Vestcup short logo

Vestcup 13.-14. september 2003

Vestcup 2003 ble enda en suksess som den breddeturneringen det har blitt. Det er spesielt hyggelig å se den entusiasme som finnes blant de yngre volleyballspillerne, og naturligvis er det alltid hyggelig å se at så mange foreldre stiller opp.

Kampoppsett

Kampoppsettet for Vestcup 2003 finner du her i Adobe PDF format (276kb)

Resultater

Resultatene fra Vestcup 2003 finner du her i Adobe PDF format (260kb)

 

Sponsorer i 2003

 

 

 

 

 

Damer Gruppe 2

Sluttplassering :
1 Kopervik
2 KFUM Stvgr
3 Austrått IL
4 Randaberg
5 Klepp VBL
Lørdag 13. september (5 setts kamper)
  Kamp Lag  
1 KFUM Stvgr Randaberg 3-2(22-25,25-20,25-13,15-25,15-9)
2 Austrått IL Klepp VBL 3-2(25-22,25-15,23-25,17-25,15-11)
3 KFUM Stvgr Kopervik 1-3(26-24,21-25,8-25,19-25)
4 Randaberg Klepp VBL 3-2(23-25,13-25,25-11,25-20,15-6)
5 Austrått IL Kopervik 2-3(23-25,25-19,26-24,18,25,8-15)
6 KFUM Stvgr Klepp VBL 3-0(25-18,25-13,25-23)  
       




Søndag 14. september (5 setts kamper)
Kamp Lag Resultat
7 Randaberg Kopervik 2-3(22-25,25-14,25-21,19-25,5-15)
8 KFUM Stvgr Austrått IL 3-2(23-25,21-25,25-17,25-15,15-11)
9 Randaberg Klepp VBL 3-1(25-17,18-25,25-20,25-14)
10 Austrått IL Kopervik 3-1(18-25,25-17,22-25,23-25)

Finale
11 Kopervik KFUM Stv. 3-0(28-26,25-9,25-19)

Jenter 15-17 år

Sluttplassering :	
1 Egersund
2 Austrått 1
3 Randaberg
4 KFUM Stvgr 1
5 Mandal
6 Klepp
7 Austrått 2
8 ISS
9 KFUM Stvgr 2

Lørdag 13. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Bane Lag Resultat
1 ISS Randaberg 1-2(27-25,15-25,5-15)
2 Austrått 2 KFUM Stvgr 2 2-0(25-20,25-11)
3 Mandal KFUM Stvgr 1 0-2(21-25,24-26)
4 Austrått 1 Klepp 2-0(25-12,25-10)
5 ISS Austrått 2 2-0(25-17,25-14)
6 Egersund Randaberg 2-0(25-11,25-8)
7 Mandal Austrått 1 0-2(15-25,8-25)
8 KFUM Stvgr 1 Klepp 2-1(25-17,23-25,15-10)
9 ISS KFUM Stvgr 2 2-0(25-18,25-18)
10 Egersund Austrått 2 2-0(25-11,25-17)
11 Mandal Klepp 2-0(25-17,25-13)
12 KFUM Stvgr 1 Austrått 1 0-2(12-25,18-25)
13 KFUM Stvgr 2 Randaberg 0-2(12-25,18-25)
14 ISS Egersund 0-2(18-25,7-25)
15 Egersund KFUM Stvgr 2 2-0(25-7,25-18)
16 Austrått 2 Randaberg 0-2(14-25,22-25)

Søndag 14. september
Kamp Lag Resultat
17 Klepp KFUM Stvgr 2 2-0(25-6,25-22)
18 Austrått 2 Mandal 0-2(17-25,16-25)
19 Austrått 1 Randaberg 2-1(25-21,19-25,15-11)
20 ISS Klepp 1-2(25-22,21-25,12-15)
21 Egersund KFUM Stvgr 1 2-0(25-22,25-16)
5-6 plass
22 Mandal Klepp 2-1(25-21,20-25,15-5)
7-8 plass
23 Austrått 2 ISS 2-0(25-22,25-22)
Bronsefinale (5 sett)
24 Randaberg KFUM Stv. 1 3-0(25-20,25-15,25-23)
Finale (5 sett)
25 Austrått 1 Egersund 1-3(17-25,25-19,15-25,23-25)

Damer gruppe 3

Sluttplassering :
1 KFUM Stvgr 1
2 Nordan BIL
3 KFUM Stvgr 2
4 STIL
Lørdag 13. september (3 setts kamper)
Kamp Lag Resultat
1 Nordan BIL KFUM Stvgr 2 2-0(25-15,25-17)
2 STIL KFUM Stvgr 1 1-2(16-25,25-16,8-15)
3 Nordan BIL STIL 2-0(25-20,25-22)
4 KFUM Stvgr 2 KFUM Stvgr 1 0-2(12-25,23-25)
5 Nordan BIL KFUM Stvgr 1 2-0(25-18,25-15)
6 STIL KFUM Stvgr 2 2-1(20-25,27-25,15-13)

Søndag 14. september (5 setts kamper)
7 Nordan BIL KFUM Stvgr 2 3-2(19-25,25-21,25-15,29-27)
8 KFUM Stvgr 1 STIL 3-0(25-19,25-16,25-17)
Bronsefinale
9 KFUM Stv. 2 STIL 2-0 STIL møtte ikke.
Finale
10 Nordan BIL KFUM Stv. 1 2-3(23-25,12-25,27-25,25-19,13-15)

Jenter 13-15 år

Sluttplassering :
1 Klepp VBK
2 KFUM Stvgr 2
3 Austrått IL 1
4 KFUM Stvgr 1
5 Farsund VBK
6 Austrått IL 2
7 Hinna Volley
8 ISS
Lørdag 13. september (3 setts kamper)
Kamp Tid Bane Lag Resultat
1 ISS KFUM Stvgr 1 0-2(12-25,14-25)
2 Farsund VBK KFUM Stvgr 2 0-2(17-25,20-25)
3 Austrått IL 1 KFUM Stvgr 1 0-2(21-25,14-25)
4 Austrått IL 2 Klepp VBK 0-2(17-25,15-25)
5 ISS Hinna Volley 0-2(16-25,8-25)
6 Farsund VBK Klepp VBK 0-2(6-25,17-25)
7 KFUM Stvgr 1 Hinna Volley 2-0(25-19,25-20)
8 Austrått IL 2 KFUM Stvgr 2 1-2(25-22,16-25,9-15)
9 ISS Austrått IL 1 0-2(12-25,13-25)
10 Farsund VBK Austrått IL 2 1-2(9-25,25-16,6-15)
11 Austrått IL 1 Hinna Volley 2-0(25-14,25-21))
12 Klepp VBK KFUM Stvgr 2 2-0(25-14,25-18)

Søndag 14. september (3 setts kamper)
Kamp Lag Resultat
13 Hinna Farsund 0-2 (12-25,13-25)
14 Austrått 2 ISS 2-0 (25-17,25-12)
Semifinaler
15 KFUM Stv. KFUM Stv. 2 0-2(18-25,17-25)
16 Klepp Austrått 1 2-0(25-8,25-16)
7. - 8. plass (5 setts kamp)
17 Hinna ISS 3-0(25-14,25-16,25-18)
5. - 6. plass (5 setts kamp)
18 Farsund Austrått 2 3-2(21-25,25-22,23-25,29-27,15-10)
Bronsefinale (5 setts kamp)
19 KFUM Stv. 1 Austrått 1 2-3(25-23,25-15,24-26,19-25,15-17)
Finale (5 setts kamp)
20 KFUM Stv. 2 Klepp 0-3(25-27,22-25,20-25)

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums