Vestcup short logo

Vestcup 2014

Resultater 2014 Gutter U15 (gruppe 6)

 

Lørdag 13. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 Austrått IL Hinna VBL 2 0 25 11 25 22    
2 KFUM Stavanger Aberdeen 0 2 14 25 15 25    
3 Farsund IL KFUM Haugesund 2 0 25 17 25 17    
4 Vindafjord IL Gjesdal  0 2 12 25 13 25    
5 Austrått IL KFUM Stavanger 2 0 25 18 25 22    
6 Hinna VBL Aberdeen 0 2 16 25 11 25    
7 Vindafjord IL Farsund IL 0 2 23 25 7 25    
8 Gjesdal  KFUM Haugesund 2 0 25 1 25 10    
9 Hinna VBL KFUM Stavanger 0 2 21 25 13 25    
10 Austrått IL Aberdeen 1 2 14 25 25 22 13 15
11 Farsund IL Gjesdal  0 2 19 25 22 25    
12 Vindafjord IL KFUM Haugesund 2 0 25 23 25 13    

  

Pulje A Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Aberdeen 6 6 1 162 108 5 54
Austrått IL 4 5 2 152 135 3 17
KFUM Stavanger 2 2 4 119 134 -2 -15
Hinna VBL 0 0 6 94 150 -6 -56
               
Pulje B Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Gjesdal  6 6 0 150 77 6 73
Farsund IL 4 4 2 141 114 2 27
Vindafjord IL 2 2 4 105 136 -2 -31
KFUM Haugesund 0 0 6 81 150 -6 -69

 

Søndag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
15 Nr. 1 Pulje B Nr. 4 Pulje A                
  Gjesdal  Hinna VBL 0 2 16 25 21 25    
13 Nr. 2 Pulje A Nr. 3 Pulje B                
  Austrått IL Vindafjord IL 2 0 25 6 25 12    
14 Nr. 2 Pulje B Nr. 3 Pulje A                
  Farsund IL KFUM Stavanger 1 2 25 19 11 25 8 15
16 Nr. 1 Pulje A Nr. 4 Pulje B                
  Aberdeen KFUM Haugesund 2 0 25 9 25 11    
17 Taper kamp 13 Taper kamp 15                
  Vindafjord IL Gjesdal  2 0 WO          
18 Taper kamp 14 Taper kamp 16                
  Farsund IL KFUM Haugesund 2 0 25 11 25 14    
20 Vinner kamp 14 Vinner kamp 16                
  KFUM Stavanger Aberdeen 1 2 19 25 25 22 5 15
19 Vinner kamp 13 Vinner kamp 15                
  Austrått IL Hinna VBL 2 0 25 16 25 14    
21 Taper kamp 17 Taper kamp 18                
  Gjesdal  KFUM Haugesund 0 2 WO          
22 Vinner kamp 17 Vinner kamp 18                
  Vindafjord IL Farsund IL 0 2 25 27 22 25    
23 Taper kamp 19 Taper kamp 20                
  Hinna KFUM Stavanger 0 2 23 25 17 25    
24 Vinner kamp 19 Vinner kamp 20                
  Austrått IL Aberdeen 2 1 25 18 6 25 16 14

 

Sluttplassering

  1. Austrått
  2. Aberdeen
  3. KFUM Stavanger
  4. Hinna
  5. Farsund IL
  6. Vindafjord IL
  7. KFUM Haugesund
  8. Gjesdal

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums