Vestcup short logo

Vestcup 2014

Kampoppsett 2014 Damer gruppe 2


Pulje A Pulje B Pulje C Pulje D
KFUM Stvgr 1 KSK 1 Straen VBK ToppVolley 1
Skjetten ToppVolley 2 KFUM Stvgr 2 KSK 2
Egersund VBK Kopervik VBK Austrått UiSi Volley
Gneist Randaberg    

 

Lørdag 13. september   3 setts kamper  
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Dom. & funksj.  
1 1000 5 KFUM Stvgr 1 Skjetten ToppVolley 2 A
2 1000 9 Egersund VBK Gneist Randaberg A
3 1100 5 Straen VBK KFUM Stvgr 2 Austrått C
4 1100 9 ToppVolley 2 Randaberg Egersund VBK B
5 1200 4 KSK 1 Kopervik VBK KFUM Stvgr 1 B
6 1200 5 UiSi Volley KSK 2 ToppVolley 1 D
7 1200 9 Skjetten Egersund VBK Gneist A
8 1300 5 Straen VBK Austrått KFUM Stvgr 2 C
9 1300 9 KFUM Stvgr 1 Gneist Kopervik VBK A
10 1400 5 KSK 1 ToppVolley 2 Randaberg B
11 1400 9 UiSi Volley ToppVolley 1 KSK 2 D
12 1500 5 Kopervik VBK Randaberg Gneist B
13 1500 9 Austrått KFUM Stvgr 2 Straen VBK C
14 1600 5 KFUM Stvgr 1 Egersund VBK KSK 1 A
15 1600 9 ToppVolley 2 Kopervik VBK Skjetten B
16 1700 4 KSK 1 Randaberg KFUM Stvgr 1 B
17 1700 5 Skjetten Gneist ToppVolley 2 A
18 1700 9 KSK 2 ToppVolley 1 UiSi Volley D
 

 

Søndag 14. september      
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Dom. & funksj.  
19 900 5 Nr 4 pulje A Nr 3 pulje C Nr 3 pulje A  
      Gneist KFUM Stvgr 2 Skjetten  
20 900 1 Nr 4 pulje B Nr 3 pulje D Nr 3 pulje B  
      Randaberg KSK 2 Kopervik VBK  
21 1000 5 Nr 2 pulje A Nr 2 pulje C Nr 3 pulje C  
      Egersund VBK Austrått KFUM Stvgr 2  
22 1000 9 Nr 2 pulje B Nr 2 pulje D Nr 3 pulje D  
      ToppVolley 2 UiSi Volley KSK 2  
23 1100 5 Nr 3 pulje A Vinner kamp 20 Nr 2 pulje A  
      Skjetten   Egersund VBK  
24 1100 9 Nr 3 pulje B Vinner kamp 19 Nr 2 pulje B  
      Kopervik VBK   ToppVolley 2  
25 1200 5 Nr 1 pulje A Nr 1 pulje C Nr 2 pulje C  
      KFUM Stvgr 1 Straen VBK Austrått  
26 1200 9 Nr 1 pulje B Nr 1 pulje D Nr 2 pulje D  
      KSK 1 ToppVolley 1 UiSi Volley  
27 1200 4 Taper kamp 19 Taper kamp 20 Taper kamp 21 13-14
             
28 1300 5 Taper kamp 23 Taper kamp 24 Nr 1 pulje A 11-12
          KFUM Stvgr 1  
29 1300 9 Vinner kamp 23 Vinner kamp 24 Nr 1 pulje D 9-10
          ToppVolley 1  
30 1400 5 Taper kamp 21 Taper kamp 22 Vinner kamp 25 7-8
             
31 1400 9 Vinner kamp 21 Vinner kamp 22 Vinner kamp 26 5-6
             
32 1500 5 Taper kamp 25 Taper kamp 26 Taper kamp 30 Bronse
             
33 1500 9 Vinner kamp 25 Vinner kamp 26 Taper kamp 31 Finale
             
Lagene må stille med 1. og 2. dommer samt funksjonærer/sekretær    

 

Resultater finnes på denne lenken

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums