Vestcup short logo

Vestcup 2013

Resultater 2013 Jenter U15 (gruppe 6)

 

Lørdag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 Austrått 1 Gneist Topas 2 1 25 8 19 25 15 5
2 Hana IL ISS 3 2 0 27 25 25 15    
3 Randaberg Gjesdal IL 2 0 26 24 25 22    
4 ISS 2 KFUM Stvgr 0 2 5 25 4 25    
5 Gneist Topas Hana IL 2 1 25 11 24 26 15 5
6 Austrått 1 ISS 3 2 0 25 7 25 12    
7 ISS 2 Egersund VBK 0 2 20 25 15 25    
8 Austrått 2 Aberdeen 2 0 25 15 25 18    
9 Austrått 3 Gjesdal IL 0 2 14 25 9 25    
10 Austrått 1 Hana IL 2 0 25 12 25 6    
11 Mandal VBK ISS 1 2 0 25 23 25 11    
12 Gneist Topas ISS 3 2 0 25 10 25 16    
13 Randaberg Austrått 3 2 0 25 10 25 12    
14 Mandal VBK Austrått 2 0 2 13 25 18 25    
15 KFUM Stvgr Egersund VBK 2 0 25 14 25 10    
16 ISS 1 Aberdeen 1 2 21 25 25 20 12 15
17 Austrått 2 ISS 1 2 0 25 11 25 9    
18 Mandal VBK Aberdeen 2 0 25 21 25 16    

 

Pulje A Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
Austrått 1 6 6 1 5 159 75 84
Gneist Topas 4 5 3 2 152 127 25
Hana IL 2 3 4 -1 112 154 -42
ISS 3 0 0 6 -6 85 152 -67
               
Pulje B Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
Austrått 2 6 6 0 6 150 84 66
Mandal VBK 4 4 2 2 131 121 10
Aberdeen 2 2 5 -3 130 158 -28
ISS 1 0 1 6 -5 112 160 -48
               
Pulje C Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
Randaberg 4 4 0 4 101 68 33
Gjesdal IL 2 2 2 0 96 74 22
Austrått 3 0 0 4 -4 45 100 -55
               
Pulje D Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
KFUM Stvgr 4 4 0 4 100 33 67
Egersund VBK 2 2 2 0 74 85 -11
ISS 2 0 0 4 -4 44 100 -56

 

 

Søndag 15. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
19 Nr 4 pulje A Nr 3 pulje C                
  ISS 3 Austrått 3 2 0 25 14 25 13    
20 Nr 4 pulje B Nr 3 pulje D                
  ISS 1 ISS 2 2 0 25 14 25 17    
21 Nr 2 pulje A Nr 2 pulje C                
  Gneist Topas Gjesdal IL 2 0 25 14 25 17    
22 Nr 2 pulje B Nr 2 pulje D                
  Mandal VBK Egersund VBK 1 2 26 28 25 18 14 15
23 Nr 3 pulje A Vinner kamp 20                
  Hana IL ISS 1 2 0 25 7 25 13    
24 Nr 3 pulje B Vinner kamp 19                
  Aberdeen ISS 3 2 1 25 20 17 25 15 13
25 Nr 1 pulje A Nr 1 pulje C                
  Austrått 1 Randaberg 2 0 25 8 25 17    
26 Nr 1 pulje B Nr 1 pulje D                
  Austrått 2 KFUM Stvgr 1 2 25 22 12 25 3 15
27 Taper kamp 19 Taper kamp 20                
  Austrått 3 ISS 2 2 0 25 12 25 19    
28 Taper kamp 23 Taper kamp 24                
  ISS 1 ISS 3 1 0 25 21        
29 Vinner kamp 23 Vinner kamp 24                
  Hana IL Aberdeen 2 0 25 16 25 20    
30 Taper kamp 21 Taper kamp 22                
  Gjesdal IL Mandal VBK 2 0 25 14 25 8    
31 Vinner kamp 21 Vinner kamp 22                
  Gneist Topas Egersund VBK 2 0 25 8 25 7    
32 Taper kamp 25 Taper kamp 26                
  Randaberg Austrått 2 1 2 23 25 25 16 14 16
33 Vinner kamp 25 Vinner kamp 26                
  Austrått 1 KFUM Stvgr 2 0 25 18 25 14    

 

JU15 Sluttplassering
1 Austrått 1
2 KFUM Stvgr
3 Austrått 2
4 Randaberg
5 Gneist Topas
6 Egersund VBK
7 Gjesdal IL
8 Mandal VBK
9 Hana IL
10 Aberdeen
11 ISS 1
12 ISS 3
13 Austrått 3
14 ISS 2

Vi gratulerer Austrått med første og tredje plass, KFUM Stvgr med andre plass og takker øvrige lag for innsatsen !

Kampoppsett se denne lenken

 

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums