Vestcup short logo

Jenter 15-17 år

Sluttplasseringer

  1. TVN (ToppVolleyNorge)

  2. KFUM Stavanger 1

  3. Mandal VBK

  4. Egersund VBK

  5. Austrått IL 2

  6. Hinna Volley

  7. Austrått IL 1

  8. Dysjaland IL

  9. KFUM Stavanger 3

  10. Klepp VBL

  11. ISS

  12. KFUM Stavanger 2

Kampoppsett

Deltakende lag:
Pulje A
  1. Klepp
  2. Hinna VBL
  3. KFUM Stvgr 1
Pulje B
  1. Dysjaland
  2. Austrått IL 1
  3. KFUM Stvgr 2
Pulje C
  1. Egersund 1
  2. Austrått IL 2
  3. ISS
Pulje D
  1. Mandal VBK
  2. TVN
  3. KFUM Stvgr 3

Lørdag 18. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Bane Lag Dommere
1 0830 1 Dysjaland KFUM Stvgr 2 Austrått IL 1
2 0830 2 ISS Austrått IL 2 KFUM Stvgr 3
3 0930 1 Klepp KFUM Stvgr 1 Austrått IL 2
4 1030 1 Dysjaland Austrått IL 1 KFUM Stvgr 2
5 1030 2 ISS Egersund 1 Hinna VBL
6 1130 1 Klepp Hinna VBL KFUM Stvgr 1
7 1130 2 Mandal VBK TVN Egersund 1
8 1230 1 KFUM Stvgr 2 Austrått IL 1 Dysjaland
9 1230 2 Austrått IL 2 Egersund 1 Hinna VBL
10 1330 1 KFUM Stvgr 3 Mandal VBK TVN
11 1330 2 Hinna VBL KFUM Stvgr 1 Klepp
12 1430 1 TVN KFUM Stvgr 3 Mandal VBK

Søndag 19. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Bane Lag Dommere
13 0830 1 Nr. 3 Pulje A
Klepp
Nr. 3 Pulje C
ISS
Nr. 2 Pulje A
Hinna VBL
14 0830 2 Nr. 3 Pulje B
KFUM Stvgr 2
Nr. 3 Pulje D
KFUM Stvgr 3
Nr. 2 Pulje B
Dysjaland
15 0915 1 Nr. 2 Pulje A
Hinna VBL
Nr. 1 Pulje C
Egersund 1
Nr. 3 Pulje B
KFUM Stvgr 2
16 0915 2 Nr. 2 Pulje B
Dysjaland
Nr. 1 Pulje D
TVN
Nr. 3 Pulje C
ISS
17 1000 1 Nr. 1 Pulje A
KFUM Stvgr 1
Nr. 2 Pulje C
Austrått IL 2
Nr. 3 Pulje D
KFUM Stvgr 3
18 1000 2 Nr. 1 Pulje B
Austrått IL 1
Nr. 2 Pulje D
Mandal VBK
Nr. 3 Pulje A
Klepp
11.-12. plass      
19 1045 2 Taper kamp 13 Taper kamp 14 Nr. 2 Pulje C
Austrått IL 2
9.-10. plass      
20 1045 1 Vinner kamp 13 Vinner kamp 14 Nr. 2 Pulje D
Mandal VBK
21 1130 1 Taper kamp 15 Taper kamp 16 Vinner kamp 15
22 1130 2 Taper kamp 17 Taper kamp 18 Vinner kamp 18
Semifinale      
23 1230 1 Vinner kamp 15 Vinner kamp 16 Taper kamp 21
Semifinale      
24 1230 2 Vinner kamp 17 Vinner kamp 18 Taper kamp 22
7.-8. plass      
25 1315 1 Taper kamp 21 Taper kamp 22 Taper kamp 23
5.-6. plass      
26 1315 2 Vinner kamp 21 Vinner kamp 22 Taper kamp 24
Bronsefinale (5 setts kamp)      
27 1430 2 Taper kamp 23 Taper kamp 24 Taper kamp 26
Finale (5 setts kamp)      
28 1500 1 Vinner kamp 23 Vinner kamp 24 Taper kamp 27

Resultater

Lørdag 18. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Lag  
1 0830 Dysjaland KFUM Stvgr 2 2-1 (24-26,25-23,15-12)
2 0830 ISS Austrått IL 2 0-2 (12-25,17-25)
3 0930 Klepp KFUM Stvgr 1 0-2 (14-25,16-25)
4 1030 Dysjaland Austrått IL 1 0-2 (19-25,13-25)
5 1030 ISS Egersund 0-2 (10-25,10-25)
6 1130 Klepp Hinna VBL 1-2 (25-19,15-25,12-15)
7 1130 Mandal VBK TVN 0-2 (11-25,16-25)
8 1230 KFUM Stvgr 2 Austrått IL 1 0-2 (12-25,13-25)
9 1230 Austrått IL 2 Egersund 0-2 (13-25,12-25)
10 1330 KFUM Stvgr 3 Mandal VBK 0-2 (6-25,14-25)
11 1330 Hinna VBL KFUM Stvgr 1 0-2 (11-25,11-25)
12 1430 TVN KFUM Stvgr 3 2-0 (25-4,25-14)
Søndag 19. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Lag  
13 0830 Nr. 3 Pulje A
Klepp
Nr. 3 Pulje C
ISS
2-0 (25-10,25-13)
14 0830 Nr. 3 Pulje B
KFUM Stvgr 2
Nr. 3 Pulje D
KFUM Stvgr 3
0-2 (11-25,5-25)
15 0915 Nr. 2 Pulje A
Hinna VBL
Nr. 1 Pulje C
Egersund
0-2 (14-25,8-25)
16 0915 Nr. 2 Pulje B
Dysjaland
Nr. 1 Pulje D
TVN
0-2 (13-25,4-25)
17 1000 Nr. 1 Pulje A
KFUM Stvgr 1
Nr. 2 Pulje C
Austrått IL 2
2-0 (25-21,25-8)
18 1000 Nr. 1 Pulje B
Austrått IL 1
Nr. 2 Pulje D
Mandal VBK
1-2 (13-25,25-23,8-15)
11.-12. plass      
19 1045 Taper kamp 13
ISS
Taper kamp 14
KFUM Stvgr 2
2-0 (25-9,25-7)
9.-10. plass      
20 1045 Vinner kamp 13
Klepp
Vinner kamp 14
KFUM Stvgr 3
0-2 (19-25,23-25)
21 1130 Taper kamp 15
Hinna VBL
Taper kamp 16
Dysjaland
2-0 (25-18,25-22)
22 1130 Taper kamp 17
Austrått IL 2
Taper kamp 18
Austrått IL 1
2-1 (11-25,25-19,15-8)
Semifinale      
23 1230 Vinner kamp 15
Egersund
Vinner kamp 16
TVN
0-2 (18-25,21-25)
Semifinale      
24 1230 Vinner kamp 17
KFUM Stvgr 1
Vinner kamp 18
Mandal VBK
2-0 (25-22,25-21)
7.-8. plass      
25 1315 Taper kamp 21
Dysjaland
Taper kamp 22
Austrått IL 1
0-2 (15-25,22-25)
5.-6. plass      
26 1315 Vinner kamp 21
Hinna VBL
Vinner kamp 22
Austrått IL 2
1-2 (10-25,25-18,8-15)
Bronsefinale (5 setts kamp)    
27 1430 Taper kamp 23
Egersund
Taper kamp 24
Mandal VBK
1-2 (23-25,25-17,11-15)
Finale (5 setts kamp)    
28 1500 Vinner kamp 23
TVN
Vinner kamp 24
KFUM Stvgr 1
2-0 (25-23,25-15)

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums