Vestcup short logo

Vestcup 2014

Kampoppsett 2014 Jenter U17 ( gruppe 5)

Pulje A Pulje B Pulje C Pulje D
ISS (U17) Gneist Rubin Sandved Austrått
KFUM Stvgr 1 KFUM Haugesund Gneist Zirkon ISS 1 (U19)
Kopervik Sandnes VBK ISS 2 (U19) KFUM Stvgr 2 
Gneist Topas Mandal VBK    

 

Kampene spilles i Stavanger Idrettshall    
Lørdag 13. september   3 setts kamper  
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Dom. & funksj.  
1 800 1 ISS (U17) KFUM Stvgr 1 Sandved A
2 800 2 Gneist Rubin Sandnes VBK KFUM Stvgr 2  B
3 900 1 Sandved Gneist Zirkon KFUM Stvgr 1 C
4 900 2 KFUM Stvgr 2  ISS 1 (U19) Gneist Rubin D
5 1000 1 ISS (U17) Kopervik Gneist Zirkon A
6 1000 2 Mandal VBK Sandnes VBK ISS 1 (U19) B
7 1100 1 KFUM Stvgr 2  Austrått Kopervik D
8 1100 2 Gneist Rubin KFUM Haugesund ISS (U17) B
9 1200 1 KFUM Stvgr 1 Kopervik Austrått A
10 1200 2 ISS (U17) Gneist Topas KFUM Stvgr 2  A
11 1300 1 KFUM Haugesund Sandnes VBK ISS 2 (U19) B
12 1300 2 Gneist Rubin Mandal VBK Gneist Topas B
13 1400 1 ISS 2 (U19) Gneist Zirkon Sandnes VBK C
14 1400 2 KFUM Stvgr 1 Gneist Topas Mandal VBK A
15 1500 1 ISS 1 (U19) Austrått Gneist Zirkon D
16 1500 2 KFUM Haugesund Mandal VBK KFUM Stvgr 1 B
17 1600 1 Sandved ISS 2 (U19) Austrått C
18 1600 2 Kopervik Gneist Topas KFUM Haugesund A

 

 

 

Søndag 14. september      
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Dom. & funksj.  
19 800 1 Nr 2 pulje A Nr 2 pulje C Nr 4 pulje A  
      Kopervik Gneist Zirkon ISS (U17)  
20 800 2 Nr 2 pulje B Nr 2 pulje D Nr 4 pulje B  
      Sandnes VBK ISS 1 (U19) Mandal VBK  
21 900 2 Nr 1 pulje A Nr 1 pulje C Nr 3 pulje A  
      KFUM Stvgr 1 Sandved Gneist Topas  
22 1000 1 Nr 1 pulje B Nr 1 pulje D Nr 3 pulje B  
      Gneist Rubin Austrått KFUM Haugesund  
23 1000 2 Nr 4 pulje A Nr 4 pulje B Nr 2 pulje A  
      ISS (U17) Mandal VBK Kopervik  
24 1100 1 Nr 3 pulje C Nr 3 pulje D Nr 2 pulje B  
      ISS 2 (U19) KFUM Stvgr 2  Sandnes VBK  
25 1100 2 Nr 3 pulje A Nr 3 pulje B Nr 2 pulje C  
      Gneist Topas KFUM Haugesund Gneist Zirkon  
26 1200 1 Taper kamp 23 Taper kamp 24 Nr 1 pulje C  
          Sandved  
27 1200 2 Taper kamp 25 Taper kamp 26 Nr 1 pulje B 13
          Gneist Rubin  
28 1300 1 Vinner kamp 23 Vinner kamp 24 Nr 1 pulje A 9-10
          KFUM Stvgr 1  
29 1300 2 Vinner kamp 27 Vinner kamp 26 Nr 1 pulje D 11-12
          Austrått  
30 1400 1 Taper kamp 19 Taper kamp 20 Nr 4 pulje A 7-8
          ISS (U17)  
31 1400 2 Vinner kamp 19 Vinner kamp 20 Nr 4 pulje B 5-6
          Mandal VBK  
32 1500 1 Taper kamp 21 Taper kamp 22 Taper kamp 30 Bronse
             
33 1500 2 Vinner kamp 21 Vinner kamp 22 Taper kamp 31 Finale
             
Lagene må stille med 1. og 2. dommer samt funksjonærer/sekretær  

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums