Vestcup short logo

Gutter 15-17 år

Sluttplasseringer

  1. TVN (ToppVolleyNorge)
  2. KFUM Stavanger
  3. Austrått IL 2
  4. Sviland IL
  5. Austrått IL 1
  6. Sveio IL
  7. Randaberg IL
  8. Kopervik

Kampoppsett

Deltakende lag:
  Pulje A
  1. Austrått IL 1
  2. KFUM Stvgr
  3. TVN
  4. Sveio IL
Pulje B
  1. Kopervik
  2. Randaberg
  3. Austrått IL 2
  4. Sviland IL

Lørdag 18. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Bane Lag Dommere
1 0830 9 Austrått IL 1 KFUM Stvgr TVN
2 0915 9 TVN KFUM Stvgr Austrått IL 1
3 0915 12 Austrått IL 2 Randaberg Sviland IL
4 1000 9 Austrått IL 1 TVN Sveio IL
5 1000 12 Austrått IL 2 Sviland IL Kopervik
6 1045 9 Austrått IL 1 Sveio IL KFUM Stvgr
7 1045 12 Kopervik Randaberg Austrått IL 2
8 1130 9 TVN Sveio IL KFUM Stvgr
9 1130 12 Sviland IL Randaberg Kopervik
10 1230 9 Kopervik Austrått IL 2 Randaberg
11 1330 9 KFUM Stvgr Sveio IL Austrått IL 2
12 1430 9 Kopervik Sviland IL Sveio IL

Søndag 19. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Bane Lag Dommere
13 1030 9 Nr. 3, pulje A
Sveio IL
Nr. 4, pulje B
Kopervik
Nr. 2, pulje B
Sviland IL
14 1130 9 Nr. 3, pulje B
Randaberg
Nr. 4, pulje A
Austrått IL 1
Nr. 2, pulje A
KFUM Stvgr
Semifinale      
15 1230 12 Nr. 1, pulje A
TVN
Nr. 2, pulje B
Sviland IL
Nr. 4, pulje B
Kopervik
Semifinale      
16 1230 9 Nr. 1, pulje B
Austrått IL 2
Nr. 2, pulje A
KFUM Stvgr
Nr. 4, pulje A
Austrått IL 1
7. - 8. plass      
17 1330 12 Taper Kamp 13 Taper Kamp 14 Taper Kamp 15
5. - 6. plass      
18 1330 9 Vinner Kamp 13 Vinner Kamp 14 Taper Kamp 16
Bronsefinale (5 setts kamp)      
19 1500 12 Taper kamp 15 Taper kamp 16 Taper Kamp 17
Finale (5 setts kamp)      
20 1500 9 Vinner Kamp 15 Vinner Kamp 16 Taper Kamp 18

Resultater

Lørdag 18. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Lag  
1 0830 Austrått IL 1 KFUM Stvgr 0-2 (24-26,25-27)
2 0915 TVN KFUM Stvgr 2-0 (25-11,25-21)
3 0915 Austrått IL 2 Randaberg 2-0 (25-13,25-16)
4 1000 Austrått IL 1 TVN 0-2 (11-25,18-25)
5 1000 Austrått IL 2 Sviland IL 2-0 (25-23,25-23)
6 1045 Austrått IL 1 Sveio IL 1-2 (25-22,22-25,13-15)
7 1045 Kopervik Randaberg 0-2 (10-25,24-26)
8 1130 TVN Sveio IL 2-0 (25-8,25-12)
9 1130 Sviland IL Randaberg 2-0 (25-19,25-13)
10 1230 Kopervik Austrått IL 2 0-2 (8-25,14-25)
11 1330 KFUM Stvgr Sveio IL 2-1 (17-25,25-23,15-9)
12 1430 Kopervik Sviland IL 0-2 (22-25,17-25)

Søndag 19. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Lag  
13 1030 Nr. 3, pulje A
Sveio IL
Nr. 4, pulje B
Kopervik
2-0 (25-0,25-0)
14 1130 Nr. 3, pulje B
Randaberg
Nr. 4, pulje A
Austrått IL 1
0-2 (5-25,19-25)
Semifinale      
15 1230 Nr. 1, pulje A
TVN
Nr. 2, pulje B
Sviland IL
2-0 (25-18,25-12)
Semifinale      
16 1230 Nr. 1, pulje B
Austrått IL 2
Nr. 2, pulje A
KFUM Stvgr
1-2 (26-28,25-20,13-15)
7. - 8. plass      
17 1330 Taper Kamp 13
Kopervik
Taper Kamp 14
Randaberg
0-2 (0-25,0-25)
5. - 6. plass      
18 1330 Vinner Kamp 13
Sveio IL
Vinner Kamp 14
Austrått IL 1
1-2 (14-25,25-18,11-15)
Bronsefinale (5 setts kamp)    
19 1500 Taper kamp 15
Sviland IL
Taper kamp 16
Austrått IL 2
0-2 (14-25,18-25)
Finale (5 setts kamp)    
20 1500 Vinner Kamp 15
TVN
Vinner Kamp 16
KFUM Stvgr
3-0 (25-13,25-22,25-14)

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums