Vestcup short logo

Vestcup 2010

2010 Resultater - Herrer gruppe 2

Pulje A Pulje B
Randaberg Kr sand sandvolley
Topp Volley Klepp
KFUM Haugesund Hundvåg Young Boys
Austrått Farsund IL
Riska Dysjaland

 

Lørdag 18. september
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Resultat
1 800 2 Randaberg Riska 2-0(25-20,25-22)
2 800 8 Dysjaland Hundvåg Young Boys 0-2(15-25, 16-25)
3 900 2 Austrått Topp Volley 1-2(27-25,14-25,11-15)
4 900 8 Randaberg KFUM Haugesund 2-0(25-14,25-12)
5 1000 2 Kr sand sandvolley Farsund IL 2-0(26-24,25-18)
6 1000 8 Topp Volley KFUM Haugesund 0-2(21-25,25-27)
7 1100 2 Farsund IL Dysjaland 2-0(25-14,2514)
8 1100 8 Klepp Hundvåg Young Boys 2-1(15-25,25-19,15-13)
9 1200 2 Austrått Riska 2-0(25-21,25-19)
10 1200 8 Randaberg Topp Volley 1-2(19-25,25-19,12-15)
11 1300 2 Klepp Kr sand sandvolley 2-0(25-17,25-22)
12 1300 8 Hundvåg Young Boys Farsund IL 2-0 (25-20, 25-23)
13 1400 2 Austrått KFUM Haugesund 1-2(19-25,25-20,13-15)
14 1400 8 Topp Volley Riska 2-0(25-21,25-20)
15 1500 2 Klepp Dysjaland 2-0 (25-19, 25-20)
16 1500 8 Hundvåg Young Boys Kr sand sandvolley 2-1(18-25,29-27,15-6)
17 1600 2 KFUM Haugesund Riska 2-0(25-21,25-20)
18 1600 8 Klepp Farsund IL 1-2(25-22,19-25,12-15)
19 1700 2 Austrått Randaberg 0-2(21-25,15-25)
20 1700 8 Kr sand sandvolley Dysjaland 2-0 (25-13, 28-26)

 

Pulje A Poeng Sett+ Sett- Sett diff
Randaberg 6 7 2 5
KFUM Haugesund 6 6 3 3
Topp Volley 6 6 4 2
Austrått 2
Riska 0
Pulje B Poeng Sett+ Sett- Sett diff Score+ Score- Score diff
Hundvåg Young Boys 6 7 3 4 219 187 32
Klepp 6 7 3 4 211 197 14
Kr sand sandvolley 4 5 4 1
Farsund IL 4 4 5 -1
Dysjaland 0 0 8 -8

 

 

Søndag 19. september
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Resultat
21 800 1 Nr. 3 Pulje A Nr. 4 Pulje B
Topp Volley Farsund IL 2-0(25-0,25-0)
22 900 1 Nr. 3 Pulje B Nr. 4 Pulje A
Kr sand sandvolley Austrått 2-0(25-20,25-16)
23 1000 1 Nr. 1 Pulje A Nr. 2 Pulje B Semifinale
Randaberg Klepp 2-0(25-19,25-14)
24 1100 1 Nr. 1 Pulje B Nr. 2 Pulje A Semifinale
Hundvåg Young Boys KFUM Haugesund 2-0(25-20,25-16)
25 1200 1 Nr. 5 Pulje A Nr. 5 Pulje B 9.-10. plass
Riska Dysjaland 2-0(25-0,25-0)
26 1300 1 Taper kamp 21 Taper kamp 22 7.-8. plass
Farsund IL Austrått 0-2(0-25,0-25)
27 1400 1 Vinner kamp 21 Vinner kamp 22 5.-6. plass
Topp Volley Kr sand sandvolley 2-1(29-27,22-25,15-10)
28 1500 6 Taper kamp 23 Taper kamp 24 Bronsefinale
Klepp KFUM Haugesund 1-2(25-21,23-25,8-15)
29 1500 1 Vinner kamp 23 Vinner kamp 24 Finale
Randaberg Hundvåg Young Boys 2-0(25-16, 25-18)

Sluttplasseringer :

  1. Randaberg
  2. Hundvåg
  3. KFUM Haugesund
  4. Klepp
  5. Topp Volley
  6. Kr sand volleyball
  7. Austrått
  8. Farsund IL
  9. Riska
  10. Dysjaland

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums