Vestcup short logo

Resultater 2016 Jenter U13 (gruppe 7)

 
Kampnr Tid Lag Resultat
58 17.09 10:40 Randaberg 1 JU13 - KFUM Stvgr2 JU13 2 - 0 (16-12, 22-16)
59 17.09 11:00 Vindafjord IL JU13 - ISS Red JU13 2 - 0 (16-9, 14-10)
74 17.09 11:20 FIL 1 JU13 - KFUM Stvgr2 JU13 1 - 1 (4-9, 15-7)
80 17.09 12:00 KFUM Stvgr2 JU13 - Vindafjord IL JU13 0 - 2 (11-16, 12-15)
97 17.09 12:40 KFUM Stvgr2 JU13 - ISS Red JU13 0 - 2 (10-16, 13-16)
111 17.09 13:00 Vindafjord IL JU13 - Randaberg 1 JU13 2 - 0 (19-15, 17-12)
119 17.09 13:40 ISS Red JU13 - Randaberg 1 JU13 0 - 2 (14-17, 15-16)
118 17.09 13:40 Vindafjord IL JU13 - FIL 1 JU13 2 - 0 (12-7, 16-8)
138 17.09 14:20 FIL 1 JU13 - Randaberg 1 JU13 0 - 2 (10-16, 7-19)
152 17.09 14:40 ISS Red JU13 - FIL 1 JU13 2 - 0 (11-8, 15-13)
37 17.09 10:00 Sandnes Smash JU13 - Randaberg 2 JU13 2 - 0 (12-10, 27-11)
57 17.09 10:40 Austrått JU13 - Sandnes Smash JU13 1 - 1 (10-12, 23-10)
56 17.09 10:40 Randaberg 2 JU13 - ISS Blue JU13 11 - 1 (13-8, 14-20)
73 17.09 11:20 ISS Blue JU13 - KFUM Stvgr3 JU13 2 - 0 (24-5, 15-11)
75 17.09 11:20 Austrått JU13 - Randaberg 2 JU13 0 - 2 (7-15, 9-13)
81 17.09 12:00 KFUM Stvgr3 JU13 - Austrått JU13 1 - 1 (10-21, 17-12)
96 17.09 12:20 Sandnes Smash JU13 - ISS Blue JU13 2 - 0 (21-10, 13-5)
98 17.09 12:40 KFUM Stvgr3 JU13 - Randaberg 2 JU13 0 - 2 (8-14, 11-17)
114 17.09 13:20 KFUM Stvgr3 JU13 - Sandnes Smash JU13 0 - 2 (9-12, 8-17)
133 17.09 14:00 ISS Blue JU13 - Austrått JU13 0 - 2 (114-15, 9-14)
38 17.09 10:00 KFUM Stvgr1 JU13 - Randaberg 3 JU13 1 - 1 (5-7, 18-10)
40 17.09 10:20 Sandnes Ess JU13 - ISS White JU13 0 - 2 (11-14, 6-11)
41 17.09 10:20 KFUM Stvgr4 JU13 - KSK JU13 0 - 2 (5-9, 7-9)
60 17.09 11:00 Randaberg 3 JU13 - Sandnes Ess JU13 0 - 2 (5-14, 4-17)
76 17.09 11:40 Randaberg 3 JU13 - ISS White JU13 0 - 2 (8-15, 11-20)
77 17.09 11:40 KSK JU13 - Sandnes Ess JU13 1 - 1 (9-12, 10-9)
94 17.09 12:20 KSK JU13 - KFUM Stvgr1 JU13 2 - 0 (15-12, 11-6)
95 17.09 12:20 ISS White JU13 - KFUM Stvgr4 JU13 2 - 0 (19-12, 15-5)
112 17.09 13:00 KSK JU13 - Randaberg 3 JU13 2 - 0 (15-17, 9-17)
113 17.09 13:00 KFUM Stvgr1 JU13 - ISS White JU13 0 - 2 (10-15, 7-18)
115 17.09 13:20 Sandnes Ess JU13 - KFUM Stvgr4 JU13 2 - 0 (17-7, 14-9)
132 17.09 14:00 KFUM Stvgr4 JU13 - KFUM Stvgr1 JU13 2 - 0 (25-0, 25-0)
137 17.09 14:20 ISS White JU13 - KSK JU13 2 - 0 (12-12, 13-11)
150 17.09 14:40 Sandnes Ess JU13 - KFUM Stvgr1 JU13 2 - 0 (10-5, 16-10)
151 17.09 14:40 KFUM Stvgr4 JU13 - Randaberg 3 JU13 2 - 0 (16-14, 19-15)

Resultater 2016 Damer gruppe 3

Pulje A

Lag
Gneist 2
ISS U19
KFUM Stvgr
KSK2 U19
 TabellPVTSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 KSK2 U19 6 3 0 6 0 6 151 87 64
2 Gneist 2 4 2 1 4 2 2 135 105 30
3 KFUM Stvgr 2 1 2 2 5 -3 127 155 -28
4 ISS U19 0 0 3 1 6 -5 97 163 -66
Kampnr Tid Lag Resultat
3 17.09 08:00 ISS U19 - Gneist 2 0 - 2 (11-25, 14-25)
4 17.09 08:00 KFUM Stvgr - KSK2 U19 0 - 2 (17-25, 18-25)
28 17.09 09:40 Gneist 2 - KFUM Stvgr 2 - 0 (25-7, 25-22)
45 17.09 10:30 KSK2 U19 - ISS U19 2 - 0 (25-10, 25-7)
102 17.09 13:00 KSK2 U19 - Gneist 2 2 - 0 (25-11, 26-24)
156 17.09 15:30 KFUM Stvgr - ISS U19 2 - 1 (23-25, 25-19, 15-11)

Pulje B

Lag
Farsund IL
Gneist Agat U19
KSK1 U19
Søre Neset IL
 TabellPVTSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Søre Neset IL 6 3 0 6 0 6 150 99 51
2 KSK1 U19 4 2 1 4 2 2 139 100 39
3 Farsund IL 2 1 2 2 4 -2 104 120 -16
4 Gneist Agat U19 0 0 3 0 6 -6 76 150 -74
Kampnr Tid Lag Resultat
15 17.09 08:50 Søre Neset IL - KSK1 U19 2 - 0 (25-20, 25-19)
64 17.09 11:20 KSK1 U19 - Gneist Agat U19 2 - 0 (25-5, 25-21)
85 17.09 12:10 Farsund IL - Søre Neset IL 0 - 2 (20-25, 10-25)
123 17.09 13:50 Farsund IL - KSK1 U19 0 - 2 (15-25, 9-25)
141 17.09 14:40 Gneist Agat U19 - Søre Neset IL 0 - 2 (17-25, 13-25)
167 17.09 16:20 Gneist Agat U19 - Farsund IL 0 - 2 (7-25, 13-25)

A-sluttspill 

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat
197 Semi-1 18.09 08:50 KSK2 U19 - KSK1 U19 2 - 1 (25-5, 23-25, 15-12)
243 Semi 18.09 11:20 Søre Neset IL - Gneist 2 2 - 0 (25-13, 25-15)
313 Bronse finale 18.09 14:40 KSK1 U19 - Gneist 2 2 - 0 (27-25, 25-12)
324 Finale 18.09 15:30 KSK2 U19 - Søre Neset IL 2 - 1 (10-25, 25-21, 15-12)

B-sluttspill 

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat
183 5-8 plass 18.09 08:00 Farsund IL - ISS U19 2 - 0 (25-15, 25-16)
196 5-8 plass 18.09 08:50 KFUM Stvgr - Gneist Agat U19 2 - 0 (25-13, 25-14)
280 7-8 plass 18.09 13:00 Gneist Agat U19 - ISS U19 0 - 2 (21-25, 21-25)
301 5-6 plass 18.09 13:50 KFUM Stvgr - Farsund IL 1 - 2 (16-25, 25-19, 6-15)
 

Resultater 2016 Jenter U17 (gruppe 5)

Pulje A

Lag
Gneist Diamant
KFUM Stvgr3 D4
Sotra VBK JU17
SVBK JU17
 TabellPVTSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 SVBK JU17 6 3 0 6 0 6 150 64 86
2 Sotra VBK JU17 4 2 1 4 2 2 133 96 37
3 KFUM Stvgr3 D4 2 1 2 2 5 -3 88 155 -67
4 Gneist Diamant 0 0 3 1 6 -5 94 150 -56
Kampnr Tid Lag Resultat
6 17.09 08:00 Sotra VBK JU17 - SVBK JU17 0 - 2 (19-25, 14-25)
17 17.09 08:50 KFUM Stvgr3 D4 - Gneist Diamant 2 - 1 (25-19, 10-25, 15-11)
48 17.09 10:30 Gneist Diamant - SVBK JU17 0 - 2 (7-25, 12-25)
125 17.09 13:50 Gneist Diamant - Sotra VBK JU17 0 - 2 (15-25, 5-25)
143 17.09 14:40 SVBK JU17 - KFUM Stvgr3 D4 2 - 0 (25-4, 25-8)
169 17.09 16:20 KFUM Stvgr3 D4 - Sotra VBK JU17 0 - 2 (12-25, 14-25)

Pulje B

Lag
Austrått IL
Gneist Smaragd
KFUM Stvgr2
Strand Ulv
 TabellPVTSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Strand Ulv 6 3 0 6 0 6 152 89 63
2 Gneist Smaragd 4 2 1 4 3 1 148 132 16
3 Austrått IL 2 1 2 3 4 -1 140 139 1
4 KFUM Stvgr2 0 0 3 0 6 -6 70 150 -80
Kampnr Tid Lag Resultat
16 17.09 08:50 KFUM Stvgr2 - Strand Ulv 0 - 2 (4-25, 11-25)
87 17.09 11:20 Austrått IL - Strand Ulv 0 - 2 (13-25, 25-27)
104 17.09 13:00 Gneist Smaragd - KFUM Stvgr2 2 - 0 (25-15, 25-15)
158 17.09 15:30 Austrått IL - Gneist Smaragd 1 - 2 (19-25, 25-22, 8-15)
177 17.09 17:10 Strand Ulv - Gneist Smaragd 2 - 0 (25-14, 25-22)
178 17.09 17:10 KFUM Stvgr2 - Austrått IL 0 - 2 (18-25, 7-25)

Pulje C

Lag
Gneist Safir
ISS U17
KFUM Stvgr1
TIF Viking
 TabellPVTSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 TIF Viking 6 3 0 6 0 6 150 77 73
2 KFUM Stvgr1 4 2 1 4 2 2 133 94 39
3 Gneist Safir 2 1 2 2 4 -2 88 142 -54
4 ISS U17 0 0 3 0 6 -6 95 153 -58
Kampnr Tid Lag Resultat
5 17.09 08:00 Gneist Safir - ISS U17 2 - 0 (25-16, 28-26)
29 17.09 09:40 KFUM Stvgr1 - Gneist Safir 2 - 0 (25-5, 25-10)
30 17.09 09:40 ISS U17 - TIF Viking 0 - 2 (14-25, 10-25)
66 17.09 12:10 KFUM Stvgr1 - ISS U17 2 - 0 (25-9, 25-20)
86 17.09 12:10 TIF Viking - Gneist Safir 2 - 0 (25-11, 25-9)
142 17.09 14:40 TIF Viking - KFUM Stvgr1 2 - 0 (25-16, 25-17)

Sluttspill 

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat
184 1/8 finale 18.09 08:00 KFUM Stvgr3 D4 - ISS U17 2 - 0 (26-24, 25-22)
179 1/8 finale 18.09 08:00 KFUM Stvgr2 - Sotra VBK JU17 0 - 2 (9-25, 13-25)
180 1/8 finale 18.09 08:00 Gneist Safir - Austrått IL 0 - 2 (8-25, 4-25)
182 1/8 finale 18.09 08:00 Gneist Smaragd - Gneist Diamant 2 - 0 (25-18, 25-13)
207 Kvartfinale 18.09 09:40 SVBK JU17 - Gneist Smaragd 2 - 0 (25-12, 25-14)
206 Kvartfinale 18.09 09:40 TIF Viking - Sotra VBK JU17 2 - 0 (25-8, 25-18)
208 Kvartfinale 18.09 09:40 KFUM Stvgr1 - Austrått IL 0 - 2 (14-25, 21-25)
226 Kvartfinale 18.09 10:30 Strand Ulv - KFUM Stvgr3 D4 2 - 0 (25-11, 25-6)
227 9-12 plass 18.09 10:30 ISS U17 - KFUM Stvgr2 0 - 2 (17-25, 12-25)
244 Semifinale 18.09 11:20 SVBK JU17 - Austrått IL 2 - 1 (17-25, 25-21, 15-7)
265 Semifinale 18.09 12:10 TIF Viking - Strand Ulv 0 - 2 (18-25, 21-25)
264 5-8 plass 18.09 12:10 KFUM Stvgr3 D4 - Sotra VBK JU17 0 - 2 (11-25, 16-25)
263 9-12 plass 18.09 12:10 Gneist Diamant - Gneist Safir 2 - 0 (25-15, 25-19)
281 5-8 plass 18.09 13:00 Gneist Smaragd - KFUM Stvgr1 1 - 2 (16-25, 25-17, 13-15)
302 Bronse 18.09 13:50 Austrått IL - TIF Viking 2 - 0 (25-20, 25-23)
305 11-12 plass 18.09 13:50 Gneist Safir - ISS U17 2 - 0 (28-26, 25-14)
312 5-6 plass 18.09 14:40 KFUM Stvgr1 - Sotra VBK JU17 0 - 2 (14-25, 24-26)
314 9-10 plass 18.09 14:40 Gneist Diamant - KFUM Stvgr2 2 - 0 (25-23, 25-18)
325 Finale 18.09 15:30 SVBK JU17 - Strand Ulv 2 - 1 (25-23, 17-25, 15-7)
323 7-8 plass 18.09 15:30 Gneist Smaragd - KFUM Stvgr3 D4 2 - 0 (25-14, 25-12)
 
 

Resultater 2016 Damer gruppe 2

Pulje A

Lag
Egersund
Gjesdal
Straen VBK
TVN Dame 2
 TabellPVTSett +Sett -Diff Poeng +Poeng -Diff
1 TVN Dame 2 6 3 0 6 1 5 167 127 40
2 Egersund 4 2 1 5 3 2 169 156 13
3 Straen VBK 2 1 2 3 4 -1 140 140 0
4 Gjesdal 0 0 3 0 6 -6 97 150 -53
Kampnr Tid Lag Resultat
1 17.09 10:30 TVN Dame 2 - Egersund 2 - 1 (24-26, 26-24, 15-12)
2 17.09 10:30 Gjesdal - Straen VBK 0 - 2 (16-25, 15-25)
62 17.09 13:50 Egersund - Gjesdal 2 - 0 (25-13, 25-23)
63 17.09 13:50 Straen VBK - TVN Dame 2 0 - 2 (25-27, 10-25)
139 17.09 17:10 Gjesdal - TVN Dame 2 0 - 2 (19-25, 11-25)
140 17.09 17:10 Straen VBK - Egersund 1 - 2 (18-25, 25-17, 12-15)

Pulje B

Lag
Gneist 1
KFUM Stvgr 2
KFUM-Haugesund
SVBK 1 div
 TabellPVTSett +Sett -Diff Poeng +Poeng -Diff
1 SVBK 1 div 6 3 0 6 1 5 159 89 70
2 Gneist 1 4 2 1 5 2 3 153 110 43
3 KFUM-Haugesund 2 1 2 2 5 -3 106 153 -47
4 KFUM Stvgr 2 0 0 3 1 6 -5 95 161 -66
Kampnr Tid Lag Resultat
13 17.09 08:50 Gneist 1 - SVBK 1 div 1 - 2 (23-25, 25-19, 5-15)
14 17.09 08:50 KFUM-Haugesund - KFUM Stvgr 2 2 - 1 (21-25, 25-19, 15-9)
83 17.09 12:10 KFUM Stvgr 2 - Gneist 1 0 - 2 (13-25, 10-25)
84 17.09 12:10 SVBK 1 div - KFUM-Haugesund 2 - 0 (25-8, 25-9)
154 17.09 15:30 KFUM-Haugesund - Gneist 1 0 - 2 (10-25, 18-25)
155 17.09 15:30 KFUM Stvgr 2 - SVBK 1 div 0 - 2 (6-25, 13-25)

Pulje C

Lag
Austrått
Kopervik
Rossvoll VBK
Sunnfjord IL
 TabellPVTSett +Sett -Diff Poeng  +Poeng -Diff
1 Austrått 4 2 1 5 2 3 160 131 29
2 Sunnfjord IL 4 2 1 4 2 2 138 112 26
3 Rossvoll VBK 4 2 1 4 3 1 155 135 20
4 Kopervik 0 0 3 0 6 -6 75 150 -75
Kampnr Tid Lag Resultat
26 17.09 09:40 Austrått - Kopervik 2 - 0 (25-14, 25-16)
27 17.09 09:40 Rossvoll VBK - Sunnfjord IL 0 - 2 (19-25, 23-25)
100 17.09 13:00 Kopervik - Rossvoll VBK 0 - 2 (16-25, 9-25)
101 17.09 13:00 Sunnfjord IL - Austrått 0 - 2 (16-25, 22-25)
165 17.09 16:20 Rossvoll VBK - Austrått 2 - 1 (25-23, 23-25, 15-12)
166 17.09 16:20 Kopervik - Sunnfjord IL 0 - 2 (8-25, 12-25)

Pulje D

Lag
KFUM Stvgr 1
Strandvik
TVN Dame 1
UiSi
 TabellPVTSett +Sett -Diff Poeng +Poeng -Diff
1 TVN Dame 1 6 3 0 6 0 6 150 114 36
2 UiSi 4 2 1 4 2 2 138 126 12
3 Strandvik 2 1 2 2 4 -2 134 135 -1
4 KFUM Stvgr 1 0 0 3 0 6 -6 104 151 -47
Kampnr Tid Lag Resultat
175 17.09 08:00 UiSi - Strandvik 2 - 0 (25-21, 25-21)
176 17.09 08:00 TVN Dame 1 - KFUM Stvgr 1 2 - 0 (25-17, 25-18)
43 17.09 11:20 Strandvik - KFUM Stvgr 1 2 - 0 (26-24, 25-11)
44 17.09 11:20 TVN Dame 1 - UiSi 2 - 0 (25-16, 25-22)
121 17.09 14:40 Strandvik - TVN Dame 1 0 - 2 (19-25, 22-25)
122 17.09 14:40 KFUM Stvgr 1 - UiSi 0 - 2 (15-25, 19-25)

A-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat
193 A-1/4-2 18.09 08:50 SVBK 1 div - Sunnfjord IL 2 - 0 (25-8, 25-23)
192 A-1/4-1 18.09 08:50 TVN Dame 2 - UiSi 2 - 0 (25-18, 25-16)
205 Kvartfinale 18.09 09:40 TVN Dame 1 - Egersund 0 - 2 (16-25, 21-25)
204 Kvartfinale 18.09 09:40 Austrått - Gneist 1 0 - 2 (23-25, 21-25)
225 Kamp 5-8 plass 18.09 10:30 UiSi - Sunnfjord IL 2 - 1 (25-23, 22-25, 15-11)
242 Kamp 5-8 plass 18.09 11:20 Austrått - TVN Dame 1 1 - 2 (21-25, 25-23, 12-15)
240 Semi 18.09 11:20 TVN Dame 2 - SVBK 1 div 0 - 2 (22-25, 14-25)
261 Semi 18.09 12:10 Gneist 1 - Egersund 2 - 1 (25-18, 21-25, 15-11)
277 Kamp om 7-8 plass 18.09 13:00 Sunnfjord IL - Austrått 2 - 0 (25-23, 25-15)
298 Kamp om 5-6 plass 18.09 13:50 UiSi - TVN Dame 1 1 - 2 (25-22, 17-25, 10-15)
322 Bronsefinale 18.09 15:30 TVN Dame 2 - Egersund 2 - 0 (25-14, 25-23)
321 Finale 18.09 15:30 SVBK 1 div - Gneist 1 2 - 0 (25-17, 25-19)

 

B-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat
181 B-1/4-1 18.09 08:00 Straen VBK - KFUM Stvgr 1 2 - 0 (25-16, 25-11)
194 B-1/4-2 18.09 08:50 KFUM-Haugesund - Kopervik 0 - 2 (20-25, 21-25)
224 B-Kvart 18.09 10:30 Strandvik - Gjesdal 0 - 2 (14-25, 14-25)
223 B-Kvart 18.09 10:30 Rossvoll VBK - KFUM Stvgr 2 2 - 0 (25-10, 25-11)
241 B-Semi 18.09 11:20 Straen VBK - Kopervik 2 - 0 (25-16, 25-11)
262 B-Semi 18.09 12:10 Rossvoll VBK - Gjesdal 2 - 1 (10-25, 25-21, 15-9)
279 Kamp 13-16pl 18.09 13:00 KFUM Stvgr 1 - KFUM-Haugesund 2 - 0 (25-23, 25-22)
278 Kamp 13-16 pl 18.09 13:00 KFUM Stvgr 2 - Strandvik 0 - 2 (9-25, 17-25)
300 Kamp om 11-12 plass 18.09 13:50 Kopervik - Gjesdal 1 - 2 (13-25, 26-24, 12-15)
299 Kamp om 9-10 plass 18.09 13:50 Straen VBK - Rossvoll VBK 2 - 0 (25-23, 25-15)
310 Kamp om 13-14 plass 18.09 14:40 KFUM Stvgr 1 - Strandvik 0 - 2 (21-25, 15-25)
311 Kamp om 15-16 plass 18.09 14:40 Taper 279 - KFUM Stvgr 2 0 - 2 (0-25, 0-25)
 

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums