Vestcup short logo

Vestcup 2014

Påmeldte lag 2014

Det er 94 påmeldte lag

Herrer gruppe 1

  1. ToppVolley
  2. Randaberg IL
  3. Dristug
  4. UiSi Volley
  5. Kristiansand Sandvolley

 

Damer gruppe 1

  1. Kristiansand Sandvolley
  2. Nyborg
  3. ToppVolley
  4. Randaberg

Herrer gruppe 2

  1. Hundvåg
  2. Lister VBK
  3. Dysjaland IL
  4. ToppVolley 1
  5. ToppVolley 2
  6. Randaberg IL
  7. Egersund VBK
  8. Gneist
  9. KFUM Stavanger
  10. Kristiansand Sandvolley
  11. Riska VBK
  12. Sandnes VBK (H3)

 

Damer gruppe 2

  1. Kristiansand Sandvolley 1
  2. Kristiansand Sandvolley 2
  3. KFUM Stavanger 1
  4. KFUM Stavanger 2
  5. Straen VBK
  6. ToppVolley 1
  7. ToppVolley 2
  8. Gneist
  9. Randaberg IL
  10. Austrått IL
  11. Egersund VBK
  12. UiSi Volley
  13. Skjetten
  14. Kopervik VBK

Gutter U19 (gruppe 4) 

  1. Farsund IL
  2. Hinna VBL
  3. Austrått IL
  4. Kristiansand Sandvolley

 

Jenter U17 (gruppe 5)

  1. KFUM Stavanger 1
  2. KFUM Stavanger 2
  3. Sandved IL
  4. Austrått IL
  5. Sandnes VBK
  6. ISS
  7. Gneist Rubin
  8. Gneist Topas
  9. Gneist Zirkon
  10. KFUM Haugesund
  11. Kopervik VBK
  12. Mandal VBK
  13. ISS 1 (U19)
  14. ISS 2 (U19)

Gutter U15 - 13-14 år (gruppe 6)

  1. Farsund IL
  2. Austrått IL
  3. Aberdeen
  4. Hinna VBL
  5. Vindafjord IL
  6. Gjesdal
  7. KFUM Stavanger
  8. KFUM Haugesund

 

Jenter U15 - 13-14 år (gruppe 6)

  1. Kolbotn 1
  2. Kolbotn 2
  3. Kristiansand Sandvolley 1
  4. Kristiansand Sandvolley 2
  5. KFUM Stavanger 1
  6. KFUM Stavanger 2
  7. KFUM Stavanger 3
  8. Sandnes VBK
  9. ISS 1
  10. ISS 2
  11. Aberdeen
  12. Egersund VBK
  13. Randaberg IL
  14. Gjesdal
  15. Austrått IL
  16. Klepp VBK

Gruppe 7 - Gutter/Jenter U13 - 11-12 år

  1. Randaberg IL 1
  2. Randaberg IL 2
  3. ISS 1
  4. ISS 2
  5. ISS 3
  6. Vindafjord IL 1
  7. Vindafjord IL 2
  8. Austrått IL
  9. Randaberg IL (gutter)
  10. Vindafjord IL (gutter)
  11. Farsund IL (gutter 11)

Alle kamper for U13 spilles sannsynligvis bare på søndag 14. september

Gruppe 8 - Gutter/Jenter U11 - 0-10 år

  1. Randaberg IL 1
  2. Randaberg IL 2
  3. ISS 1
  4. ISS 2
  5. ISS 3
  6. ISS 4
  7. Farsund IL (gutter)

Alle kamper for U11 spilles sannsynligvis bare på lørdag 13. september

 

 

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums