Vestcup short logo

Herrer gruppe 2

Sluttplasseringer

  1. Klepp VBL
  2. Gjesdal
  3. Nordan
  4. Austrått IL
  5. Farsund VBK
  6. KFUM Stavanger
  7. Randaberg IL

Kampoppsett

Deltakende lag:
  Pulje A
  1. Austrått
  2. Gjesdal
  3. Farsund VBK
  4. Kopervik
Pulje B
  1. Klepp
  2. KFUM Stvgr
  3. Randaberg
  4. Nordan BIL

Lørdag 18. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Bane Lag Dommere
1 0830 8 Austrått Gjesdal KFUM Stvgr
2 0930 8 Randaberg KFUM Stvgr Gjesdal
3 1030 8 Klepp Nordan IL Austrått
4 1130 8 Farsund VBK Gjesdal Kopervik
5 1230 8 Austrått Kopervik Farsund VBK
6 1330 8 Randaberg Nordan IL KFUM Stvgr
7 1430 8 Klepp KFUM Stvgr Kopervik
8 1530 8 Austrått Farsund VBK Randaberg
9 1530 9 Gjesdal Kopervik Klepp
10 1630 8 Klepp Randaberg Gjesdal
11 1630 9 Nordan IL KFUM Stvgr Austrått
12 1630 10 Farsund VBK Kopervik Vestcup

Søndag 19. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Bane Lag Dommere
13 0830 8 Nr. 4, pulje A
Farsund VBK
Nr. 3, pulje B
KFUM Stvgr
Nr. 2, pulje B
Nordan IL
14 0830 9 Nr. 4, pulje B
Randaberg
Nr. 3, pulje A
Kopervik
Nr. 2, pulje A
Austrått
15 0930 8 Nr. 1, pulje A
Gjesdal
Nr. 2, pulje B
Nordan IL
Nr. 4, pulje A
Farsund VBK
16 0930 9 Nr. 1, pulje B
Klepp
Nr. 2, pulje A
Austrått
Nr. 4, pulje B
Randaberg
7. – 8. plass      
17 1030 8 Taper kamp 13 Taper kamp 14 Taper kamp 15
5. – 6. plass      
18 1130 8 Vinner kamp 13 Vinner kamp 14 Taper kamp 16
Bronsefinale (5 setts kamp)      
19 1230 8 Taper Kamp 15 Taper Kamp 16 Taper Kamp 18
Finale (5 setts kamp)      
20 1500 8 Vinner Kamp 15 Vinner Kamp 16 Taper Kamp 19

 

Resultater

Lørdag 18. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Lag  
1 0830 Austrått Gjesdal 0-2 (22-25,20-25)
2 0930 Randaberg KFUM Stvgr 0-2 (22-25,18-25)
3 1030 Klepp Nordan IL 2-0 (25-5,25-13)
4 1130 Farsund VBK Gjesdal 0-2 (15-25,25-27)
5 1230 Austrått Kopervik 2-0 (25-22,25-23)
6 1330 Randaberg Nordan IL 0-2 (10-25,14-25)
7 1430 Klepp KFUM Stvgr 2-0 (25-20,25-16)
8 1530 Austrått Farsund VBK 2-0 (25-20,25-22)
9 1530 Gjesdal Kopervik 2-0 (25-23,25-23)
10 1630 Klepp Randaberg 2-0 (25-15,25-9)
11 1630 Nordan IL KFUM Stvgr 2-0 (25-23,25-17)
12 1630 Farsund VBK Kopervik 0-2 (22-25,23-25)
Søndag 19. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Lag  
13 0830 Nr. 4, pulje A
Farsund VBK
Nr. 3, pulje B
KFUM Stvgr
2-1 (25-15,17-25,15-13)
14 0830 Nr. 4, pulje B
Randaberg
Nr. 3, pulje A
Kopervik
1-2 (18-25,25-13,10-15)
15 0930 Nr. 1, pulje A
Gjesdal
Nr. 2, pulje B
Nordan IL
2-0 (25-21,25-23)
16 0930 Nr. 1, pulje B
Klepp
Nr. 2, pulje A
Austrått
2-0 (25-8,25-12)
7. – 8. plass      
17 1030 Taper kamp 13
KFUM Stvgr
Taper kamp 14
Randaberg
2-0 (25-20,25-21)
5. – 6. plass      
18 1130 Vinner kamp 13
Farsund VBK
Vinner kamp 14
Kopervik
2-0 (25-15,26-24)
Bronsefinale (5 setts kamp)    
19 1230 Taper Kamp 15
Nordan IL
Taper Kamp 16
Austrått
3-1 (25-22,16-25,25-20,25-18)
Finale (5 setts kamp)    
20 1500 Vinner Kamp 15
Gjesdal
Vinner Kamp 16
Klepp
1-3 (21-25,11-25,25-18,16-25)

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums