Vestcup short logo

Vestcup 2013

Resultater 2013 Herrer gruppe 2

Lørdag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 Randaberg 2 Dysjaland IL 0 2 14 25 20 25    
2 Randaberg 1 Riska VBK 2 0 25 14 25 17    
3 Toppvolley Lister VBK 2 0 25 15 25 19    
4 Hundvåg COP Egersund VBK 2 0 25 13 25 17    
5 Randaberg 1 Toppvolley 2 0 25 22 25 19    
6 Riska VBK Lister VBK 2 0 25 10 25 10    
7 Egersund VBK Dysjaland IL 1 2 25 20 19 25 8 15
8 Hundvåg COP Randaberg 2 2 0 25 13 25 16    
9 Riska VBK Toppvolley 2 0 25 21 25 19    
10 Randaberg 1 Lister VBK 2 0 25 16 25 12    
11 Egersund VBK Randaberg 2 2 1 28 26 19 25 15 11
12 Hundvåg COP Dysjaland IL 2 0 25 22 25 15    
 

Pulje A Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
Randaberg 1 6 6 0 6 150 100 50
Riska VBK 4 4 2 2 131 110 21
Toppvolley 2 2 4 -2 131 134 -3
Lister VBK 0 0 6 -6 82 150 -68
Pulje B Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
Hundvåg COP 6 6 0 6 150 96 54
Dysjaland IL 4 4 3 1 147 136 11
Egersund VBK 2 3 5 -2 144 172 -28
Randaberg 2 0 1 6 -5 125 162 -37
     

 

Søndag 15. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
13 Nr. 2 Pulje A Nr. 3 Pulje B                
  Riska VBK Egersund VBK 2 0 25 21 26 24    
14 Nr. 1 Pulje B Nr. 4 Pulje A                
  Hundvåg COP Lister VBK 2 0 25 11 25 19    
15 Nr. 2 Pulje B Nr. 3 Pulje A                
  Dysjaland IL Toppvolley 0 2 WO          
16 Nr. 1 Pulje A Nr. 4 Pulje B                
  Randaberg 1 Randaberg 2 2 0 25 12 25 17    
17 Taper kamp 13 Taper kamp 14                
  Egersund VBK Lister VBK 1 2 25 22 19 25 11 15
18 Taper kamp 15 Taper kamp 16                
  Dysjaland IL Randaberg 2 0 2 WO          
19 Vinner kamp 13 Vinner kamp 14                
  Riska VBK Hundvåg COP 2 0 25 23 25 19    
20 Vinner kamp 15 Vinner kamp 16                
  Toppvolley Randaberg 1 2 0 28 26 25 20    
21 Taper kamp 17 Taper kamp 18                
  Egersund VBK Dysjaland IL 2 0 WO          
22 Vinner kamp 17 Vinner kamp 18                
  Lister VBK Randaberg 2 2 0 25 20 31 29    
23 Taper kamp 19 Taper kamp 20                
  Hundvåg COP Randaberg 1 2 0 WO          
24 Vinner kamp 19 Vinner kamp 20                
  Riska VBK Toppvolley 2 0 25 22 25 23    

  Sluttplassering
1 Riska VBK
2 Toppvolley
3 Hundvåg COP
4 Randaberg 1
5 Lister VBK
6 Randaberg 2
7 Egersund VBK
8 Dysjaland IL

 

Kampoppsett er tilgjengelig på denne lenken

 

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums