Vestcup short logo

Herrer gruppe 1 (Elite)

Pulje A

Lag
Førde VBK
Randaberg
TIF Viking
Toppvolley

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Førde VBK 0 3 0 3 9 0 9 200 175 25
2 TIF Viking 0 2 1 3 5 4 1 226 179 47
3 Randaberg 0 1 2 3 4 5 -1 192 212 -20
4 Toppvolley 0 0 3 3 0 9 -9 178 230 -52

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
340 16.09 09:30 Toppvolley - TIF Viking 0 - 3 (26-28, 21-25, 17-25) Arrangør / Damer TIF Viking ()
341 16.09 09:30 Randaberg - Førde VBK 0 - 3 (10-25, 23-25, 17-25) Arrangør / Damer ToppVolley ()
342 16.09 12:30 Randaberg - Toppvolley 3 - 0 (27-25, 25-22, 25-17) Arrangør/ Damer KSK ()
343 16.09 12:30 TIF Viking - Førde VBK 0 - 3 (25-19, 25-19, 25-12) Arrangør / Damer Randaberg ()
345 16.09 15:30 Toppvolley - Førde VBK 0 - 3 (17-25, 14-25, 19-25) Arrangør / Herrer TIF Viking ()
344 16.09 17:00 TIF Viking - Randaberg 2 - 1 (23-25, 25-21, 25-19) Arrangør / Herrer Førde VBK ()

A-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Dommere
69 Semifinale 17.09 09:00 Førde VBK - Toppvolley 3 - 0 (25-11, 25-16, 25-16) Arrangør (Randaberg)
      Pulje A/1 - Pulje A/4    
70 Semifinale 17.09 10:30 Randaberg - TIF Viking 2 - 1 (25-20, 22-25, 25-22) Arrangør (Toppvolley)
      Pulje A/3 - Pulje A/2    
72 Bronsefinale 17.09 13:00 Toppvolley - TIF Viking 1 - 2 (13-25, 28-26, 25-20) Arrangør (Toppvolley)
      Taper 69 - Taper 70    
71 Finale 17.09 14:30 Førde VBK - Randaberg 2 - 0 (25-9, 25-14) Arrangør (Toppvolley)
      Vinner 69 - Vinner 70  

Herrer gruppe 2 (1. og 2. div)

Pulje A

Lag
Austrått
Farsund 1
Sotra VBK
Team Sellouts

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Team Sellouts 6 3 0 3 6 2 4 176 144 32
2 Sotra VBK 4 2 1 3 5 2 3 156 126 30
3 Farsund 1 2 1 2 3 3 4 -1 126 149 -23
4 Austrått 0 0 3 3 0 6 -6 111 150 -39

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
391 16.09 08:00 Farsund 1 - Austrått 2 - 0 (25-13, 25-21) Toppvolley 2
392 16.09 08:00 Sotra VBK - Team Sellouts 1 - 2 (25-21, 19-25, 12-15) Gjesdal
393 16.09 11:00 Sotra VBK - Farsund 1 2 - 0 (25-17, 25-10) Straen VBK
394 16.09 11:00 Austrått - Team Sellouts 0 - 2 (21-25, 18-25) Toppvolley 1
396 16.09 13:00 Farsund 1 - Team Sellouts 1 - 2 (13-25, 27-25, 9-15) Toppvolley 2
395 16.09 14:00 Austrått - Sotra VBK 0 - 2 (19-25, 19-25) Haugesund volleyball KM

Pulje B

Lag
Froland
Gjesdal
KSK
Toppvolley 2

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Froland 6 3 0 3 6 1 5 156 142 14
2 KSK 4 2 1 3 5 2 3 161 131 30
3 Toppvolley 2 2 1 2 3 2 5 -3 131 160 -29
4 Gjesdal 0 0 3 3 1 6 -5 140 155 -15

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
397 16.09 09:00 Froland - Toppvolley 2 2 - 0 (25-21, 25-22) Austrått
398 16.09 09:00 KSK - Gjesdal 2 - 0 (26-24, 25-17) Sotra VBK
399 16.09 12:00 KSK - Froland 1 - 2 (25-16, 23-25, 12-15) Farsund 1
400 16.09 12:00 Toppvolley 2 - Gjesdal 2 - 1 (14-25, 25-22, 15-13) Team Sellouts
402 16.09 14:00 Froland - Gjesdal 2 - 0 (25-23, 25-16) Farsund 1
401 16.09 15:00 Toppvolley 2 - KSK 0 - 2 (16-25, 18-25) Sotra VBK

Pulje C

Lag
Dysjaland
Haugesund volleyball KM
Straen VBK
Toppvolley 1

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Toppvolley 1 6 3 0 3 6 1 5 162 125 37
2 Straen VBK 4 2 1 3 5 3 2 167 130 37
3 Haugesund volleyball KM 2 1 2 3 3 4 -1 129 147 -18
4 Dysjaland 0 0 3 3 0 6 -6 94 150 -56

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
403 16.09 10:00 Straen VBK - Haugesund volleyball KM 2 - 1 (16-25, 25-10, 15-10) Froland
404 16.09 10:00 Toppvolley 1 - Dysjaland 2 - 0 (25-16, 25-14) KSK
405 16.09 12:00 Toppvolley 1 - Straen VBK 2 - 1 (21-25, 26-24, 15-12) Austrått
406 16.09 13:00 Haugesund volleyball KM - Dysjaland 2 - 0 (25-18, 25-23) KSK
407 16.09 15:00 Haugesund volleyball KM - Toppvolley 1 0 - 2 (19-25, 15-25) Gjesdal
408 16.09 15:00 Straen VBK - Dysjaland 2 - 0 (25-11, 25-12) Froland

A-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Dommere
117 Kvart 3 17.09 08:00 Toppvolley 1 - Sotra VBK 1 - 2 (22-25, 25-19, 14-16) Pulje B/3 (Toppvolley 2)
      Pulje C/1 - Pulje A/2    
118 Kvart 4 17.09 08:00 KSK - Straen VBK 2 - 0 (25-18, 25-23) Pulje A/3 (Farsund 1)
      Pulje B/2 - Pulje C/2    
115 Kvart 1 17.09 09:00 Team Sellouts - Farsund 1 2 - 1 (21-25, 25-19, 15-12) Pulje B/4 (Gjesdal)
      Pulje A/1 - 2.best av 3. plass    
116 Kvart 2 17.09 09:00 Froland - Haugesund volleyball KM 2 - 0 (25-20, 25-16) Pulje C/4 (Dysjaland)
      Pulje B/1 - 1.best av 3. plass    
123 5-8. plass 1 17.09 11:00 Farsund 1 - Straen VBK 0 - 2 (23-25, 20-25) Taper kamp 128 (Austrått)
      Taper 115 - Taper 118    
124 5-8. plass 2 17.09 11:00 Haugesund volleyball KM - Toppvolley 1 1 - 2 (25-19, 15-25, 9-15) Taper kamp 129 (Dysjaland)
      Taper 116 - Taper 117    
119 Semi 1 17.09 12:00 Team Sellouts - KSK 0 - 2 (20-25, 16-25) Taper kamp 123 (Farsund 1)
      Vinner 115 - Vinner 118    
120 Semi 2 17.09 12:00 Froland - Sotra VBK 2 - 0 (25-12, 25-23) Taper kamp 124 (Haugesund volleyball KM)
      Vinner 116 - Vinner 117    
125 5-6. plass 17.09 13:00 Straen VBK - Toppvolley 1 1 - 2 (20-25, 25-9, 12-15) Taper kamp 119 (Team Sellouts)
      Vinner 123 - Vinner 124    
126 7-8. plass 17.09 13:00 Farsund 1 - Haugesund volleyball KM 0 - 2 (23-25, 20-25) Taper kamp 120 (Sotra VBK)
      Taper 123 - Taper 124    
122 3-4. plass 17.09 14:00 Team Sellouts - Sotra VBK 2 - 1 (22-25, 25-12, 15-9) Taper kamp 125 (Straen VBK)
      Taper 119 - Taper 120    
121 Finale 17.09 15:00 KSK - Froland 2 - 1 (25-11, 14-25, 15-7) Taper kamp 122 (Sotra VBK)
      Vinner 119 - Vinner 120    

B-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Dommere
128 9-12. plass 1 17.09 10:00 Austrått - Toppvolley 2 0 - 2 (17-25, 16-25) Taper kamp 115 (Farsund 1)
      Pulje A/4 - 3.best av 3. plass    
129 9-12. plass 2 17.09 10:00 Gjesdal - Dysjaland 2 - 1 (25-14, 21-25, 17-15) Taper kamp 116 (Haugesund volleyball KM)
      Pulje B/4 - Pulje C/4    
127 9-10. plass 17.09 12:00 Toppvolley 2 - Gjesdal 2 - 0 (25-22, 27-25) Vinner kamp 124 (Toppvolley 1)
      Vinner 128 - Vinner 129    
130 11-12. plass 17.09 13:00 Austrått - Dysjaland 2 - 1 (25-23, 16-25, 18-16) Taper kamp 127 (Gjesdal)

Herrer gruppe 5 Gutter U17

Pulje A

Lag
KSK g17
SVBK GU17
Sveio
Søgne Volley
Vindafjord

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 KSK g17 8 4 0 4 8 0 8 200 109 91
2 Søgne Volley 6 3 1 4 6 3 3 183 174 9
3 Sveio 4 2 2 4 5 5 0 202 202 0
4 Vindafjord 2 1 3 4 3 7 -4 193 224 -31
5 SVBK GU17 0 0 4 4 1 8 -7 143 212 -69

 

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
328 16.09 10:00 SVBK GU17 - KSK g17 0 - 2 (6-25, 10-25) Idrettshallen - Bane 09 Søgne Volley
329 16.09 11:00 Vindafjord - Søgne Volley 0 - 2 (17-25, 18-25) Idrettshallen - Bane 09 SVBK GU17
331 16.09 12:00 Sveio - KSK g17 0 - 2 (21-25, 12-25) Idrettshallen - Bane 09 Vindafjord
330 16.09 13:00 Vindafjord - SVBK GU17 2 - 1 (25-20, 21-25, 16-14) Idrettshallen - Bane 09 KSK g17
334 16.09 14:00 Søgne Volley - Sveio 2 - 1 (25-20, 18-25, 15-9) Idrettshallen - Bane 09 SVBK GU17
335 16.09 15:00 KSK g17 - Vindafjord 2 - 0 (25-22, 25-13) Idrettshallen - Bane 09 Sveio
337 16.09 16:00 SVBK GU17 - Sveio 0 - 2 (13-25, 20-25) Idrettshallen - Bane 09 KSK g17
336 17.09 08:00 KSK g17 - Søgne Volley 2 - 0 (25-6, 25-19) Vikinghallen - Bane C Sveio
332 17.09 09:00 Sveio - Vindafjord 2 - 1 (25-23, 25-27, 15-11) Vikinghallen - Bane C Søgne Volley
333 17.09 10:00 Søgne Volley - SVBK GU17 2 - 0 (25-12, 25-23) Vikinghallen - Bane C Vindafjord

A-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Bane Dommere
442 Kvalik 17.09 12:00 SVBK GU17 - Vindafjord 2 - 0 (25-20, 25-18) Idrettshallen - Bane 09 Pulje A/1 (KSK g17)
      Pulje A/5 - Pulje A/4      
339 Bronsefinale 17.09 14:00 Sveio - SVBK GU17 2 - 0 (25-19, 25-10) Idrettshallen - Bane 09 Pulje A/2 (Søgne Volley)
      Pulje A/3 - Vinner 442      
338 Finale 17.09 15:00 KSK g17 - Søgne Volley 2 - 0 (25-18, 25-21) Idrettshallen - Bane 09 Pulje A/3 (Sveio)

Herrer gruppe 3 (3. div og lavere)

Pulje A

Lag
Frekhaug VBK
Haugesund volleyball KM
Strand Ulv G19
Søgne Volley

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Haugesund volleyball KM 4 2 1 3 4 3 1 135 144 -9
2 Frekhaug VBK 4 2 1 3 5 4 1 171 164 7
3 Søgne Volley 2 1 2 3 4 4 0 155 155 0
4 Strand Ulv G19 2 1 2 3 3 5 -2 168 166 2

 

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
420 16.09 08:00 Frekhaug VBK - Søgne Volley 2 - 1 (20-25, 25-14, 15-12) Idrettshallen - Bane 10 Søre Neset
415 16.09 10:00 Frekhaug VBK - Haugesund volleyball KM 1 - 2 (11-25, 25-13, 13-15) Idrettshallen - Bane 10 Randaberg U19
416 16.09 12:00 Strand Ulv G19 - Søgne Volley 2 - 1 (23-25, 25-16, 15-13) Idrettshallen - Bane 10 Frekhaug VBK
417 16.09 13:00 Strand Ulv G19 - Frekhaug VBK 1 - 2 (24-26, 25-21, 11-15) Idrettshallen - Bane 10 Gneist U19
418 16.09 14:00 Haugesund volleyball KM - Søgne Volley 0 - 2 (13-25, 19-25) Idrettshallen - Bane 11 Strand Ulv G19
419 16.09 16:00 Haugesund volleyball KM - Strand Ulv G19 2 - 0 (25-23, 25-22) Idrettshallen - Bane 10 Farsund 2

Pulje B

Lag
Farsund 2
Gneist U19
Randaberg U19
Søre Neset

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Søre Neset 6 3 0 3 6 0 6 150 89 61
2 Gneist U19 4 2 1 3 4 2 2 130 115 15
3 Farsund 2 2 1 2 3 2 4 -2 120 133 -13
4 Randaberg U19 0 0 3 3 0 6 -6 87 150 -63

 

Kampnr Tid Lag Resultat Dommere
411 16.09 09:00 Gneist U19 - Randaberg U19 2 - 0 (25-14, 25-10) Farsund 2
412 16.09 09:00 Søre Neset - Farsund 2 2 - 0 (25-19, 25-10) Gneist U19
413 16.09 11:00 Søre Neset - Gneist U19 2 - 0 (25-15, 25-15) Søgne Volley
414 16.09 11:00 Randaberg U19 - Farsund 2 0 - 2 (11-25, 22-25) Haugesund volleyball KM
409 16.09 13:00 Randaberg U19 - Søre Neset 0 - 2 (10-25, 20-25) Haugesund volleyball KM
410 16.09 14:00 Gneist U19 - Farsund 2 2 - 0 (25-20, 25-21) Søre Neset

A-sluttspill

Kampnr Kamp Tid Lag Resultat Dommere
202 Kvart 2 17.09 08:00 Søre Neset - Strand Ulv G19 1 - 2 (25-16, 14-25, 13-25) Pulje A/3 (Søgne Volley)
      Pulje B/1 - Pulje A/4    
203 Kvart 3 17.09 08:00 Farsund 2 - Frekhaug VBK 2 - 1 (25-20, 21-25, 15-11) Pulje B/4 (Randaberg U19)
      Pulje B/3 - Pulje A/2    
201 Kvart 1 17.09 09:00 Haugesund volleyball KM - Randaberg U19 2 - 0 (25-11, 25-6) Pulje A/4 (Strand Ulv G19)
      Pulje A/1 - Pulje B/4    
204 Kvart 4 17.09 09:00 Gneist U19 - Søgne Volley 0 - 2 (19-25, 24-26) Pulje B/3 (Farsund 2)
      Pulje B/2 - Pulje A/3    
210 5-8. plass 2 17.09 10:00 Søre Neset - Frekhaug VBK 1 - 2 (25-14, 24-26, 12-15) Taper kamp 204 (Gneist U19)
      Taper 202 - Taper 203    
206 Semi 2 17.09 10:00 Strand Ulv G19 - Farsund 2 2 - 0 (25-16, 25-14) Taper kamp 201 (Randaberg U19)
      Vinner 202 - Vinner 203    
209 5-8. plass 1 17.09 11:00 Randaberg U19 - Gneist U19 0 - 2 (13-25, 13-25) Taper kamp 210 (Søre Neset)
      Taper 201 - Taper 204    
205 Semi 1 17.09 11:00 Haugesund volleyball KM - Søgne Volley 1 - 2 (25-23, 21-25, 14-16) Taper kamp 206 (Farsund 2)
      Vinner 201 - Vinner 204    
211 5-6. plass 17.09 14:00 Gneist U19 - Frekhaug VBK 2 - 1 (26-24, 24-26, 15-12) Taper kamp 209 (Randaberg U19)
      Vinner 209 - Vinner 210    
212 7-8. plass 17.09 14:00 Randaberg U19 - Søre Neset 0 - 2 (9-25, 18-25) Taper kamp 205 (Haugesund volleyball KM)
      Taper 209 - Taper 210    
208 3-4. plass 17.09 15:00 Haugesund volleyball KM - Farsund 2 2 - 0 (25-17, 27-25) Vinner kamp 212 (Søre Neset)
      Taper 205 - Taper 206    
207 Finale 17.09 15:00 Søgne Volley - Strand Ulv G19 0 - 2 (14-25, 22-25) Taper kamp 211 (Frekhaug VBK)
      Vinner 205 - Vinner 206  

Herrer gruppe 6 Gutter U15

Pulje A

Lag
Aberdeen
Austrått IL
Gneist
KSK -BLÅ
Ksk 15
Randaberg
SVBK GU15

 

 TabellPVTKSett +Sett -Diff poengGameball +Gameball -Diff
1 Randaberg 12 6 0 6 12 1 11 311 199 112
2 Ksk 15 8 4 2 6 8 4 4 269 239 30
3 Austrått IL 8 4 2 6 9 5 4 294 283 11
4 KSK -BLÅ 8 4 2 6 8 5 3 290 248 42
5 Aberdeen 4 2 4 6 4 9 -5 262 292 -30
6 Gneist 2 1 5 6 3 11 -8 234 318 -84
7 SVBK GU15 0 0 6 6 3 12 -9 242 323 -81

 

Kampnr Tid Lag Resultat Bane Dommere
421 16.09 08:00 Aberdeen - KSK -BLÅ 0 - 2 (21-25, 13-25) Idrettshallen - Bane 12 Ksk 15
422 16.09 08:50 SVBK GU15 - Ksk 15 0 - 2 (15-25, 19-25) Idrettshallen - Bane 12 Aberdeen
423 16.09 09:40 Austrått IL - Randaberg 1 - 2 (21-25, 25-19, 11-15) Idrettshallen - Bane 12 SVBK GU15
426 16.09 10:30 Gneist - Ksk 15 0 - 2 (15-25, 11-25) Idrettshallen - Bane 12 Randaberg
424 16.09 11:20 SVBK GU15 - Aberdeen 1 - 2 (17-25, 25-23, 9-15) Idrettshallen - Bane 12 Gneist
425 16.09 12:10 Austrått IL - KSK -BLÅ 2 - 0 (25-23, 25-19) Idrettshallen - Bane 12 Aberdeen
428 16.09 13:00 Gneist - Aberdeen 0 - 2 (26-28, 14-25) Idrettshallen - Bane 12 Austrått IL
429 16.09 13:50 Randaberg - KSK -BLÅ 2 - 0 (26-24, 25-14) Idrettshallen - Bane 12 Gneist
432 16.09 14:40 Ksk 15 - Aberdeen 2 - 0 (25-20, 26-24) Idrettshallen - Bane 12 KSK -BLÅ
430 16.09 15:30 Gneist - Austrått IL 0 - 2 (23-25, 14-25) Idrettshallen - Bane 12 Ksk 15
431 16.09 16:20 Randaberg - SVBK GU15 2 - 0 (25-9, 25-13) Idrettshallen - Bane 12 Austrått IL
438 17.09 08:00 Aberdeen - Austrått IL 0 - 2 (17-25, 23-25) Idrettshallen - Bane 12 Gneist
441 17.09 08:50 SVBK GU15 - Gneist 1 - 2 (24-26, 25-16, 6-15) Idrettshallen - Bane 12 Aberdeen
439 17.09 09:40 KSK -BLÅ - Ksk 15 2 - 0 (25-18, 25-15) Idrettshallen - Bane 12 SVBK GU15
440 17.09 10:30 Aberdeen - Randaberg 0 - 2 (15-25, 13-25) Idrettshallen - Bane 12 KSK -BLÅ
434 17.09 11:20 Ksk 15 - Austrått IL 2 - 0 (25-17, 25-17) Idrettshallen - Bane 12 Aberdeen
437 17.09 12:10 KSK -BLÅ - Gneist 2 - 1 (20-25, 25-21, 15-9) Idrettshallen - Bane 12 Ksk 15
436 17.09 13:00 Ksk 15 - Randaberg 0 - 2 (24-26, 11-25) Idrettshallen - Bane 12 Gneist
435 17.09 13:50 KSK -BLÅ - SVBK GU15 2 - 0 (25-18, 25-7) Idrettshallen - Bane 12 Austrått IL
433 17.09 14:40 Randaberg - Gneist 2 - 0 (25-7, 25-12) Idrettshallen - Bane 12 KSK -BLÅ
427 17.09 15:30 Austrått IL - SVBK GU15 2 - 1 (25-21, 13-25, 15-9) Idrettshallen - Bane 12 Randaberg

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums