Vestcup short logo

Vestcup 2005

2005 Resultater - Gruppe 5 Jenter 13-15 år

Sluttplasseringer

1 Egersund VBK 1
2 Farsund IL
3 Randaberg
4 KFUM Stavanger 1
5 Austrått IL
6 Egersund VBK 2
7 Egersund VBK 3
8 Ganddal IL
9 ISS
10 KFUM Stvgr 2

 

Pulje A Pulje B
KFUM Stavanger 1 Farsund IL
ISS Egersund VBK 1
Egersund VBK 2 Egersund VBK 3
Randaberg KFUM Stavanger 2
Austrått IL Ganddal IL


Det spilles 3 setts kamper i Gruppe 5 Jenter 13-15 år

Lørdag 24.09.2005 Resulat 1. sett 2. sett 3. sett
Nr Tid Bane Lag 1 Lag 2 Dom.+funksj. Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 800 2 Randaberg Austrått IL KFUM Stavanger 1 2 1 23 25 26 24 17 15
2 800 3 Ganddal IL Egersund VBK 3 WO 0 2
3 845 2 KFUM Stavanger 1 ISS Austrått IL 2 0 25 9 25 9
4 845 3 Farsund IL Egersund VBK 1 Ganddal IL 0 2 15 25 22 25
5 930 2 Egersund VBK 2 Randaberg ISS 1 2 25 23 22 25 9 15
6 930 3 Egersund VBK 3 Egersund VBK 1 WO 2 0
7 1015 2 KFUM Stavanger 1 Austrått IL Randaberg 2 0 25 17 25 19
8 1015 3 Farsund IL Ganddal IL 2 0 25 6 25 15
9 1100 2 ISS Egersund VBK 2 Austrått IL 0 2 16 25 8 25
10 1100 3 Egersund VBK 1 Egersund VBK 3 Ganddal IL 2 0 25 18 25 8
11 1145 2 KFUM Stavanger 1 Randaberg Egersund VBK 2 2 0 25 15 25 23
12 1145 3 Farsund IL Egersund VBK 3 WO 2 0
13 1230 2 ISS Austrått IL Randaberg 0 2 15 25 7 25
14 1230 3 Egersund VBK 1 Ganddal IL 2 0 25 9 25 14
15 1315 2 KFUM Stavanger 1 Egersund VBK 2 ISS 2 0 25 18 25 21
16 1315 3 Farsund IL Egersund VBK 3 Egersund VBK 1 2 0 25 10 25 23
17 1400 2 ISS Randaberg Egersund VBK 2 0 2 10 25 11 25
18 1400 3 Egersund VBK 1 Farsund IL WO 2 0
19 1445 2 Egersund VBK 2 Austrått IL KFUM Stavanger 1 0 2 23 25 17 25
20 1445 3 Egersund VBK 3 Ganddal IL Farsund IL 2 1 16 25 25 19 15 10

Pulje A Poeng Sett+ Sett- Sett diff
KFUM Stavanger 1 8 8 0 8
Randaberg 6 6 4 2
Austrått IL 4 6 4 2
Egersund VBK 2 2 3 6 -3
ISS 0 0 8 -8
Pulje B Poeng Sett+ Sett- Sett diff
Egersund VBK 1 8 8 0 8
Farsund IL 6 6 2 4
Egersund VBK 3 2 4 5 -1
Ganddal IL 2 3 6 -3
KFUM Stavanger 2 0 0 8 -8

Søndag 25.09.2005 Resulat 1. sett 2. sett 3. sett
Nr Tid Bane Lag 1 Lag 2 Dom.+funksj. Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
21 900 3 Nr. 3, pulje A Nr. 4, pulje B Nr. 5, pulje A
Austrått IL Ganddal IL ISS 2 0 25 6 25 11
22 945 3 Nr. 3, pulje B Nr. 4, pulje A Vinner kamp 21
Egersund VBK 3 Egersund VBK 2 Austrått IL 0 2 11 25 13 25
23 1030 3 Nr. 1, pulje A Nr. 2, pulje B Taper Kamp 21
KFUM Stavanger 1 Farsund IL Ganddal IL 1 2 25 22 18 25 13 15
24 1115 3 Nr. 1, pulje B Nr. 2, pulje A Taper Kamp 22
Egersund VBK 1 Randaberg Egersund VBK 3 2 1 25 14 19 25 15 8
25 1200 3 Nr. 5, pulje A Nr. 5, pulje B 9. - 10. plass
ISS KFUM Stvgr 2 (trukket laget) 2 0 WO
26 1245 3 Taper Kamp 21 Taper Kamp 22 Taper Kamp 24 7. - 8. plass
Ganddal IL Egersund VBK 3 Randaberg 1 2 25 19 18 25 16 18
27 1330 3 Vinner Kamp 21 Vinner Kamp 22 Taper Kamp 23 5. - 6. plass
Austrått IL Egersund VBK 2 KFUM Stavanger 1 2 1 25 16 21 25 15 9
28 1415 3 Taper Kamp 23 Taper Kamp 24 Taper Kamp 26 Bronsefinale
KFUM Stavanger 1 Randaberg Ganddal IL 1 2 25 17 22 25 13 15
29 1500 3 Vinner Kamp 23 Vinner Kamp 24 Taper Kamp 27 Finale
Farsund IL Egersund VBK 1 Egersund VBK 2 1 2 18 25 25 22 10 15

Har du spørsmål eller kommentarer til kampoppsettet - vennligst ta kontakt med oss på Vestcup@Vestcup.com

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums