Vestcup short logo

Resultater - Gruppe 5 Jenter U17

3
Sluttplassering
1 Egersund VBK
2 Mandal VBK
Randaberg IL
4 KFUM Stvgr 1
5 Farsund IL
6 KFUM Stvgr 2
7 Ganndal IL
8 ISS
9 Gjesdal IL

Lørdag 15. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 Randaberg IL KFUM Stvgr 1 1 2 18 25 25 16 6 15
2 Ganndal IL ISS 2 1 25 20 21 25 16 14
3 Mandal VBK Farsund IL 2 0 25 18 25 9    
4 Gjesdal IL KFUM Stvgr 2 0 2 23 25 24 26    
5 Egersund VBK ISS 2 0 25 11 25 16    
6 Randaberg IL Ganndal IL 2 0 25 12 25 16    
7 Mandal VBK Gjesdal IL 2 0 25 12 25 15    
8 Farsund IL KFUM Stvgr 2 1 2 25 20 13 25 9 15
9 Egersund VBK KFUM Stvgr 1 2 0 25 12 25 21    
10 Randaberg IL ISS 2 1 25 15 22 25 15 9
11 Mandal VBK KFUM Stvgr 2 2 0 25 17 25 16    
12 Gjesdal IL Farsund IL 1 2 25 19 22 25 7 15
13 Egersund VBK Ganndal IL 2 0 25 6 25 13    
14 ISS KFUM Stvgr 1 0 2 22 25 24 26    
16 Randaberg IL Egersund VBK 0 2 23 25 23 25    
15 Ganndal IL KFUM Stvgr 1 0 2 21 25 12 25    

dy>
Pulje A Poeng Sett+ Sett- Sett diff Score+ Score- Score diff
Egersund VBK 8 8 0 8 200 125 75
KFUM Stvgr 1 6 6 3 3 190 178 12
Randaberg IL 4 5 5 0 207 183 24
Ganddal IL 2 2 7 -5 142 209

Pulje B Poeng Sett+ Sett- Sett diff Score+ Score- Score diff
Mandal VBK 6 6 0 6 150 87 63
KFUM Stvgr 2 4 4 3 1 144 144 0
Farsund IL 2 3 5 -2 133 164 -31
Gjesdal IL 0 1 6 -5 128 160 -32

Søndag 16. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
17 Nr. 2 Pulje A Nr. 3 Pulje B                
  KFUM Stvgr 1 Farsund IL 2 0 25 18 25 21    
18 Nr. 2 Pulje B Nr. 3 Pulje A                
  KFUM Stvgr 2 Randaberg IL 0 2 13 25 5 25    
19 Nr. 4 Pulje A Nr. 4 Pulje B                
  Ganddal IL Gjesdal IL 2 0 25 18 25 23    
20 Nr. 1 Pulje B Vinner kamp 17                
  Mandal VBK KFUM Stvgr 1 2 1 16 25 25 18 15 13
21 Nr. 1 Pulje A Vinner kamp 18                
  Egersund VBK Randaberg IL 2 0 25 18 27 25    
22 Nr. 4 Pulje A Nr. 5 Pulje A                
  Ganddal IL ISS 2 1 22 25 25 20 15 13
23 Taper kamp 17 Taper kamp 18                
  Farsund IL KFUM Stvgr 2 2 0 25 20 25 20    
24 Nr. 4 Pulje B Nr. 5 Pulje A                 4. sett
  Gjesdal IL ISS 1 2 25 15 19 25 13 15 Lag 1 Lag 2
25 Taper kamp 20 Taper kamp 21                    
  KFUM Stvgr 1 Randaberg IL 1 3 24 26 25 22 19 25 17 25
26 Vinner kamp 20 Vinner kamp 21                    
  Mandal VBK Egersund VBK 0 3 21 25 19 25 23 25    

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums