Vestcup short logo

Vestcup 2012

2012 Resultater - Jenter U15 (Gruppe 6)

Pulje A Pulje B Pulje C Pulje D
Austrått 1 Gneist Sandved 1 KFUM Stvgr 1
Sandved 2 Austrått 2 Mandal VBK Farsund IL
KFUM Stvgr 2 Sviland IL Austrått 3 ISS
Aberdeen 1 Aberdeen 2

 

Lørdag 15. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 800 1 Austrått 1 Sandved 2 2 0 25 13 25 11
2 800 2 KFUM Stvgr 2 Aberdeen 1 0 2 13 25 20 25
3 900 1 Sandved 1 Mandal VBK 2 0 25 18 25 10
4 900 2 ISS Farsund IL 0 2 19 25 13 25
5 1000 1 Sandved 2 KFUM Stvgr 2 2 0 25 22 25 12
6 1000 2 Austrått 1 Aberdeen 1 0 2 16 25 14 25
7 1100 1 ISS KFUM Stvgr 1 0 2 10 25 8 25
8 1100 2 Austrått 2 Aberdeen 2 2 1 25 16 17 25 15 8
9 1200 1 Austrått 3 Mandal VBK 1 2 17 25 26 24 14 16
10 1200 2 Austrått 1 KFUM Stvgr 2 2 0 25 9 25 6
11 1300 1 Gneist Sviland IL 2 0 25 14 25 11
12 1300 2 Sandved 2 Aberdeen 1 1 2 26 24 17 25 12 15
13 1400 1 Sandved 1 Austrått 3 2 1 25 21 16 25 15 10
14 1400 2 Gneist Austrått 2 0 2 14 25 14 25
15 1500 1 Farsund IL KFUM Stvgr 1 0 2 17 25 21 25
16 1500 2 Sviland IL Aberdeen 2 0 2 13 25 17 25
17 1600 1 Austrått 2 Sviland IL 2 0 25 17 25 22
18 1600 2 Gneist Aberdeen 2 2 0 26 24 25 21

 

Pulje A Poeng
Aberdeen 1 6
Austrått 1 4
Sandved 2 2
KFUM Stvgr 2 0
Pulje B Poeng
Austrått 2 6
Gneist 4
Sviland IL 0
Aberdeen 2 2
Pulje C Poeng
Sandved 1 4
Mandal VBK 2
Austrått 3 0
Pulje D Poeng
KFUM Stvgr 1 4
Farsund IL 2
ISS 0

 

Søndag 16. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
19 900 1 Nr 4 pulje A Nr 3 pulje C
KFUM Stvgr 2 Austrått 3 0 2 8 25 13 25
20 900 2 Nr 4 pulje B Nr 3 pulje D
Sviland IL ISS 2 0 25 22 25 17
21 1000 1 Nr 2 pulje A Nr 2 pulje C
Aberdeen 1 Mandal VBK 0 2 19 25 7 25
22 1000 2 Nr 2 pulje B Nr 2 pulje D
Gneist Farsund IL 2 1 19 25 25 20 15 10
23 1100 1 Nr 3 pulje A Vinner kamp 20
Sandved 2 Sviland IL 2 0 25 21 25 23
24 1100 2 Nr 3 pulje B Vinner kamp 19
Aberdeen 2 Austrått 3 2 0 25 17 25 19
25 1200 1 Nr 1 pulje A Nr 1 pulje C
Austrått 1 Sandved 1 0 2 15 25 22 25
26 1200 2 Nr 1 pulje B Nr 1 pulje D
Austrått 2 KFUM Stvgr 1 2 1 21 25 25 18 15 12
27 1300 3 Taper kamp 19 Taper kamp 20 13-14 plass
KFUM Stvgr 2 ISS 0 2 23 25 25 27
28 1300 1 Taper kamp 23 Taper kamp 24 11-12 plass
Sviland IL Austrått 3 1 2 25 21 24 26 12 15
29 1300 2 Vinner kamp 23 Vinner kamp 24 9-10 plass
Sandved 2 Aberdeen 2 0 2 14 25 18 25
30 1400 1 Taper kamp 21 Taper kamp 22 7-8 plass
Aberdeen 1 Farsund IL 0 2 23 25 18 25
31 1400 2 Vinner kamp 21 Vinner kamp 22 5-6 plass
Mandal VBK Gneist 1 2 25 21 14 25 13 15
32 1500 1 Taper kamp 25 Taper kamp 26 Bronse
Austrått 1 KFUM Stvgr 1 1 2 24 26 25 23 11 15
33 1500 2 Vinner kamp 25 Vinner kamp 26 Finale
Sandved 1 Austrått 2 1 2 28 26 16 25 8 15

 

Sluttresultat  
1 Austrått 2
2 Sandved 1
3 KFUM Stvgr 1
4 Austrått 1
5 Gneist
6 Mandal VBK
7 Farsund IL
8 Aberdeen 1
9 Aberdeen 2
10 Sandved 2
11 Austrått 3
12 Sviland IL
13 ISS
14 KFUM Stvgr 2

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums