Vestcup short logo

Resultater 2013 Damer gruppe 1

Lørdag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 Austrått IL KrSand Sandvolley 3 2 19 25 25 18 15 25 28 26 15 12
2 Toppvolley Norge UIS Volley 3 2 23 25 25 15 23 25 25 23 15 5
3 Austrått IL Nyborg VBK 1 3 25 27 21 25 25 17 21 25    
4 Toppvolley Norge KFUM Stvgr 3 1 25 16 25 21 20 25 25 20    
5 KrSand Sandvolley Nyborg VBK 3 0 25 18 25 20 25 12        
6 UIS Volley KFUM Stvgr 2 3 25 18 25 27 25 17 16 25 11 15

 

Pulje A Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
KrSand Sandvolley 2 5 3 2 181 152 29
Austrått IL 2 4 5 -1 194 200 -6
Nyborg VBK 2 3 4 -1 144 167 -23
Pulje B Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
Toppvolley Norge 4 6 3 3 206 175 31
KFUM Stvgr 2 4 5 -1 184 197 -13
UIS Volley 0 4 6 -2 195 213 -18

 

Søndag 15. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett 4. sett 5. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
7 Nr. 2, pulje A Nr. 3, pulje B                        
  Austrått IL UIS Volley 3 0 25 19 25 20 25 17        
8 Nr. 3, pulje A Nr. 2, pulje B                        
  Nyborg VBK KFUM Stvgr 3 0 25 13 25 13 25 23        
9 Nr. 1, pulje A Vinner kamp 8                        
  KrSand Sandvolley Nyborg VBK 2 3 25 14 25 18 22 25 21 25 17 15
10 Nr. 1, pulje B Vinner kamp 7                        
  Toppvolley Norge Austrått IL 3 2 23 25 23 25 25 17 25 23 15 10
11 Taper  kamp 7 Taper  kamp 8                        
  UIS Volley KFUM Stvgr 1 3 14 25 19 25 25 8 17 25    
12 Taper Kamp 9 Taper Kamp 10                        
  KrSand Sandvolley Austrått IL 3 0 25 18 25 19 25 15        
13 Vinner Kamp 9 Vinner Kamp 10                        
  Nyborg VBK Toppvolley Norge 1 3 22 25 18 25 25 16 21 25    

 

  Sluttplassering
1 Toppvolley Norge
2 Nyborg VBK
3 KrSand Sandvolley
4 Austrått IL
5 KFUM Stvgr
6 UIS Volley

Kampoppsettet er tilgjengelig på denne lenken

  

Resultater 2013 Jenter U19 & U17 ( gruppe 4)

 

Lørdag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 Farsund IL (U19) ISS 2 (U19) 2 0 25 12 25 17    
2 Sandved IL (U17) Mandal VBK 2 (U17) 2 0 25 14 25 7    
3 Mandal VBK 1 (U17) Gneist Rubin (U17) 2 1 27 25 23 25 15 13
4 ISS (U17) Gneist Smaragd (U17) 0 2 7 25 7 25    
5 ISS 1 (U19) KFUM H.sund (U17) 2 1 15 25 29 27 15 11
6 ISS 2 (U19) Mandal VBK 1 (U17) 0 2 11 25 8 25    
7 Sandved IL (U17) ISS (U17) 2 0 25 12 25 6    
8 Farsund IL (U19) Gneist Rubin (U17) 2 1 19 25 25 9 15 9
9 Gneist Smaragd (U17) Mandal VBK 2 (U17) 2 0 25 6 25      
10 ISS 1 (U19) Randaberg (U17) 2 1 25 17 17 25 15 8
11 Farsund IL (U19) Mandal VBK 1 (U17) 2 0 25 15 25 22    
12 Sandved IL (U17) Gneist Smaragd (U17) 0 2 11 25 17 25    
13 ISS 2 (U19) Gneist Rubin (U17) 0 2 11 25 18 25    
14 ISS (U17) Mandal VBK 2 (U17) 0 2 13 25 21 25    
15 KFUM H.sund (U17) Randaberg (U17) 1 2 25 23 15 25 10 15

 

Pulje A Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
Farsund IL (U19) 6 6 1 5 159 109 50
Mandal VBK 1 (U17) 4 4 3 1 152 132 20
Gneist Rubin (U17) 2 4 4 0 156 153 3
ISS 2 (U19) 0 0 6 -6 77 150 -73
               
Pulje B Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
Gneist Smaragd (U17) 6 6 0 6 150 48 102
Sandved IL (U17) 4 4 2 2 128 89 39
Mandal VBK 2 (U17) 2 2 4 -2 77 71 6
ISS (U17) 0 0 6 -6 66 150 -84
               
Pulje C Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
ISS 1 (U19) 4 4 2 2 116 113 3
Randaberg (U17) 2 3 3 0 113 107 6
KFUM H.sund (U17) 0 2 4 -2 113 122 -9

 

 

Søndag 15. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett  
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2  
16 Nr. 3 Pulje C Nr. 4 Pulje B                  
  KFUM H.sund (U17) ISS (U17) 2 0 25 10 25 8      
17 Nr. 3 Pulje B Nr. 4 Pulje A                  
  Mandal VBK 2 (U17) ISS 2 (U19) 2 1 25 16 24 26 15 5  
18 Nr. 2 Pulje C Nr. 2 Pulje B                  
  Randaberg (U17) Sandved IL (U17) 1 2 25 21 15 25 11 15  
19 Nr. 1 Pulje C Nr. 2 Pulje A                  
  ISS 1 (U19) Mandal VBK 1 (U17) 1 2 25 20 23 25 13 15  
20 Vinner kamp 16 Nr. 3 Pulje A                  
  KFUM H.sund (U17) Gneist Rubin (U17) 2 0 25 22 25 12      
21 Vinner kamp 17 Nr. 1 Pulje A                  
  Mandal VBK 2 (U17) Farsund IL (U19) 0 2 WO            
22 Taper kamp 16 Taper kamp 17                 9-11 plass
  ISS (U17) ISS 2 (U19) 2 1 16 25 25 20 15 13  
23 Vinner kamp 20 Nr. 1 Pulje B                 Kvart
  KFUM H.sund (U17) Gneist Smaragd (U17) 0 2 11 25 10 25      
24 Taper kamp 17 Taper kamp 20                 9-11 plass
  ISS 2 (U19) Gneist Rubin (U17) 0 2 9 25 12 25      
25 Taper kamp 21 Taper kamp 18                  
  Mandal VBK 2 (U17) Randaberg (U17) 0 2 16 25 11 25      
26 Taper kamp 23 Taper kamp 19                  
  KFUM H.sund (U17) ISS 1 (U19) 0 2 18 25 23 25      
27 Vinner kamp 21 Vinner kamp 18                 Semi
  Farsund IL (U19) Sandved IL (U17) 1 2 25 18 11 25 13 15  
28 Vinner kamp 23 Vinner kamp 19                 Semi
  Gneist Smaragd (U17) Mandal VBK 1 (U17) 2 0 25 7 25 10      
29 Taper kamp 16 Taper kamp 20                 9-11 plass
  ISS (U17) Gneist Rubin (U17) 0 2 17 25 7 25      
30 Taper kamp 25 Taper kamp 26                 7-8 plass
  Mandal VBK 2 (U17) KFUM H.sund (U17) 0 2 18 25 12 25      
31 Vinner kamp 25 Vinner kamp 26                 5-6 plass
  Randaberg (U17) ISS 1 (U19) 2 0 25 10 25 8      
32 Taper kamp 27 Taper kamp 28                 Bronse
  Farsund IL (U19) Mandal VBK 1 (U17) 2 0 25 18 25 22      
33 Vinner kamp 27 Vinner kamp 28                 Finale
  Sandved IL (U17) Gneist Smaragd (U17) 0 2 9 25 15 25      

 

JU19/17 Sluttplassering
1 Gneist Smaragd (U17)
2 Sandved IL (U17)
3 Farsund IL (U19)
4 Mandal VBK 1 (U17)
5 Randaberg (U17)
6 ISS 1 (U19)
7 KFUM H.sund (U17)
8 Mandal VBK 2 (U17)
9 Gneist Rubin (U17)
10 ISS (U17)
11 ISS 2 (U19)

 

Vi gratulerer Gneist med seieren, Sandved med andreplassen, Farsund med tredjeplassen og takker øvrige lag for innsatsen.

Kampoppsett finnes på denne lenken

 

Resultater 2013 Damer gruppe 2

Lørdag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 Rossvoll VBK STIL-UIS 2 0 25 20 25 10    
2 KSK 1 Toppvolley 2 1 24 26 25 17 15 10
3 Austrått IL KSK 2 2 0 25 22 25 9    
4 KFUM Stavanger Straen VBK 0 2 8 25 9 25    
5 Rossvoll VBK KSK 1 2 1 25 13 8 25 15 6
6 STIL-UIS Toppvolley 0 2 12 25 19 25    
7 KFUM Stavanger Austrått IL 1 2 25 11 22 25 7 15
8 Straen VBK KSK 2 2 0 25 10 25 6    
9 STIL-UIS KSK 1 0 2 18 25 24 26    
10 Rossvoll VBK Toppvolley 2 0 25 16 25 16    
11 Austrått IL Straen VBK 0 2 14 25 13 25    
12 KFUM Stavanger KSK 2 2 0 25 19 25 21    
 

Pulje A Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
Rossvoll VBK 6 6 1 5 148 106 42
KSK 1 4 5 3 2 159 143 16
Toppvolley 2 3 4 -1 135 145 -10
STIL-UIS 0 0 6 -6 103 151 -48
               
Pulje B Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
Straen VBK 6 6 0 6 150 60 90
Austrått IL 4 4 3 1 128 135 -7
KFUM Stavanger 2 3 4 -1 121 141 -20
KSK 2 0 0 6 -6 87 150 -63

 

Søndag 15. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett  
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2  
13 Nr. 2 Pulje A Nr. 3 Pulje B                  
  KSK 1 KFUM Stavanger 2 0 25 14 25 15      
14 Nr. 2 Pulje B Nr. 3 Pulje A                  
  Austrått IL Toppvolley 1 2 9 25 25 23 9 15  
15 Nr. 1 Pulje B Nr. 4 Pulje A                  
  Straen VBK STIL-UIS 2 0 25 14 25 21      
16 Nr. 1 Pulje A Nr. 4 Pulje B                  
  Rossvoll VBK KSK 2 2 0 25 9 25 11      
17 Taper kamp 13 Taper kamp 15                 5-8 plassering
  KFUM Stavanger STIL-UIS 1 2 9 25 25 20 9 15  
18 Taper kamp 14 Taper kamp 16                 5-8 plassering
  Austrått IL KSK 2 1 2 21 25 25 21 13 15  
19 Vinner kamp 13 Vinner kamp 15                 Semi
  KSK 1 Straen VBK 0 2 18 25 16 25      
20 Vinner kamp 14 Vinner kamp 16                 Semi
  Toppvolley Rossvoll VBK 0 2 21 25 6 25      
21 Taper kamp 17 Taper kamp 18                 7-8 plass
  KFUM Stavanger Austrått IL 2 0 25 12 25 20      
22 Vinner kamp 17 Vinner kamp 18                 5-6 plass
  STIL-UIS KSK 2 2 0 25 13 25 21      
23 Taper kamp 19 Taper kamp 20                 Bronsefinale 
  KSK 1 Toppvolley 0 2 19 25 20 25      
24 Vinner kamp 19 Vinner kamp 20                 Finale
  Straen VBK Rossvoll VBK 0 2 20 25 12 25      

 

 

  Sluttplassering
1 Rossvoll VBK
2 Straen VBK
3 Toppvolley
4 KSK 1
5 STIL-UIS
6 KSK 2
7 KFUM Stavanger
8 Austrått IL

Vi gratulerer Rossvoll med seieren, Straen med andreplass, TVN med tredje og takker øvrige lag for innsatsen !

Resultater 2013 Jenter U15 (gruppe 6)

 

Lørdag 14. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
1 Austrått 1 Gneist Topas 2 1 25 8 19 25 15 5
2 Hana IL ISS 3 2 0 27 25 25 15    
3 Randaberg Gjesdal IL 2 0 26 24 25 22    
4 ISS 2 KFUM Stvgr 0 2 5 25 4 25    
5 Gneist Topas Hana IL 2 1 25 11 24 26 15 5
6 Austrått 1 ISS 3 2 0 25 7 25 12    
7 ISS 2 Egersund VBK 0 2 20 25 15 25    
8 Austrått 2 Aberdeen 2 0 25 15 25 18    
9 Austrått 3 Gjesdal IL 0 2 14 25 9 25    
10 Austrått 1 Hana IL 2 0 25 12 25 6    
11 Mandal VBK ISS 1 2 0 25 23 25 11    
12 Gneist Topas ISS 3 2 0 25 10 25 16    
13 Randaberg Austrått 3 2 0 25 10 25 12    
14 Mandal VBK Austrått 2 0 2 13 25 18 25    
15 KFUM Stvgr Egersund VBK 2 0 25 14 25 10    
16 ISS 1 Aberdeen 1 2 21 25 25 20 12 15
17 Austrått 2 ISS 1 2 0 25 11 25 9    
18 Mandal VBK Aberdeen 2 0 25 21 25 16    

 

Pulje A Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
Austrått 1 6 6 1 5 159 75 84
Gneist Topas 4 5 3 2 152 127 25
Hana IL 2 3 4 -1 112 154 -42
ISS 3 0 0 6 -6 85 152 -67
               
Pulje B Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
Austrått 2 6 6 0 6 150 84 66
Mandal VBK 4 4 2 2 131 121 10
Aberdeen 2 2 5 -3 130 158 -28
ISS 1 0 1 6 -5 112 160 -48
               
Pulje C Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
Randaberg 4 4 0 4 101 68 33
Gjesdal IL 2 2 2 0 96 74 22
Austrått 3 0 0 4 -4 45 100 -55
               
Pulje D Poeng Sett+ Sett-  Sett diff Score+ Score-  Score diff 
KFUM Stvgr 4 4 0 4 100 33 67
Egersund VBK 2 2 2 0 74 85 -11
ISS 2 0 0 4 -4 44 100 -56

 

 

Søndag 15. september Resultat 1. sett 2. sett 3. sett
Kamp Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2 Lag 1 Lag 2
19 Nr 4 pulje A Nr 3 pulje C                
  ISS 3 Austrått 3 2 0 25 14 25 13    
20 Nr 4 pulje B Nr 3 pulje D                
  ISS 1 ISS 2 2 0 25 14 25 17    
21 Nr 2 pulje A Nr 2 pulje C                
  Gneist Topas Gjesdal IL 2 0 25 14 25 17    
22 Nr 2 pulje B Nr 2 pulje D                
  Mandal VBK Egersund VBK 1 2 26 28 25 18 14 15
23 Nr 3 pulje A Vinner kamp 20                
  Hana IL ISS 1 2 0 25 7 25 13    
24 Nr 3 pulje B Vinner kamp 19                
  Aberdeen ISS 3 2 1 25 20 17 25 15 13
25 Nr 1 pulje A Nr 1 pulje C                
  Austrått 1 Randaberg 2 0 25 8 25 17    
26 Nr 1 pulje B Nr 1 pulje D                
  Austrått 2 KFUM Stvgr 1 2 25 22 12 25 3 15
27 Taper kamp 19 Taper kamp 20                
  Austrått 3 ISS 2 2 0 25 12 25 19    
28 Taper kamp 23 Taper kamp 24                
  ISS 1 ISS 3 1 0 25 21        
29 Vinner kamp 23 Vinner kamp 24                
  Hana IL Aberdeen 2 0 25 16 25 20    
30 Taper kamp 21 Taper kamp 22                
  Gjesdal IL Mandal VBK 2 0 25 14 25 8    
31 Vinner kamp 21 Vinner kamp 22                
  Gneist Topas Egersund VBK 2 0 25 8 25 7    
32 Taper kamp 25 Taper kamp 26                
  Randaberg Austrått 2 1 2 23 25 25 16 14 16
33 Vinner kamp 25 Vinner kamp 26                
  Austrått 1 KFUM Stvgr 2 0 25 18 25 14    

 

JU15 Sluttplassering
1 Austrått 1
2 KFUM Stvgr
3 Austrått 2
4 Randaberg
5 Gneist Topas
6 Egersund VBK
7 Gjesdal IL
8 Mandal VBK
9 Hana IL
10 Aberdeen
11 ISS 1
12 ISS 3
13 Austrått 3
14 ISS 2

Vi gratulerer Austrått med første og tredje plass, KFUM Stvgr med andre plass og takker øvrige lag for innsatsen !

Kampoppsett se denne lenken

 

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums