Pulje A Pulje B
Randaberg Kr sand sandvolley
Topp Volley Klepp
KFUM Haugesund Hundvåg Young Boys
Austrått Farsund IL
Riska Dysjaland

 

Lørdag 18. september
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Resultat
1 800 2 Randaberg Riska 2-0(25-20,25-22)
2 800 8 Dysjaland Hundvåg Young Boys 0-2(15-25, 16-25)
3 900 2 Austrått Topp Volley 1-2(27-25,14-25,11-15)
4 900 8 Randaberg KFUM Haugesund 2-0(25-14,25-12)
5 1000 2 Kr sand sandvolley Farsund IL 2-0(26-24,25-18)
6 1000 8 Topp Volley KFUM Haugesund 0-2(21-25,25-27)
7 1100 2 Farsund IL Dysjaland 2-0(25-14,2514)
8 1100 8 Klepp Hundvåg Young Boys 2-1(15-25,25-19,15-13)
9 1200 2 Austrått Riska 2-0(25-21,25-19)
10 1200 8 Randaberg Topp Volley 1-2(19-25,25-19,12-15)
11 1300 2 Klepp Kr sand sandvolley 2-0(25-17,25-22)
12 1300 8 Hundvåg Young Boys Farsund IL 2-0 (25-20, 25-23)
13 1400 2 Austrått KFUM Haugesund 1-2(19-25,25-20,13-15)
14 1400 8 Topp Volley Riska 2-0(25-21,25-20)
15 1500 2 Klepp Dysjaland 2-0 (25-19, 25-20)
16 1500 8 Hundvåg Young Boys Kr sand sandvolley 2-1(18-25,29-27,15-6)
17 1600 2 KFUM Haugesund Riska 2-0(25-21,25-20)
18 1600 8 Klepp Farsund IL 1-2(25-22,19-25,12-15)
19 1700 2 Austrått Randaberg 0-2(21-25,15-25)
20 1700 8 Kr sand sandvolley Dysjaland 2-0 (25-13, 28-26)

 

Pulje A Poeng Sett+ Sett- Sett diff
Randaberg 6 7 2 5
KFUM Haugesund 6 6 3 3
Topp Volley 6 6 4 2
Austrått 2
Riska 0
Pulje B Poeng Sett+ Sett- Sett diff Score+ Score- Score diff
Hundvåg Young Boys 6 7 3 4 219 187 32
Klepp 6 7 3 4 211 197 14
Kr sand sandvolley 4 5 4 1
Farsund IL 4 4 5 -1
Dysjaland 0 0 8 -8

 

 

Søndag 19. september
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Resultat
21 800 1 Nr. 3 Pulje A Nr. 4 Pulje B
Topp Volley Farsund IL 2-0(25-0,25-0)
22 900 1 Nr. 3 Pulje B Nr. 4 Pulje A
Kr sand sandvolley Austrått 2-0(25-20,25-16)
23 1000 1 Nr. 1 Pulje A Nr. 2 Pulje B Semifinale
Randaberg Klepp 2-0(25-19,25-14)
24 1100 1 Nr. 1 Pulje B Nr. 2 Pulje A Semifinale
Hundvåg Young Boys KFUM Haugesund 2-0(25-20,25-16)
25 1200 1 Nr. 5 Pulje A Nr. 5 Pulje B 9.-10. plass
Riska Dysjaland 2-0(25-0,25-0)
26 1300 1 Taper kamp 21 Taper kamp 22 7.-8. plass
Farsund IL Austrått 0-2(0-25,0-25)
27 1400 1 Vinner kamp 21 Vinner kamp 22 5.-6. plass
Topp Volley Kr sand sandvolley 2-1(29-27,22-25,15-10)
28 1500 6 Taper kamp 23 Taper kamp 24 Bronsefinale
Klepp KFUM Haugesund 1-2(25-21,23-25,8-15)
29 1500 1 Vinner kamp 23 Vinner kamp 24 Finale
Randaberg Hundvåg Young Boys 2-0(25-16, 25-18)

Sluttplasseringer :

  1. Randaberg
  2. Hundvåg
  3. KFUM Haugesund
  4. Klepp
  5. Topp Volley
  6. Kr sand volleyball
  7. Austrått
  8. Farsund IL
  9. Riska
  10. Dysjaland