Vestcup short logo

Vestcup 2012

2012 Resultater - Jenter U17 (Gruppe 5)

Pulje A Pulje B Pulje C Pulje D
KFUM Stvgr (D3) Hana-Klepp (D3) Gneist KFUM Stvgr U17
Egersund 2 Austrått IL Kopervik VBK Egersund 1
Farsund IL ISS 1 Randaberg Klepp VBL
ISS 2

 

Lørdag 15. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 800 11 KFUM Stvgr (D3) Egersund 2 2 0 25 11 25 3
2 800 12 Farsund IL ISS 2 2 0 25 22 25 13
3 900 12 Klepp VBL Egersund 1 0 2 17 25 14 25
4 1000 11 Egersund 2 Farsund IL 0 2 12 25 10 25
5 1000 12 KFUM Stvgr (D3) ISS 2 2 0 25 10 25 9
6 1100 12 Klepp VBL KFUM Stvgr U17 0 2 19 25 4 25
7 1200 11 Austrått IL ISS 1 2 0 25 2 25 20
8 1200 12 Gneist Kopervik VBK 2 1 25 11 8 25 15 9
9 1300 12 KFUM Stvgr (D3) Farsund IL 2 0 25 15 25 11
10 1400 11 Randaberg Kopervik VBK 0 2 14 25 17 25
11 1400 12 Hana-Klepp (D3) ISS 1 2 0 25 8 25 7
12 1500 11 Egersund 2 ISS 2 0 2 18 25 6 25
13 1500 12 Egersund 1 KFUM Stvgr U17 0 2 18 25 15 25
14 1600 11 Gneist Randaberg 2 0 25 20 25 10
15 1600 12 Hana-Klepp (D3) Austrått IL 1 2 25 23 9 25 10 15

 

Pulje A Poeng
KFUM Stvgr (D3) 6
Farsund IL 4
ISS 2 2
Egersund 2 0
Pulje B Poeng
Austrått IL 4
Hana-Klepp (D3) 2
ISS 1 0
Pulje C Poeng
Gneist 4
Kopervik VBK 2
Randaberg 0
Pulje D Poeng
KFUM Stvgr U17 4
Egersund 1 2
Klepp VBL 0

 

Søndag 16. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
16 800 11 Nr 4 pulje A Nr 3 pulje C
Egersund 2 Randaberg 0 2 19 25 22 25
17 800 12 Nr 3 pulje B Nr 3 pulje D
ISS 1 Klepp VBL 0 2 12 25 12 25
18 900 11 Nr 2 pulje A Nr 2 pulje C
Farsund IL Kopervik VBK 1 2 12 25 25 17 3 15
19 900 12 Nr 2 pulje B Nr 2 pulje D
Hana-Klepp (D3) Egersund 1 2 0 25 17 25 23
20 1000 11 Nr 3 pulje A Vinner kamp 17
ISS 2 Klepp VBL 0 2 15 25 12 25
21 1000 12 Taper kamp 17 Vinner kamp 16
ISS 1 Randaberg 0 2 16 25 15 25
22 1100 12 Taper kamp 16 Taper kamp 21 13-14 plass
Egersund 2 ISS 1 1 2 21 25 25 16 15 17
23 1100 5 Nr 1 pulje A Nr 1 pulje C
KFUM Stvgr (D3) Gneist 0 2 21 25 27 29
24 1100 6 Nr 1 pulje B Nr 1 pulje D
Austrått IL KFUM Stvgr U17 2 0 25 19 25 18
25 1200 11 Taper kamp 20 Vinner kamp 22 11-12 plass
ISS 2 ISS 1 2 0 25 11 25 11
26 1200 12 Vinner kamp 20 Vinner kamp 21 9-10 plass
Klepp VBL Randaberg 2 0 25 14 26 24
27 1300 12 Taper kamp 18 Taper kamp 19 7-8 plass
Farsund IL Egersund 1 1 2 25 16 21 25 7 15
28 1400 11 Vinner kamp 18 Vinner kamp 19 5-6 plass
Kopervik VBK Hana-Klepp (D3) 1 2 14 25 25 16 18 20
29 1400 12 Taper kamp 23 Taper kamp 24 Bronse
KFUM Stvgr (D3) KFUM Stvgr U17 2 0 25 18 25 21
30 1500 12 Vinner kamp 23 Vinner kamp 24 Finale
Gneist Austrått IL 2 1 26 28 25 20 16 14

 

Sluttresultat  
1 Austrått IL
2 Gneist
3 KFUM Stvgr (D3)
4 KFUM Stvgr U17
5 Hana-Klepp (D3)
6 Kopervik VBK
7 Egersund 1
8 Farsund IL
9 Klepp VBL
10 Randaberg
11 ISS 2
12 ISS 1
13 Egersund 2

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums