Lørdag 13. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 Austrått IL Hinna VBL 2 0 25 11 25 22    
2 KFUM Stavanger Aberdeen 0 2 14 25 15 25    
3 Farsund IL KFUM Haugesund 2 0 25 17 25 17    
4 Vindafjord IL Gjesdal  0 2 12 25 13 25    
5 Austrått IL KFUM Stavanger 2 0 25 18 25 22    
6 Hinna VBL Aberdeen 0 2 16 25 11 25    
7 Vindafjord IL Farsund IL 0 2 23 25 7 25    
8 Gjesdal  KFUM Haugesund 2 0 25 1 25 10    
9 Hinna VBL KFUM Stavanger 0 2 21 25 13 25    
10 Austrått IL Aberdeen 1 2 14 25 25 22 13 15
11 Farsund IL Gjesdal  0 2 19 25 22 25    
12 Vindafjord IL KFUM Haugesund 2 0 25 23 25 13    

  

Pulje A Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Aberdeen 6 6 1 162 108 5 54
Austrått IL 4 5 2 152 135 3 17
KFUM Stavanger 2 2 4 119 134 -2 -15
Hinna VBL 0 0 6 94 150 -6 -56
               
Pulje B Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Gjesdal  6 6 0 150 77 6 73
Farsund IL 4 4 2 141 114 2 27
Vindafjord IL 2 2 4 105 136 -2 -31
KFUM Haugesund 0 0 6 81 150 -6 -69

 

Søndag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
15 Nr. 1 Pulje B Nr. 4 Pulje A                
  Gjesdal  Hinna VBL 0 2 16 25 21 25    
13 Nr. 2 Pulje A Nr. 3 Pulje B                
  Austrått IL Vindafjord IL 2 0 25 6 25 12    
14 Nr. 2 Pulje B Nr. 3 Pulje A                
  Farsund IL KFUM Stavanger 1 2 25 19 11 25 8 15
16 Nr. 1 Pulje A Nr. 4 Pulje B                
  Aberdeen KFUM Haugesund 2 0 25 9 25 11    
17 Taper kamp 13 Taper kamp 15                
  Vindafjord IL Gjesdal  2 0 WO          
18 Taper kamp 14 Taper kamp 16                
  Farsund IL KFUM Haugesund 2 0 25 11 25 14    
20 Vinner kamp 14 Vinner kamp 16                
  KFUM Stavanger Aberdeen 1 2 19 25 25 22 5 15
19 Vinner kamp 13 Vinner kamp 15                
  Austrått IL Hinna VBL 2 0 25 16 25 14    
21 Taper kamp 17 Taper kamp 18                
  Gjesdal  KFUM Haugesund 0 2 WO          
22 Vinner kamp 17 Vinner kamp 18                
  Vindafjord IL Farsund IL 0 2 25 27 22 25    
23 Taper kamp 19 Taper kamp 20                
  Hinna KFUM Stavanger 0 2 23 25 17 25    
24 Vinner kamp 19 Vinner kamp 20                
  Austrått IL Aberdeen 2 1 25 18 6 25 16 14

 

Sluttplassering

  1. Austrått
  2. Aberdeen
  3. KFUM Stavanger
  4. Hinna
  5. Farsund IL
  6. Vindafjord IL
  7. KFUM Haugesund
  8. Gjesdal