Vestcup short logo

Vestcup 2010

2010 Resultater - Gruppe 6 Jenter U16

 

Pulje A Pulje B Pulje C Pulje D
Aberdeen KFUM Stavanger 1 Klepp VBK 1 Klepp VBK 2
Austrått 1 Egersund 2 Farsund 2 Egersund
KFUM Stavanger 2 Farsund 1 Austrått 2 Dysjaland

 

Lørdag 18. september
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Resultat
1 800 1 3 Aberdeen 2 Austrått 1 0-2(14-25, 14-25)
2 800 11 2 Klepp VBK 1 3 Farsund 2 2-0(25-7, 25-6)
3 900 1 1 KFUM Stavanger 1 3 Egersund 2 2-0(25-14,25-10)
4 900 11 1 Klepp VBK 2 2 Egersund 1 2-1(27-25,12-25,15-11)
5 1000 1 2 Austrått 1 1 KFUM Stavanger 2 1-2(25-22,21-25,10-15)
6 1000 11 3 Egersund 2 2 Farsund 1 0-2(15-25,22-25)
7 1100 1 3 Farsund 2 1 Austrått 2 0-2(10-25,12-25)
8 1200 1 2 Egersund 1 3 Dysjaland 2-0(25-19,25-14)
9 1300 1 3 Aberdeen 1 KFUM Stavanger 2 0-2(9-25,21-25)
10 1400 1 1 KFUM Stavanger 1 2 Farsund 1 2-0 (25-18, 25-12)
11 1500 1 2 Klepp VBK 1 1 Austrått 2 1-2(22-25,25-17,13-15)
12 1600 1 1 Klepp VBK 2 3 Dysjaland 2-0(25-15,25-22)
13 1700 1 Nr. 3 Pulje A Nr. 3 Pulje C
3 Aberdeen 3 Farsund 2 2-0(25-15,25-17)
14 1700 5 Nr. 3 Pulje B Nr. 3 Pulje D
3 Egersund 2 3 Dysjaland 2-0 (25-21, 25-21)
15 1800 1 Nr. 2 Pulje A Nr. 1 Pulje C
Austrått 1 1 Austrått 2 1-2(25-17,23-25,11-15)
16 1800 5 Nr. 2 Pulje B Nr. 1 Pulje D
Farsund 1 Klepp 2 1-2(22-25,26-24,13-15)

 

 

Pulje A Poeng Pulje C Poeng
KFUM Stavanger 2 4 Austrått 2 4
Austrått 1 2 Klepp VBK 1 2
Aberdeen 0 Farsund 2 0
Pulje B Poeng Pulje D Poeng
KFUM Stavanger 1 4 Klepp VBK 2 4
Farsund 1 2 Egersund 1 2
Egersund 2 0 Dysjaland 0

 

 

Søndag 19. september     
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Resultat
17 800 5 Nr. 1 Pulje A Nr. 2 Pulje C
KFUM Stavanger 2 2 Klepp VBK 1 0-2(17-25,13-25)
18 800 6 Nr. 1 Pulje B Nr. 2 Pulje D
KFUM Stavanger 1 Egersund 1 2-0(25-7,25-15)
19 900 5 Taper kamp 13 Taper kamp 14 11.-12. plass
Farsund 2 Dysjaland 0-2(11-25,5-25)
20 900 6 Vinner kamp 13 Vinner kamp 14 9.-10. plass
Aberdeen Egersund 2 0-2(21-25,16-25)
21 1000 5 Taper kamp 15 Taper kamp 16
Austrått 1 Farsund 1 2-0(25-17,25-23)
22 1000 8 Taper kamp 17 Taper kamp 18
KFUM Stavanger 2 Egersund 1 2-0(26-24,25-15)
23 1100 5 Vinner kamp 15 Vinner kamp 16 Semifinale
Austrått 2 Klepp 2 2-0(25-14,25-12)
24 1100 8 Vinner kamp 17 Vinner kamp 18 Semifinale
Klepp VBK 1 KFUM Stavanger 1 0-2(23-25,21-25)
25 1200 5 Taper kamp 21 Taper kamp 22 7.-8. plass
Farsund 1 Egersund 1 2-1(25-15,15-25,15-8)
26 1300 5 Vinner kamp 21 Vinner kamp 22 5.-6. plass
Austrått 1 KFUM Stavanger 2 2-1(23-25,26-24,15-12)
27 1400 5 Taper kamp 23 Taper kamp 24 Bronsefinale
Klepp 2 Klepp VBK 1 0-2(15-25,19-25)
28 1500 5 Vinner kamp 23 Vinner kamp 24 Finale
Austrått 2 KFUM Stavanger 1 0-2(15-25,12-25)

 

Sluttplassering:

  1. KFUM Stavanger 1
  2. Austrått 2
  3. Klepp VBK 1
  4. Klepp 2
  5. Austrått 1
  6. KFUM Stavanger 2
  7. Farsund 1
  8. Egersund 1
  9. Egersund 2
  10. Aberdeen

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums