Vestcup short logo

Vestcup 2010

Kampoppsett - Herrer gruppe 2

Kampene spilles i Stavanger Idrettshall

Deltakende lag :
Pulje A Pulje B
Randaberg Kr sand sandvolley
Topp Volley Klepp
KFUM Haugesund Hundvåg Young Boys
Austrått Farsund IL
Riska Dysjaland

 

Lørdag 18. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Dom. & funksj.
1 800 2 Randaberg Riska Austrått
2 800 8 Dysjaland Hundvåg Young Boys Topp Volley
3 900 2 Austrått Topp Volley Riska
4 900 8 Randaberg KFUM Haugesund Klepp
5 1000 2 Kr sand sandvolley Farsund IL Hundvåg Young Boys
6 1000 8 Topp Volley KFUM Haugesund Dysjaland
7 1100 2 Farsund IL Dysjaland Austrått
8 1100 8 Klepp Hundvåg Young Boys Randaberg
9 1200 2 Austrått Riska Klepp
10 1200 8 Randaberg Topp Volley Hundvåg Young Boys
11 1300 2 Klepp Kr sand sandvolley Riska
12 1300 8 Hundvåg Young Boys Farsund IL Topp Volley
13 1400 2 Austrått KFUM Haugesund Dysjaland
14 1400 8 Topp Volley Riska Kr sand sandvolley
15 1500 2 Klepp Dysjaland KFUM Haugesund
16 1500 8 Hundvåg Young Boys Kr sand sandvolley Riska
17 1600 2 KFUM Haugesund Riska Randaberg
18 1600 8 Klepp Farsund IL Austrått
19 1700 2 Austrått Randaberg Farsund IL
20 1700 8 Kr sand sandvolley Dysjaland Klepp
Søndag 19. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Dom. & funksj.
21 800 1 Nr. 3 Pulje A Nr. 4 Pulje B Nr. 5 Pulje A
22 900 1 Nr. 3 Pulje B Nr. 4 Pulje A Nr. 5 Pulje B
23 1000 1 Nr. 1 Pulje A Nr. 2 Pulje B Nr. 4 Pulje B Semifinale
24 1100 1 Nr. 1 Pulje B Nr. 2 Pulje A Nr. 4 Pulje A Semifinale
25 1200 1 Nr. 5 Pulje A Nr. 5 Pulje B Nr. 1 Pulje B 9.-10. plass
26 1300 1 Taper kamp 21 Taper kamp 22 Nr. 2 Pulje B 7.-8. plass
27 1400 1 Vinner kamp 21 Vinner kamp 22 Nr. 2 Pulje A 5.-6. plass
28 1500 6 Taper kamp 23 Taper kamp 24 Taper kamp 26 Bronsefinale
29 1500 1 Vinner kamp 23 Vinner kamp 24 Taper kamp 27 Finale


Har du spørsmål eller kommentarer til kampoppsettet : kampoppsett@vestcup.com

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums