Vestcup short logo

Gutter 13-15 år

Sluttplasseringer

  1. Austrått IL 1

  2. Sviland IL
  3. Farsund VBK 1
  4. Austrått IL 2
  5. Randaberg IL 1
  6. Farsund VBK 2
  7. KFUM Stavanger
  8. Randaberg IL 2

Kampoppsett

Deltakende lag:
  Pulje A
  1. Sviland IL
  2. Randaberg 1
  3. Austrått IL 1
  4. Farsund VBK 2
Pulje B
  1. Farsund VBK 1
  2. Randaberg 2
  3. Austrått IL 2
  4. KFUM Stvgr

Lørdag 18. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Bane Lag Dommere
1 0830 10 Sviland IL Randaberg 1 Austrått IL 1
2 0830 11 Austrått IL 2 Randaberg 2 KFUM Stvgr
3 0915 10 Austrått IL 1 Randaberg 1 Sviland IL
4 0915 11 Austrått IL 2 KFUM Stvgr Farsund VBK 1
5 1000 10 Sviland IL Farsund VBK 2 Randaberg 1
6 1000 11 Farsund VBK 1 KFUM Stvgr Randaberg 2
7 1045 10 Randaberg 1 Farsund VBK 2 Sviland IL
8 1045 11 Farsund VBK 1 Randaberg 2 Austrått IL 2
9 1130 10 Sviland IL Austrått IL 1 Farsund VBK 2
10 1130 11 KFUM Stvgr Randaberg 2 Austrått IL 2
11 1215 10 Austrått IL 1 Farsund VBK 2 Randaberg 1
12 1215 11 Farsund VBK 1 Austrått IL 2 Randaberg 2

Søndag 19. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Bane Lag Dommere
13 1230 11 Nr. 3, pulje A
Randaberg 1
Nr. 4, pulje B
KFUM Stvgr
Nr. 2, pulje B
Austrått IL 2
14 1230 10 Nr. 3, pulje B
Randaberg 2
Nr. 4, pulje A
Farsund VBK 2
Nr. 2, pulje A
Sviland IL
Semifinaler      
15 1330 11 Nr. 1, pulje A
Austrått IL 1
Nr. 2, pulje B
Austrått IL 2
Nr. 4, pulje B
KFUM Stvgr
16 1330 10 Nr. 1, pulje B
Farsund VBK 1
Nr. 2, pulje A
Sviland IL
Nr. 4, pulje A
Farsund VBK 2
7.-8. plass      
17 1430 11 Taper Kamp 13 Taper Kamp 14 Taper Kamp 15
5.-6. plass      
18 1430 10 Vinner Kamp 13 Vinner Kamp 14 Taper Kamp 16
Bronsefinale      
19 1530 11 Taper Kamp 15 Taper Kamp 16 Taper Kamp 17
Finale      
20 1530 10 Vinner Kamp 15 Vinner Kamp 16 Taper Kamp 18

Resultat

Lørdag 18. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Lag  
1 0830 Sviland IL Randaberg 1 2-0 (25-4,25-10)
2 0830 Austrått IL 2 Randaberg 2 2-1 (21-25,25-20,15-9
3 0915 Austrått IL 1 Randaberg 1 2-1 (25-9,25-15)
4 0915 Austrått IL 2 KFUM Stvgr 2-1 (25-17,24-26,15-3)
5 1000 Sviland IL Farsund VBK 2 2-1 (25-19,25-27,15-11)
6 1000 Farsund VBK 1 KFUM Stvgr 2-0 (25-11,25-3)
7 1045 Randaberg 1 Farsund VBK 2 2-0 (25-13,25-17)
8 1045 Farsund VBK 1 Randaberg 2 2-0 (25-18,25-12)
9 1130 Sviland IL Austrått IL 1 0-2 (19-25,23-25)
10 1130 KFUM Stvgr Randaberg 2 0-2 (14-25,21-25)
11 1215 Austrått IL 1 Farsund VBK 2 2-0 (25-15,25-12)
12 1215 Farsund VBK 1 Austrått IL 2 2-0 (25-12,25-20)
Søndag 19. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Lag  
13 1230 Nr. 3, pulje A
Randaberg 1
Nr. 4, pulje B
KFUM Stvgr
2-1 (25-27,25-14,15-9)
14 1230 Nr. 3, pulje B
Randaberg 2
Nr. 4, pulje A
Farsund VBK 2
0-2 (19-25,26-28)
Semifinaler      
15 1330 Nr. 1, pulje A
Austrått IL 1
Nr. 2, pulje B
Austrått IL 2
2-1 (25-2,29-31,15-7)
16 1330 Nr. 1, pulje B
Farsund VBK 1
Nr. 2, pulje A
Sviland IL
1-2 (25-19,24-26,12-15)
7.-8. plass      
17 1430 Taper Kamp 13
KFUM Stvgr
Taper Kamp 14
Randaberg 2
2-0 (25-18,25-18)
5.-6. plass      
18 1430 Vinner Kamp 13
Randaberg 1
Vinner Kamp 14
Farsund VBK 2
2-0 (25-15,25-15)
Bronsefinale      
19 1530 Taper Kamp 15
Austrått IL 2
Taper Kamp 16
Farsund VBK 1
0-2 (11-25,15-25)
Finale      
20 1530 Vinner Kamp 15
Austrått IL 1
Vinner Kamp 16
Sviland IL
2-0 (26-24,25-11)

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums