Vestcup short logo

Vestcup 2013

Kampoppsett Jenter U15 (gruppe 6)

Pulje A Pulje B Pulje C Pulje D
Austrått 1 Mandal VBK Randaberg Egersund VBK
Gneist Topas Austrått 2 Gjesdal IL KFUM Stvgr
Hana IL ISS 1 Austrått 3 ISS 2
ISS 3 Aberdeen    

Lørdag   14. september 3 setts kamper  
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Dom. & funksj.  
1 830 2 Austrått 1 Gneist Topas ISS 2 Pulje A
2 830 3 Hana IL ISS 3 Gjesdal IL Pulje A
3 915 2 Randaberg Gjesdal IL Austrått 1 Pulje C
4 915 3 ISS 2 KFUM Stvgr Gneist Topas Pulje D
5 1000 2 Gneist Topas Hana IL Randaberg Pulje A
6 1000 3 Austrått 1 ISS 3 KFUM Stvgr Pulje A
7 1045 2 ISS 2 Egersund VBK ISS 3 Pulje D
8 1045 3 Austrått 2 Aberdeen Austrått 3 Pulje B
9 1130 2 Austrått 3 Gjesdal IL Austrått 2 Pulje C
10 1130 3 Austrått 1 Hana IL Mandal VBK Pulje A
11 1215 2 Mandal VBK ISS 1 Egersund VBK Pulje B
12 1215 3 Gneist Topas ISS 3 Hana IL Pulje A
13 1300 2 Randaberg Austrått 3 ISS 1 Pulje C
14 1300 3 Mandal VBK Austrått 2 Aberdeen Pulje B
15 1345 2 KFUM Stvgr Egersund VBK Mandal VBK Pulje D
16 1345 3 ISS 1 Aberdeen Austrått 3 Pulje B
17 1430 2 Austrått 2 ISS 1 KFUM Stvgr Pulje B
18 1430 3 Mandal VBK Aberdeen Egersund VBK Pulje B

 

Se resultater på denne lenken

Søndag 15. september 3 setts kamper  
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Dom. & funksj.  
19 830 2 Nr 4 pulje A Nr 3 pulje C Nr 3 pulje A  
      ISS 3 Austrått 3 Hana IL  
20 830 3 Nr 4 pulje B Nr 3 pulje D Nr 3 pulje B  
      ISS 1 ISS 2 Aberdeen  
21 915 2 Nr 2 pulje A Nr 2 pulje C Nr 3 pulje C  
      Gneist Topas Gjesdal IL Austrått 3  
22 915 3 Nr 2 pulje B Nr 2 pulje D Nr 3 pulje D  
      Mandal VBK Egersund VBK ISS 2  
23 1000 2 Nr 3 pulje A Vinner kamp 20 Nr 2 pulje A  
      Hana IL   Gneist Topas  
24 1000 3 Nr 3 pulje B Vinner kamp 19 Nr 2 pulje B  
      Aberdeen   Mandal VBK  
25 1045 2 Nr 1 pulje A Nr 1 pulje C Nr 4 pulje B  
      Austrått 1 Randaberg ISS 1  
26 1045 3 Nr 1 pulje B Nr 1 pulje D Nr 4 pulje A  
      Austrått 2 KFUM Stvgr ISS 3  
27 1130 2 Taper kamp 19 Taper kamp 20 Nr 1 pulje C 13-14 plass
          Randaberg  
28 1130 3 Taper kamp 23 Taper kamp 24 Nr 1 pulje B 11-12 plass
          Austrått 2  
29 1230 2 Vinner kamp 23 Vinner kamp 24 Nr 1 pulje A 9-10 plass
          Austrått 1  
30 1230 3 Taper kamp 21 Taper kamp 22 Nr 1 pulje D 7-8 plass
          KFUM Stvgr  
31 1330 2 Vinner kamp 21 Vinner kamp 22 Taper kamp 29 5-6 plass
             
32 1330 3 Taper kamp 25 Taper kamp 26 Taper kamp 30 Bronse
             
33 1430 3 Vinner kamp 25 Vinner kamp 26 Taper kamp 32 Finale
             

 

 

 

 pdfKampoppsett 2013

Endringer:

  • 10.09.13 Aberdeen har etteranmeldt et lag. Nye kamper for pulje B medfører nye tidspunkt for enkelte lag - Egersund og Austrått 2 har senere første kamp. Sluttspill søndag er endret.

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums