Lørdag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 Farsund IL (U19) ISS 2 (U19) 2 0 25 12 25 17    
2 Sandved IL (U17) Mandal VBK 2 (U17) 2 0 25 14 25 7    
3 Mandal VBK 1 (U17) Gneist Rubin (U17) 2 1 27 25 23 25 15 13
4 ISS (U17) Gneist Smaragd (U17) 0 2 7 25 7 25    
5 ISS 1 (U19) KFUM H.sund (U17) 2 1 15 25 29 27 15 11
6 ISS 2 (U19) Mandal VBK 1 (U17) 0 2 11 25 8 25    
7 Sandved IL (U17) ISS (U17) 2 0 25 12 25 6    
8 Farsund IL (U19) Gneist Rubin (U17) 2 1 19 25 25 9 15 9
9 Gneist Smaragd (U17) Mandal VBK 2 (U17) 2 0 25 6 25      
10 ISS 1 (U19) Randaberg (U17) 2 1 25 17 17 25 15 8
11 Farsund IL (U19) Mandal VBK 1 (U17) 2 0 25 15 25 22    
12 Sandved IL (U17) Gneist Smaragd (U17) 0 2 11 25 17 25    
13 ISS 2 (U19) Gneist Rubin (U17) 0 2 11 25 18 25    
14 ISS (U17) Mandal VBK 2 (U17) 0 2 13 25 21 25    
15 KFUM H.sund (U17) Randaberg (U17) 1 2 25 23 15 25 10 15

 

Pulje A Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
Farsund IL (U19) 6 6 1 5 159 109 50
Mandal VBK 1 (U17) 4 4 3 1 152 132 20
Gneist Rubin (U17) 2 4 4 0 156 153 3
ISS 2 (U19) 0 0 6 -6 77 150 -73
               
Pulje B Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
Gneist Smaragd (U17) 6 6 0 6 150 48 102
Sandved IL (U17) 4 4 2 2 128 89 39
Mandal VBK 2 (U17) 2 2 4 -2 77 71 6
ISS (U17) 0 0 6 -6 66 150 -84
               
Pulje C Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
ISS 1 (U19) 4 4 2 2 116 113 3
Randaberg (U17) 2 3 3 0 113 107 6
KFUM H.sund (U17) 0 2 4 -2 113 122 -9

 

 

Søndag 15. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett  
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2  
16 Nr. 3 Pulje C Nr. 4 Pulje B                  
  KFUM H.sund (U17) ISS (U17) 2 0 25 10 25 8      
17 Nr. 3 Pulje B Nr. 4 Pulje A                  
  Mandal VBK 2 (U17) ISS 2 (U19) 2 1 25 16 24 26 15 5  
18 Nr. 2 Pulje C Nr. 2 Pulje B                  
  Randaberg (U17) Sandved IL (U17) 1 2 25 21 15 25 11 15  
19 Nr. 1 Pulje C Nr. 2 Pulje A                  
  ISS 1 (U19) Mandal VBK 1 (U17) 1 2 25 20 23 25 13 15  
20 Vinner kamp 16 Nr. 3 Pulje A                  
  KFUM H.sund (U17) Gneist Rubin (U17) 2 0 25 22 25 12      
21 Vinner kamp 17 Nr. 1 Pulje A                  
  Mandal VBK 2 (U17) Farsund IL (U19) 0 2 WO            
22 Taper kamp 16 Taper kamp 17                 9-11 plass
  ISS (U17) ISS 2 (U19) 2 1 16 25 25 20 15 13  
23 Vinner kamp 20 Nr. 1 Pulje B                 Kvart
  KFUM H.sund (U17) Gneist Smaragd (U17) 0 2 11 25 10 25      
24 Taper kamp 17 Taper kamp 20                 9-11 plass
  ISS 2 (U19) Gneist Rubin (U17) 0 2 9 25 12 25      
25 Taper kamp 21 Taper kamp 18                  
  Mandal VBK 2 (U17) Randaberg (U17) 0 2 16 25 11 25      
26 Taper kamp 23 Taper kamp 19                  
  KFUM H.sund (U17) ISS 1 (U19) 0 2 18 25 23 25      
27 Vinner kamp 21 Vinner kamp 18                 Semi
  Farsund IL (U19) Sandved IL (U17) 1 2 25 18 11 25 13 15  
28 Vinner kamp 23 Vinner kamp 19                 Semi
  Gneist Smaragd (U17) Mandal VBK 1 (U17) 2 0 25 7 25 10      
29 Taper kamp 16 Taper kamp 20                 9-11 plass
  ISS (U17) Gneist Rubin (U17) 0 2 17 25 7 25      
30 Taper kamp 25 Taper kamp 26                 7-8 plass
  Mandal VBK 2 (U17) KFUM H.sund (U17) 0 2 18 25 12 25      
31 Vinner kamp 25 Vinner kamp 26                 5-6 plass
  Randaberg (U17) ISS 1 (U19) 2 0 25 10 25 8      
32 Taper kamp 27 Taper kamp 28                 Bronse
  Farsund IL (U19) Mandal VBK 1 (U17) 2 0 25 18 25 22      
33 Vinner kamp 27 Vinner kamp 28                 Finale
  Sandved IL (U17) Gneist Smaragd (U17) 0 2 9 25 15 25      

 

JU19/17 Sluttplassering
1 Gneist Smaragd (U17)
2 Sandved IL (U17)
3 Farsund IL (U19)
4 Mandal VBK 1 (U17)
5 Randaberg (U17)
6 ISS 1 (U19)
7 KFUM H.sund (U17)
8 Mandal VBK 2 (U17)
9 Gneist Rubin (U17)
10 ISS (U17)
11 ISS 2 (U19)

 

Vi gratulerer Gneist med seieren, Sandved med andreplassen, Farsund med tredjeplassen og takker øvrige lag for innsatsen.

Kampoppsett finnes på denne lenken