 ToppVolley 1 Dysjaland 2 1 26 24 24 26 15 10
10 ToppVolley 2 Sandnes VBK 2 0 25 12 25 14    
11 Riska VBK KFUM Stavanger 2 0 25 8 25 16    
12 Lister VBK Randaberg 1 2 25 23 21 25 10 15
                     
13 Nr 2 pulje A Nr 3 pulje C 2 0 25 19 25 15    
  ToppVolley 1 KFUM Stavanger                
14 Nr 2 pulje B Nr 3 pulje D 2 0 25 19 25 15    
  ToppVolley 2 Lister VBK                
15 Nr 2 pulje C Nr 3 pulje A 2 1 26 28 25 14 15 7
  Egersund VBK Dysjaland                
16 Nr 2 pulje D Nr 3 pulje B 1 2 25 27 25 19 10 15
  Randaberg Sandnes VBK                

  

Pulje A Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Gneist 4 4 2 100 67 2 33
ToppVolley 1 2 2 3 96 110 -1 -14
Dysjaland 0 1 4 96 115 -3 -19
               
Pulje B Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Krsand Sandvolley 4 4 0 100 64 4 36
ToppVolley 2 2 2 2 87 76 0 11
Sandnes VBK 0 0 4 53 100 -4 -47
               
Pulje C Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Riska VBK 4 4 0 100 62 4 38
Egersund VBK 2 2 2 88 82 0 6
KFUM Stavanger 0 0 4 56 100 -4 -44
               
Pulje D Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Hundvåg 4 4 0 100 48 4 52
Randaberg 2 2 3 82 106 -1 -24
Lister VBK 0 1 4 85 113 -3 -28

 

Søndag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
17 Nr 1 pulje A Vinner kamp 14                
  Gneist ToppVolley 2 2 1 25 21 18 25 15 12
18 Nr 1 pulje C Vinner kamp 16                
  Riska VBK Sandnes VBK 2 0 25 19 25 10    
19 Nr 1 pulje B Vinner kamp 15                
  Krsand Sandvolley Egersund VBK 2 0 25 9 25 23    
20 Nr 1 pulje D Vinner kamp 13                
  Hundvåg ToppVolley 1 2 0 25 22 25 23    
21 Taper kamp 13 Taper kamp 14                
  KFUM Stavanger Lister VBK 2 0 25 17 25 16    
22 Taper kamp 15 Taper kamp 16                
  Dysjaland Randaberg 2 1 9 25 25 22 15 8
23 Taper kamp 17 Taper kamp 18                
  ToppVolley 2 Sandnes VBK 2 0 25 18 25 16    
24 Vinner kamp 17 Vinner kamp 18                
  Gneist Riska VBK 0 2 26 28 21 25    
25 Taper kamp 19 Taper kamp 20                
  Egersund VBK ToppVolley 1 2 1 20 25 26 24 15 7
26 Vinner kamp 19 Vinner kamp 20                
  Krsand Sandvolley Hundvåg 2 1 25 23 21 25 15 13
27 Taper kamp 21 Taper kamp 22                
  Lister VBK Randaberg 2 1 25 27 26 24 16 14
28 Vinner kamp 21 Vinner kamp 22                
  KFUM Stavanger Dysjaland 0 2 12 25 23 25    
29 Taper kamp 23 Taper kamp 25                
  Sandnes VBK ToppVolley 1 0 2 18 25 21 25    
30 Vinner kamp 23 Vinner kamp 25                
  ToppVolley 2 Egersund VBK 2 0 25 17 25 15    
31 Taper kamp 24 Taper kamp 26                
  Gneist Hundvåg 1 2 12 25 28 26 11 15
32 Vinner kamp 24 Vinner kamp 26                
  Riska VBK Krsand Sandvolley 2 1 25 22 20 25 15 6

 

Sluttplassering
1 Riska VBK
2 Krsand Sandvolley
3 ToppVolley 2
4 Gneist
5 ToppVolley 2
6 Egersund VBK
7 ToppVolley 1
8 Sandnes VBK
9 Dysjaland
10 KFUM Stavanger
11 Lister VBK
12 Randaberg
Lørdag 13. september   Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 ToppVolley 1 Gneist 0 2 20 25 11 25    
2 Krsand Sandvolley Sandnes VBK 2 0 25 15 25 12    
3 Riska VBK Egersund VBK 2 0 25 22 25 16    
4 Hundvåg Lister VBK 2 0 25 10 25 19    
5 Gneist Dysjaland                
6 Krsand Sandvolley ToppVolley 2                
7 KFUM Stavanger Egersund VBK                
8 Hundvåg Randaberg                
9 ToppVolley 1 Dysjaland                
10 ToppVolley 2 Sandnes VBK                
11 Riska VBK KFUM Stavanger                
12 Lister VBK Randaberg                
                     
13 Nr 2 pulje A Nr 3 pulje C                
                     
14 Nr 2 pulje B Nr 3 pulje D                
                     
15 Nr 2 pulje C Nr 3 pulje A                
                     
16 Nr 2 pulje D Nr 3 pulje B                
                     

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums