Vestcup short logo

Jenter 13-15 år

Sluttplasseringer

  1. Klepp VBL

  2. Egersund VBK 1
  3. Austrått IL 1
  4. Randaberg IL
  5. Egersund VBK 3
  6. Farsund VBK
  7. Egersund VBK 2
  8. Egersund VBK 4
  9. KFUM Stavanger 1
  10. Austrått IL 2
  11. Sviland IL
  12. ISS
  13. KFUM Stavanger 2

Kampoppsett

Deltakende lag:
Pulje A
  1. KFUM Stvgr 1
  2. Egersund 2
  3. Klepp
Pulje B
  1. Austrått IL 1
  2. KFUM Stvgr 2
  3. Egersund 3
Pulje C
  1. Egersund 1
  2. Austrått IL 2
  3. Farsund VBK
Pulje D
  1. Sviland IL
  2. Randaberg
  3. ISS
  4. Egersund 4
Lørdag 18. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Bane Lag Dommere
1 0830 3 ISS Randaberg Egersund 4
2 0915 3 Sviland IL Egersund 4 ISS
3 1000 3 Randaberg Egersund 4 Sviland IL
4 1045 3 Sviland IL ISS Randaberg
5 1130 3 Randaberg Sviland IL Egersund 4
6 1215 3 ISS Egersund 4 Randaberg
7 1300 3 KFUM Stvgr 2 Austrått IL 1 Egersund 3
8 1345 3 Egersund 3 KFUM Stvgr 2 Austrått IL 1
9 1430 2 Egersund 2 KFUM Stvgr 1 Klepp
10 1430 3 Egersund 3 Austrått IL 1 KFUM Stvgr 2
11 1515 2 Klepp Egersund 2 KFUM Stvgr 1
12 1515 3 Austrått IL 2 Egersund 1 Farsund VBK
13 1600 2 Klepp KFUM Stvgr 1 Egersund 2
14 1600 3 Egersund 1 Farsund VBK Austrått IL 2
15 1645 3 Farsund VBK Austrått IL 2 Egersund 1
Søndag 19. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Bane Lag Dommere
16 0830 3 Nr. 2 Pulje A
Egersund 2
Nr. 2 Pulje B
Egersund 3
Nr. 2 Pulje C
Farsund VBK
17 0830 6 Nr. 3 Pulje A
KFUM Stvgr 1
Nr. 4 Pulje D
ISS
Nr. 3 Pulje C
Austrått IL 2
18 0915 3 Nr. 2 Pulje C
Farsund VBK
Nr. 2 Pulje D
Egersund 4
Nr. 2 Pulje A
Egersund 2
19 0915 6 Nr. 3 Pulje C
Austrått IL 2
Nr. 3 Pulje D
Sviland IL
Nr. 4 Pulje D
ISS
20 1000 3 Nr. 1 Pulje A
Klepp
Nr. 1 Pulje B
Austrått IL 1
Nr. 3 Pulje D
Sviland IL
21 1000 6 Nr. 3 Pulje B
KFUM Stvgr 2
Vinner kamp 17 Nr. 2 Pulje B
Egersund 3
22 1045 3 Nr. 1 Pulje C
Egersund 1
Nr. 1 Pulje D
Randaberg
Nr. 3 Pulje A
KFUM Stvgr 1
11.-13. plass      
23 1045 6 Taper kamp 17 Taper kamp 19 Nr. 3 Pulje B
9.-10. plass      
24 1130 3 Vinner kamp 19 Vinner kamp 21 Taper kamp 22
11.-13. plass      
25 1130 6 Taper kamp 19 Taper kamp 21 Taper kamp 23
11.-13. plass      
26 1215 3 Taper kamp 17 Taper kamp 21 Taper kamp 24
7.-8. plass      
27 1300 3 Taper kamp 16 Taper kamp 18 Taper kamp 25
5.-6. plass      
28 1345 3 Vinner kamp 16 Vinner kamp 18 Taper kamp 26
Bronsefinale      
29 1430 3 Taper kamp 20 Taper kamp 22 Taper kamp 27
Finale      
30 1515 3 Vinner kamp 20 Vinner kamp 22 Taper kamp 28

Resultater

Lørdag 18. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Lag  
1 0830 ISS Randaberg 0-2 (13-25,13-25)
2 0915 Sviland IL Egersund 4 1-2 (25-15,16-25,12-15)
3 1000 Randaberg Egersund 4 2-0 (25-23,25-21)
4 1045 Sviland IL ISS 2-0 (25-12,25-13)
5 1130 Randaberg Sviland IL 2-1 (25-21,20-25,15-10)
6 1215 ISS Egersund 4 1-2 (19-25,25-18,11-15)
7 1300 KFUM Stvgr 2 Austrått IL 1 0-2 (14-25,17-25)
8 1345 Egersund 3 KFUM Stvgr 2 2-0 (25-7,25-9)
9 1430 Egersund 2 KFUM Stvgr 1 2-1 (19-25,26-24,15-12)
10 1430 Egersund 3 Austrått IL 1 1-2 (22-25,25-19,9-15)
11 1515 Klepp Egersund 2 2-0 (25-4,25-10)
12 1515 Austrått IL 2 Egersund 1 0-2 (15-25,7-25)
13 1600 Klepp KFUM Stvgr 1 2-0 (25-8,25-10)
14 1600 Egersund 1 Farsund VBK 2-0 (25-14,25-15)
15 1645 Farsund VBK Austrått IL 2 2-0 (25-22,25-21)
Søndag 19. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Lag  
16 0830 Nr. 2 Pulje A
Egersund 2
Nr. 2 Pulje B
Egersund 3
0-2 (12-25,17-25)
17 0830 Nr. 3 Pulje A
KFUM Stvgr 1
Nr. 4 Pulje D
ISS
2-0 (25-16,25-17)
18 0915 Nr. 2 Pulje C
Farsund VBK
Nr. 2 Pulje D
Egersund 4
2-0 (25-14,25-23)
19 0915 Nr. 3 Pulje C
Austrått IL 2
Nr. 3 Pulje D
Sviland IL
2-0 (25-16,25-23)
20 1000 Nr. 1 Pulje A
Klepp
Nr. 1 Pulje B
Austrått IL 1
2-0 (25-12,25-10)
21 1000 Nr. 3 Pulje B
KFUM Stvgr 2
Vinner kamp 17
KFUM Stvgr 1
0-2 (17-25,14-25)
22 1045 Nr. 1 Pulje C
Egersund 1
Nr. 1 Pulje D
Randaberg
2-0 (25-13,25-15)
11.-13. plass      
23 1045 Taper kamp 17
ISS
Taper kamp 19
Sviland IL
0-2 (23-25,12-25)
9.-10. plass      
24 1130 Vinner kamp 19
Austrått IL 2
Vinner kamp 21
KFUM Stvgr 1
1-2 (17-25,26-24,9-15)
11.-13. plass      
25 1130 Taper kamp 19
Sviland IL
Taper kamp 21
KFUM Stvgr 2
2-0 (25-16,25-14)
11.-13. plass      
26 1215 Taper kamp 17
ISS
Taper kamp 21
KFUM Stvgr 2
2-0 (26-24,25-19)
7.-8. plass      
27 1300 Taper kamp 16
Egersund 2
Taper kamp 18
Egersund 4
2-1 (25-23,23-25,15-12)
5.-6. plass      
28 1345 Vinner kamp 16
Egersund 3
Vinner kamp 18
Farsund VBK
2-0 (29-27,25-19)
Bronsefinale      
29 1430 Taper kamp 20
Austrått IL 1
Taper kamp 22
Randaberg
2-0 (25-22,25-17)
Finale      
30 1515 Vinner kamp 20
Klepp
Vinner kamp 22
Egersund 1
2-0 (25-14,25-12)

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums