Vestcup short logo

Vestcup 2014

Resultater 2014 Damer gruppe 2

 

Lørdag 13. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 KFUM Stvgr 1 Skjetten 2 1 20 25 25 20 15 13
2 Egersund VBK Gneist 2 0 25 15 25 13    
3 Straen VBK KFUM Stvgr 2 2 0 25 3 25 8    
4 ToppVolley 2 Randaberg 2 0 25 20 25 20    
5 KSK 1 Kopervik VBK 2 0 25 23 25 12    
6 UiSi Volley KSK 2 2 1 19 25 25 7 16 14
7 Skjetten Egersund VBK 0 2 16 25 16 25    
8 Straen VBK Austrått 2 0 25 12 25 17    
9 KFUM Stvgr 1 Gneist 2 1 25 21 23 25 17 15
10 KSK 1 ToppVolley 2 2 0 25 23 25 23    
11 UiSi Volley ToppVolley 1 0 2 9 25 18 25    
12 Kopervik VBK Randaberg 2 1 25 22 23 25 15 13
13 Austrått KFUM Stvgr 2 2 0 25 19 25 9    
14 KFUM Stvgr 1 Egersund VBK 2 1 25 20 20 25 15 13
15 ToppVolley 2 Kopervik VBK 2 1 25 20 23 25 15 10
16 KSK 1 Randaberg 2 1 25 20 20 25 15 12
17 Skjetten Gneist 2 1 22 25 25 18 15 4
18 KSK 2 ToppVolley 1 0 2 19 25 22 25    

  

Pulje A Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
KFUM Stvgr 1 6 6 3 185 177 8 8
Egersund VBK 4 5 2 158 120 3 38
Skjetten 2 3 5 152 157 -5 -5
Gneist 0 2 6 136 177 -4 -41
               
Pulje B Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
KSK 1 6 6 1 160 138 5 22
ToppVolley 2 4 4 3 159 145 1 14
Kopervik VBK 2 3 5 153 173 -2 -20
Randaberg 0 2 6 157 173 -4 -16
               
Pulje C Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Straen VBK 4 4 0 100 40 4 60
Austrått 2 2 2 79 78 0 1
KFUM Stvgr 2 0 0 4 39 100 -4 -61
               
Pulje D Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
ToppVolley 1 4 4 0 100 68 4 32
UiSi Volley 2 2 3 87 96 -1 -9
KSK 2 0 1 4 87 110 -3 -23

 

Søndag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
19 Nr 4 pulje A Nr 3 pulje C                
  Gneist KFUM Stvgr 2 2 0 25 18 25 15    
20 Nr 4 pulje B Nr 3 pulje D                
  Randaberg KSK 2 2 1 25 16 23 25 15 10
21 Nr 2 pulje A Nr 2 pulje C                
  Egersund VBK Austrått 2 0 25 21 25 19    
22 Nr 2 pulje B Nr 2 pulje D                
  ToppVolley 2 UiSi Volley 2 0 25 20 25 14    
23 Nr 3 pulje A Vinner kamp 20                
  Skjetten Randaberg 2 0 33 31 25 17    
24 Nr 3 pulje B Vinner kamp 19                
  Kopervik VBK Gneist 1 2 19 25 25 19 6 15
25 Nr 1 pulje A Nr 1 pulje C                
  KFUM Stvgr 1 Straen VBK 0 2 19 25 27 29    
26 Nr 1 pulje B Nr 1 pulje D                
  KSK 1 ToppVolley 1 0 2 17 25 26 28    
27 Taper kamp 19 Taper kamp 20                
  KFUM Stvgr 2 KSK 2 Avlyst              
28 Taper kamp 23 Taper kamp 24                
  Randaberg Kopervik VBK 0 2 23 25 17 25    
29 Vinner kamp 23 Vinner kamp 24                
  Skjetten Gneist 2 0            
30 Taper kamp 21 Taper kamp 22                
  Austrått UiSi Volley 2 1 19 25 25 22 15 5
31 Vinner kamp 21 Vinner kamp 22                
  Egersund VBK ToppVolley 2 2 1 24 26 25 22 15 8
32 Taper kamp 25 Taper kamp 26                
  KFUM Stvgr 1 KSK 1 2 0 25 6 25 18    
33 Vinner kamp 25 Vinner kamp 26                
  Straen VBK ToppVolley 1 2 0 25 18 25 10    

 

Sluttplassering

  1. Straen VBK
  2. ToppVolley 1
  3. KFUM Stvgr 1
  4. KSK 1
  5. Egersund VBK
  6. ToppVolley 2
  7. Austrått
  8. UiSi Volley
  9. Skjetten
  10. Gneist
  11. Kopervik VBK
  12. Randaberg
  13. KSK 2
    KFUM Stvgr 2

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums