Vestcup short logo

Vestcup 2013

Kampoppsett Jenter U19 & U17 ( gruppe 4)

Pulje A Pulje B Pulje C
Farsund IL   (U19) Sandved IL (U17) ISS 1 (U19)
ISS 2 (U19) ISS (U17) KFUM H.sund (U17)
Mandal VBK 1   (U17) Gneist Smaragd (U17) Randaberg (U17)
Gneist Rubin   (U17) Mandal VBK 2 (U17)  

 

Lørdag 14. september 3 setts kamper  .
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Dom. & funksj.  
1 800 1 Farsund IL (U19) ISS 2 (U19) Gneist Rubin (U17) Pulje A
2 800 10 Sandved IL (U17) Mandal VBK 2 (U17) ISS (U17) Pulje B
3 900 1 Mandal VBK 1 (U17) Gneist Rubin (U17) Farsund IL (U19) Pulje A
4 900 10 ISS (U17) Gneist Smaragd (U17) Sandved IL (U17) Pulje B
5 1000 1 ISS 1 (U19) KFUM H.sund (U17) Randaberg (U17) Pulje C
6 1100 1 ISS 2 (U19) Mandal VBK 1 (U17) Gneist Rubin (U17) Pulje A
7 1100 10 Sandved IL (U17) ISS (U17) Gneist Smaragd (U17) Pulje B
8 1200 1 Farsund IL (U19) Gneist Rubin (U17) Mandal VBK 1 (U17) Pulje A
9 1200 10 Gneist Smaragd (U17) Mandal VBK 2 (U17) ISS (U17) Pulje B
10 1300 1 ISS 1 (U19) Randaberg (U17) KFUM H.sund (U17) Pulje C
11 1400 1 Farsund IL (U19) Mandal VBK 1 (U17) ISS 2 (U19) Pulje A
12 1400 10 Sandved IL (U17) Gneist Smaragd (U17) Mandal VBK 2 (U17) Pulje B
13 1500 1 ISS 2 (U19) Gneist Rubin (U17) Mandal VBK 1 (U17) Pulje A
14 1500 10 ISS (U17) Mandal VBK 2 (U17) Sandved IL (U17) Pulje B
15 1600 1 KFUM H.sund (U17) Randaberg (U17) ISS 1 (U19) Pulje C

 Resultater er tilgjengelig på denne lenken

Søndag 15. september 3 setts kamper  
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Dom. & funksj.  
16 800 1 Nr. 3 Pulje C Nr. 4 Pulje B Nr. 2 Pulje B  
      KFUM H.sund (U17) ISS (U17) Sandved IL (U17)  
17 800 11 Nr. 3 Pulje B Nr. 4 Pulje A Nr. 2 Pulje A  
      Mandal VBK 2 (U17) ISS 2 (U19) Mandal VBK 1 (U17)  
18 845 1 Nr. 2 Pulje C Nr. 2 Pulje B Nr. 4 Pulje B Kvart
      Randaberg (U17) Sandved IL (U17) ISS (U17)  
19 845 11 Nr. 1 Pulje C Nr. 2 Pulje A Nr. 4 Pulje A Kvart
      ISS 1 (U19) Mandal VBK 1 (U17) ISS 2 (U19)  
20 930 1 Vinner kamp 16 Nr. 3 Pulje A Nr. 2 Pulje C  
        Gneist Rubin (U17) Randaberg (U17)  
21 930 11 Vinner kamp 17 Nr. 1 Pulje A Nr. 1 Pulje B Kvart
        Farsund IL (U19) Gneist Smaragd (U17)  
22 1000 4 Taper kamp 16 Taper kamp 17 Nr. 2 Pulje B 9-11 plass
          Sandved IL (U17)  
23 1030 1 Vinner kamp 20 Nr. 1 Pulje B Nr. 2 Pulje C Kvart
        Gneist Smaragd (U17) Randaberg (U17)  
24 1115 1 Taper kamp 17 Taper kamp 20 Taper kamp 21 9-11 plass
             
25 1200 1 Taper kamp 21 Taper kamp 18 Taper kamp 19  
             
26 1230 6 Taper kamp 23 Taper kamp 19 Vinner kamp 21  
             
27 1245 1 Vinner kamp 21 Vinner kamp 18 Vinner kamp 19 Semi
             
28 1330 1 Vinner kamp 23 Vinner kamp 19 Taper kamp 18 Semi
             
29 1415 1 Taper kamp 16 Taper kamp 20 Taper kamp 17 9-11 plass
             
30 1415 2 Taper kamp 25 Taper kamp 26 Taper kamp 16 7-8 plass
             
31 1500 2 Vinner kamp 25 Vinner kamp 26 Taper kamp 29 5-6 plass
             
32 1500 1 Taper kamp 27 Taper kamp 28 Vinner kamp 29 Bronse
             
33 1545 1 Vinner kamp 27 Vinner kamp 28 Taper kamp 30 Finale
             

 

 

For å få mest mulig spillemesig utbytte for alle lag har Vestcup i år slått sammen jenter U19 og U17 puljene slik at de spilles felles.

 pdfKampoppsett 2013

Endringer:

  • 10.09.13: KFUM Haugesund er med. Oppsettet er endret både lørdag og søndag.
  • 11.09.13: Dommer/funksjonærer i kamp 7 og 9 er korrigert slik at spillende lag ikke dømmer seg selv.
  • 12.09.13: Justert tidspunkt for sluttspillkamper på søndag for å bli ferdig tidligere.

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums