Vestcup short logo

Resultater 2014 Damer gruppe 1

  

Lørdag 13. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 ToppVolley Randaberg IL 2 3 25 21 23 25 25 22 24 26 6 15
2 Nyborg Kr.sand Sandvolley 3 0 25 19 25 20 25 17        
3 Randaberg IL Nyborg 3 2 13 25 25 13 25 14 20 25 15 5
4 ToppVolley Kr.sand Sandvolley 3 0 25 15 28 26 25 16        
                             
Søndag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
5 Randaberg IL Kr.sand Sandvolley 3 0 25 23 25 15 25 14        
6 ToppVolley Nyborg 2 3 16 25 25 20 19 25 25 17 11 15

 

Pulje A Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Randaberg IL 6 6 4 207 185 2 22
Nyborg 4 8 5 259 250 -1 3
ToppVolley 2 7 6 277 268 2 15
Kr.sand Sandvolley 0 0 9 165 228 -6 -40

 

Søndag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett 4. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
7 Nr 3 pulje A Nr 4 pulje A                    
  ToppVolley Kr.sand Sandvolley 3 1 25 17 25 16 20 25 25 18
8 Nr 1 pulje A Nr 2 pulje A                    
  Randaberg IL Nyborg 1 3 25 17 26 28 23 25 25 27

 

Sluttplassering

  1. Nyborg
  2. Randaberg
  3. ToppVolley
  4. Kr.sand Sandvolley

Resultater 2014 Damer gruppe 2

 

Lørdag 13. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 KFUM Stvgr 1 Skjetten 2 1 20 25 25 20 15 13
2 Egersund VBK Gneist 2 0 25 15 25 13    
3 Straen VBK KFUM Stvgr 2 2 0 25 3 25 8    
4 ToppVolley 2 Randaberg 2 0 25 20 25 20    
5 KSK 1 Kopervik VBK 2 0 25 23 25 12    
6 UiSi Volley KSK 2 2 1 19 25 25 7 16 14
7 Skjetten Egersund VBK 0 2 16 25 16 25    
8 Straen VBK Austrått 2 0 25 12 25 17    
9 KFUM Stvgr 1 Gneist 2 1 25 21 23 25 17 15
10 KSK 1 ToppVolley 2 2 0 25 23 25 23    
11 UiSi Volley ToppVolley 1 0 2 9 25 18 25    
12 Kopervik VBK Randaberg 2 1 25 22 23 25 15 13
13 Austrått KFUM Stvgr 2 2 0 25 19 25 9    
14 KFUM Stvgr 1 Egersund VBK 2 1 25 20 20 25 15 13
15 ToppVolley 2 Kopervik VBK 2 1 25 20 23 25 15 10
16 KSK 1 Randaberg 2 1 25 20 20 25 15 12
17 Skjetten Gneist 2 1 22 25 25 18 15 4
18 KSK 2 ToppVolley 1 0 2 19 25 22 25    

  

Pulje A Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
KFUM Stvgr 1 6 6 3 185 177 8 8
Egersund VBK 4 5 2 158 120 3 38
Skjetten 2 3 5 152 157 -5 -5
Gneist 0 2 6 136 177 -4 -41
               
Pulje B Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
KSK 1 6 6 1 160 138 5 22
ToppVolley 2 4 4 3 159 145 1 14
Kopervik VBK 2 3 5 153 173 -2 -20
Randaberg 0 2 6 157 173 -4 -16
               
Pulje C Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Straen VBK 4 4 0 100 40 4 60
Austrått 2 2 2 79 78 0 1
KFUM Stvgr 2 0 0 4 39 100 -4 -61
               
Pulje D Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
ToppVolley 1 4 4 0 100 68 4 32
UiSi Volley 2 2 3 87 96 -1 -9
KSK 2 0 1 4 87 110 -3 -23

 

Søndag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
19 Nr 4 pulje A Nr 3 pulje C                
  Gneist KFUM Stvgr 2 2 0 25 18 25 15    
20 Nr 4 pulje B Nr 3 pulje D                
  Randaberg KSK 2 2 1 25 16 23 25 15 10
21 Nr 2 pulje A Nr 2 pulje C                
  Egersund VBK Austrått 2 0 25 21 25 19    
22 Nr 2 pulje B Nr 2 pulje D                
  ToppVolley 2 UiSi Volley 2 0 25 20 25 14    
23 Nr 3 pulje A Vinner kamp 20                
  Skjetten Randaberg 2 0 33 31 25 17    
24 Nr 3 pulje B Vinner kamp 19                
  Kopervik VBK Gneist 1 2 19 25 25 19 6 15
25 Nr 1 pulje A Nr 1 pulje C                
  KFUM Stvgr 1 Straen VBK 0 2 19 25 27 29    
26 Nr 1 pulje B Nr 1 pulje D                
  KSK 1 ToppVolley 1 0 2 17 25 26 28    
27 Taper kamp 19 Taper kamp 20                
  KFUM Stvgr 2 KSK 2 Avlyst              
28 Taper kamp 23 Taper kamp 24                
  Randaberg Kopervik VBK 0 2 23 25 17 25    
29 Vinner kamp 23 Vinner kamp 24                
  Skjetten Gneist 2 0            
30 Taper kamp 21 Taper kamp 22                
  Austrått UiSi Volley 2 1 19 25 25 22 15 5
31 Vinner kamp 21 Vinner kamp 22                
  Egersund VBK ToppVolley 2 2 1 24 26 25 22 15 8
32 Taper kamp 25 Taper kamp 26                
  KFUM Stvgr 1 KSK 1 2 0 25 6 25 18    
33 Vinner kamp 25 Vinner kamp 26                
  Straen VBK ToppVolley 1 2 0 25 18 25 10    

 

Sluttplassering

  1. Straen VBK
  2. ToppVolley 1
  3. KFUM Stvgr 1
  4. KSK 1
  5. Egersund VBK
  6. ToppVolley 2
  7. Austrått
  8. UiSi Volley
  9. Skjetten
  10. Gneist
  11. Kopervik VBK
  12. Randaberg
  13. KSK 2
    KFUM Stvgr 2

Resultater 2014 Jenter U15 (gruppe 6)

 

Lørdag 13. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 Austrått Aberdeen 2 0 25 18 26 24    
2 Sandnes VBK ISS 2 2 0 25 4 25 5    
3 KFUM Stvgr 2 Kolbotn 2 0 2 19 25 17 25    
4 Randaberg KFUM Stvgr 1 2 0 25 18 25 12    
5 Egersund VBK KSK 2 0 2 14 25 18 25    
6 Kolbotn 1 KFUM Stvgr 3 0 2 18 25 18 25    
7 Kolbotn 2 Gjesdal 0 2 4 25 9 25    
8 Klepp VBK ISS 1 2 0 25 5 25 5    
9 Aberdeen Egersund VBK 0 2 15 25 12 25    
10 Sandnes VBK KFUM Stvgr 3 2 0 25 5 25 12    
11 Kolbotn 2 KSK 1 0 2 13 25 24 26    
12 ISS 1 KFUM Stvgr 1 2 1 25 16 18 25 15 12
13 Austrått KSK 2 0 2 23 25 13 25    
14 Kolbotn 1 Sandnes VBK 0 2 5 25 3 25    
15 KFUM Stvgr 2 Gjesdal 0 2 7 25 8 25    
16 KFUM Stvgr 1 Klepp VBK 0 2 8 25 11 25    
17 Austrått Egersund VBK 0 2 22 25 22 25    
18 KFUM Stvgr 3 ISS 2 2 0 25 14 25 3    
19 KSK 1 Gjesdal 0 2 17 25 17 25    
20 Randaberg Klepp VBK 2 0 25 23 25 17    
21 Aberdeen KSK 2 0 2 17 25 17 25    
22 Kolbotn 1 ISS 2 2 0 25 18 25 13    
23 KFUM Stvgr 2 KSK 1 0 2 18 25 15 25    
24 ISS 1 Randaberg 0 2 9 25 10 25    

 

Pulje A Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
KSK 2 6 6 0 150 102 6 48
Egersund VBK 4 4 2 132 121 2 11
Austrått 2 2 4 131 142 -2 -11
Aberdeen 0 0 6 103 151 -6 -48
               
Pulje B Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Sandnes VBK 6 6 0 150 34 6 116
KFUM Stvgr 3 4 4 2 117 103 2 14
Kolbotn 1 2 2 4 94 131 -2 -37
ISS 2 0 0 6 57 75 -6 -18
               
Pulje C Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Gjesdal 6 6 0 150 62 6 88
KSK 1 4 4 2 135 120 2 15
Kolbotn 2 2 2 4 100 137 -2 -37
KFUM Stvgr 2 0 0 6 84 150 -6 -66
               
Pulje D Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Randaberg 6 6 0 150 89 6 61
Klepp VBK 4 4 2 140 79 2 61
ISS 1 2 2 5 87 153 -3 -66
KFUM Stvgr 1 0 1 6 102 158 -5 -56

  

Søndag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
25 Nr 4 pulje A Nr 4 pulje C                
  Aberdeen KFUM Stvgr 2 2 0 25 11 25 15    
26 Nr 4 pulje B Nr 4 pulje D                
  ISS 2 KFUM Stvgr 1 0 2 19 25 23 25    
27 Nr 3 pulje C Nr 3 pulje A                
  Kolbotn 2 Austrått 2 0 25 21 25 23    
28 Nr 3 pulje D Nr 3 pulje B                
  ISS 1 Kolbotn 1 2 0 25 21 26 24    
29 Nr 1 pulje A Nr 1 pulje C                
  KSK 2 Gjesdal 0 2 7 25 22 25    
30 Nr 1 pulje B Nr 1 pulje D                
  Sandnes VBK Randaberg 0 2 16 25 23 25    
31 Nr 2 pulje A Nr 2 pulje C                
  Egersund VBK KSK 1 1 2 14 25 25 21 10 15
32 Nr 2 pulje B Nr 2 pulje D                
  KFUM Stvgr 3 Klepp VBK 0 2 14 25 7 25    
33 Taper kamp 25 Taper kamp 26                
  KFUM Stvgr 2 ISS 2 0 2 22 25 19 25    
34 Vinner kamp 25 Vinner kamp 26                
  Aberdeen KFUM Stvgr 1 2 0 25 19 25 17    
35 Taper kamp 27 Taper kamp 28                
  Austrått Kolbotn 1 2 0 25 13 25 22    
36 Vinner kamp 27 Vinner kamp 28                
  Kolbotn 2 ISS 1 2 0 25 15 26 24    
37 Taper kamp 31 Taper kamp 32                
  Egersund VBK KFUM Stvgr 3 2 0 25 14 25 17    
38 Vinner kamp 31 Vinner kamp 32                
  KSK 1 Klepp VBK 1 2 25 17 19 25 13 15
39 Taper kamp 29 Taper kamp 30                
  KSK 2 Sandnes VBK 2 0 25 22 25 20    
40 Vinner kamp 29 Vinner kamp 30                
  Gjesdal Randaberg 2 0 25 15 25 23    

  

Sluttplassering
1 Gjesdal
2 Randaberg
3 KSK 2
4 Sandnes VBK
5 Klepp VBK
6 KSK 1
7 Egersund VBK
8 KFUM Stvgr 3
9 Kolbotn 2
10 ISS 1
11 Austrått
12 Kolbotn 1
13 Aberdeen
14 KFUM Stvgr 1
15 ISS 2
16 KFUM Stvgr 2

Resultater 2014 Jenter U17 (gruppe 5)

  

Lørdag 13. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 ISS (U17) KFUM Stvgr 1 0 2 3 25 3 25    
2 Gneist Rubin Sandnes VBK 2 0 25 18 25 20    
3 Sandved Gneist Zirkon 2 0 25 8 25 11    
4 KFUM Stvgr 2  ISS 1 (U19) 0 2 0 25 12 25    
5 ISS (U17) Kopervik 0 2 9 25 11 25    
6 Mandal VBK Sandnes VBK 0 2 10 25 18 25    
7 KFUM Stvgr 2  Austrått 0 2 5 25 6 25    
8 Gneist Rubin KFUM Haugesund 2 1 22 25 25 14 15 13
9 KFUM Stvgr 1 Kopervik 2 0 25 18 25 18    
10 ISS (U17) Gneist Topas 0 2 15 25 8 25    
11 KFUM Haugesund Sandnes VBK 0 2 21 25 16 25    
12 Gneist Rubin Mandal VBK 2 0 25 9 25 20    
13 ISS 2 (U19) Gneist Zirkon 1 2 19 25 25 10 13 15
14 KFUM Stvgr 1 Gneist Topas 2 0 25 12 25 17    
15 ISS 1 (U19) Austrått 0 2 23 25 20 25    
16 KFUM Haugesund Mandal VBK 2 1 22 25 25 19 17 15
17 Sandved ISS 2 (U19) 2 0 25 9 25 14    
18 Kopervik Gneist Topas 2 1 25 21 21 25 15 8

 

Pulje A Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
KFUM Stvgr 1 6 6 0 150 71 6 79
Kopervik 4 4 3 147 124 1 23
Gneist Topas 2 3 4 133 134 -1 -1
ISS (U17) 0 0 6 49 150 -6 -101
               
Pulje B Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Gneist Rubin 6 6 1 162 119 5 43
Sandnes VBK 4 4 2 138 115 2 23
KFUM Haugesund 2 3 5 153 171 -2 -18
Mandal VBK 0 1 6 116 164 -5 -48
               
Pulje C Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Sandved 4 4 0 100 42 4 58
Gneist Zirkon 2 2 3 69 107 -1 -38
ISS 2 (U19) 0 1 4 80 100 -3 -20
               
Pulje D Poeng Sett+ Sett-  Score+ Score-  Sett diff Score diff 
Austrått 4 4 0 100 54 4 46
ISS 1 (U19) 2 2 2 93 62 0 31
KFUM Stvgr 2  0 0 4 23 100 -4 -77

 

Søndag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
19 Nr 2 pulje A Nr 2 pulje C                
  Kopervik Gneist Zirkon 2 0 25 11 25 13    
20 Nr 2 pulje B Nr 2 pulje D                
  Sandnes VBK ISS 1 (U19) 2 0 25 5 25 3    
21 Nr 1 pulje A Nr 1 pulje C                
  KFUM Stvgr 1 Sandved 1 2 25 20 22 25 13 15
22 Nr 1 pulje B Nr 1 pulje D                
  Gneist Rubin Austrått 2 0 25 22 25 23    
23 Nr 4 pulje A Nr 4 pulje B                
  ISS (U17) Mandal VBK 0 2 14 25 10 25    
24 Nr 3 pulje C Nr 3 pulje D                
  ISS 2 (U19) KFUM Stvgr 2  2 0 25 7 25 6    
25 Nr 3 pulje A Nr 3 pulje B                
  Gneist Topas KFUM Haugesund 1 2 25 23 16 25 10 15
26 Taper kamp 23 Taper kamp 24                
  Mandal VBK KFUM Stvgr 1 1 2 26 24 22 25 14 16
27 Taper kamp 25 Taper kamp 26                
  Gneist Topas ISS (U17) 2 0 25 20 25 9    
28 Vinner kamp 23 Vinner kamp 24                
  Mandal VBK ISS 2 (U19) 2 1 25 8 12 25 15 8
29 Vinner kamp 28 Vinner kamp 25                
  Mandal VBK KFUM Haugesund 1 2 25 20 20 25 11 15
30 Taper kamp 19 Taper kamp 20                
  Gneist Zirkon ISS 1 (U19) 0 2 8 25 9 25    
31 Vinner kamp 19 Vinner kamp 20                
  Kopervik Sandnes VBK 0 2 14 25 14 25    
32 Taper kamp 21 Taper kamp 22                
  KFUM Stavanger Austrått 2 1 26 24 21 25 15 13
33 Vinner kamp 21 Vinner kamp 22                
  Sandved Gneist Rubin 0 2 21 25 18 25    

 

Sluttplassering
1 Gneist Rubin
2 Sandved
3 KFUM Stvgr 1
4 Austrått
5 Sandnes VBK
6 Kopervik
7 ISS 1 (U19)
8 Gneist Zirkon
9 KFUM Haugesund
10 Mandal VBK
11 ISS 2 (U19)
12 KFUM Stvgr 2 
13 Gneist Topas
14 ISS (U17)

Resultater 2014 Jenter/Gutter U13 (gruppe 7)

Søndag 14. september 1. sett 2. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 Randaberg G13 Farsund G11 20 13 8 19
2 Austrått IL J13 Vindafjord 2 J13 16 15 11 19
3 Vindafjord 1 J13 ISS 3 J13 13 13 22 10
4 Vindafjord G13 Randaberg G13 16 17 30 9
5 Randaberg 1 J13 ISS 2 J13 22 10 20 12
6 Randaberg 2 J13 Austrått IL J13 13 17 16 25
7 ISS 1 J13 Vindafjord G13 12 16 17 14
8 Vindafjord 1 J13 Randaberg 1 J13 14 18 13 23
9 Randaberg 2 J13 Vindafjord 2 J13 11 23 25 18
10 Farsund G11 Vindafjord G13 14 10 18 12
11 ISS 2 J13 ISS 3 J13 20 13 15 7
12 Vindafjord 2 J13 ISS 1 J13 25 11 25 17
13 Austrått IL J13 Farsund G11 4 17 7 10
14 ISS 2 J13 Vindafjord 1 J13 8 15 12 13
15 Austrått IL J13 ISS 1 J13 19 16 19 9
16 Randaberg 1 J13 ISS 3 J13 28 12 23 12
17 Vindafjord 2 J13 Randaberg G13 19 19 17 29
18 ISS 1 J13 Randaberg 2 J13 13 24 20 18

 

 

 

 

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums