Vestcup short logo

2010 Resultater - Damer gruppe 1

Pulje A
UiS Volley
STOD IL

 

Fredag 17. september
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Resultat
1 1900 9 UiS Volley STOD IL 1-3(22-25, 25-27, 25-15, 24-26)

 

Søndag 19. september
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Resultat
3 1200 7 UiS Volley STOD IL 3-1(19-25,25-15,25-18,26-24)

2010 Resultater - Damer gruppe 2

Damer gruppe 2 er delt i gruppe 2A og 2B som spiller egne oppsett men vinnerne spiller en avsluttende finale.

Damer gruppe 2A
Pulje A Pulje B
Topp Volley 1 Gjesdal IL
Hana IL KFUM Haugesund 2
Klepp VBL KSI
KFUM Haugesund 1

 

Lørdag 18. september Resultat
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2
1 900 3 Topp Volley 1 Klepp VBL 2-0(25-13,24-15)
2 1000 3 KFUM Haugesund 1 Hana IL 0-2( 19-25,8-25)
3 1100 3 KFUM Haugesund 2 KSI 2-0(25-14,25-17)
4 1200 3 Hana IL Klepp VBL 2-0(25-11,25-8)
5 1300 3 KFUM Haugesund 1 Topp Volley 1 0-2(11-25,20-25)
6 1400 3 KFUM Haugesund 2 Gjesdal IL 0-2(10-25,12-25)
7 1500 3 Topp Volley 1 Hana IL 2-0(25-13,25-13)
8 1600 3 KFUM Haugesund 1 Klepp VBL 1-2((25-15,17-25,10-15)
9 1700 3 KSI Gjesdal IL 0-2 (9-25, 13-25)
Pulje A Poeng
Topp Volley 1 6
Hana IL 4
Klepp VBL 2
KFUM Haugesund 1 1
Pulje B Poeng
Gjesdal IL 4
KFUM Haugesund 2 2
KSI 0

 

Søndag 19. september
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Resultat
10 800 3 Nr. 4 Pulje A Nr. 3 Pulje B
KFUM Haugesund 1 KSI 2-1(21-25,25-23,15-9)
11 900 3 Nr. 3 Pulje A Nr. 2 Pulje B
Klepp VBL KFUM Haugesund 2 0-2(24-26,13-25)
12 1000 3 Nr. 2 Pulje A Vinner kamp 10
Hana IL KFUM Haugesund 1 2-0(25-10,25-18)
13 1100 3 Taper kamp 12 Taper kamp 11 5 plass
KFUM Haugesund 1 Klepp VBL 0-2(17-25,17-25)
14 1200 3 Nr. 1 Pulje A Vinner kamp 11 Semifinale
Topp Volley 1 KFUM Haugesund 2 0-2(19-25,19-25)
15 1300 3 Nr. 1 Pulje B Vinner kamp 12 Semifinale
Gjesdal IL Hana IL 2-0(25-16,25-17)
16 1400 3 Taper kamp 10 Taper kamp 13 6-7 plass
KSI KFUM Haugesund 1 2-1(25-19,23-25,15-4)
17 1400 7 Taper kamp 15 Taper kamp 14 Bronsefinale
Hana IL Topp Volley 1 0-2(13-25,23-25)
18 1500 3 Vinner kamp 15 Vinner kamp 14 D2A Finale
Gjesdal IL KFUM Haugesund 2 2-0(25-23, 25-16)

 

 

 

Damer gruppe 2B
Austrått IL 1
Straen VBK
Austrått IL 2
KFUM Stavanger
STIL
Toppvolley 2

 

Lørdag 18. september  
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Resultat
1 800 7 Straen VBK Austrått IL 2 0-2(10-25, 22-25)
2 900 7 KFUM Stavanger Toppvolley 2 1-2( 21-25,2826,6-15)
3 1000 7 Austrått IL 1 Straen VBK 0-2(20-25,17-25)
4 1300 11 Austrått IL 2 STIL 2-0(25-16,25-11)
5 1400 11 Straen VBK Toppvolley 2 2-0(25-22,26-24)
6 1400 7 Austrått IL 1 Austrått IL 2 2-1(17-25,25-2315-12)
7 1500 7 KFUM Stavanger STIL 0-2(23-25,16-25)
8 1600 7 Austrått IL 1 KFUM Stavanger 2-1 (25-17, 14-25, 19-16)
9 1700 7 Austrått IL 2 Toppvolley 2 2-0(25-17,25-19)
10 1800 7 Straen VBK STIL 2-0 (25-15, 25-10)

 

Søndag 19. september  
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Resultat
11 800 7 Austrått IL 1 Toppvolley 2 1-2(20-25,25-22,7-15)
12 900 7 KFUM Stavanger Austrått IL 2 0-2(14-25,12-25)
13 1000 7 Toppvolley 2 STIL 2-0(25-13,25-22)
14 1300 9 Straen VBK KFUM Stavanger 2-0(25-17,25-18)
15 1400 9 Austrått IL 1 STIL 2-0(25-14,25-7)

 

D2B Puljespill Poeng Sett Diff
Austrått IL 2 8 9 2 7
Straen VBK 8 8 2 6
Austrått IL 1 6 7 6 1
Toppvolley 2 6 6 6 0
STIL 2 2 8 -6
KFUM Stavanger 0 2 10 -8

 

Finale mellom vinner av D2A og D2B

99 1600 7 Vinner D2 A Vinner D2 B  Finale D2
Gjesdal Austrått 2 2-1 (17-25, 25-23, 15-8)

 

 

Sluttplasseringer

1 Gjesdal
2 Austrått 2
D2A D2B
3 KFUM Haugesund 2 3 Straen VBK
4 Topp Volley 1 4 Austrått IL 1
5 Hana IL 5 Toppvolley 2
6 Klepp VBL 6 STIL
7 KSI 7 KFUM Stavanger
8 KFUM Haugesund 1

2010 Resultater - Herrer Gruppe 1

 

 

Pulje A
Norge 40+
Norge U-19
Førde VBK
Randaberg
Nyborg

 

Fredag 17. september Resultat
1 2000 4 Norge 40+ Norge U-19 1-3 (16-25, 19-25, 25-19, 18-25)

 

Lørdag 18. september
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Resultat
2 800 4 Førde VBK Nyborg 0-3(17-25, 17-25, 13-25)
3 1000 4 Norge U-19 Randaberg 0-3(21-25,17-25,18-25)
4 1200 4 Norge 40+ Nyborg 0-3(18-25,27-29,19-25)
5 1400 4 Førde VBK Randaberg 3-0(25-19,25-16,25-23)
6 1600 4 Norge U-19 Nyborg 1-3(15-25,25-20,17-25,26-28)
7 1800 4 Norge 40+ Randaberg 1-3 (25-22, 22-25, 25-27, 21-25)

 

Søndag 19. september Resultat
8 800 4 Førde VBK Norge U-19 2-3(25-20,25-16,15-25,12-25,13-15)
9 1000 4 Nyborg Randaberg 3-0(25-16,25-15,25-14)
10 1200 4 Norge 40+ Førde VBK 3-0(25-23,25-21,25-22)
11 1400 4 Vinner pulje Nummer 2 pulje
Nyborg Randaberg 2-3 (25-20, 22-25, 25-16, 21-25, 13-15)

 

 

 

Pulje A Poeng Sett+ Sett- Sett diff Score+ Score- Score diff
Nyborg 8 12 1 11 327 239 88
Randaberg 4 6 7 -1 277 299 -22
Norge U-19 4 7 9 -2 334 341 -7
Norge 40+ 2 5 9 -4 310 338 -28
Førde VBK 2 5 9 -4 278 309 -31

 

 

Sluttrekkefølge:

  1. Randaberg
  2. Nyborg
  3. Norge U19
  4. Norge 40+
  5. Førde VBK

2010 Resultater - Herrer gruppe 2

Pulje A Pulje B
Randaberg Kr sand sandvolley
Topp Volley Klepp
KFUM Haugesund Hundvåg Young Boys
Austrått Farsund IL
Riska Dysjaland

 

Lørdag 18. september
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Resultat
1 800 2 Randaberg Riska 2-0(25-20,25-22)
2 800 8 Dysjaland Hundvåg Young Boys 0-2(15-25, 16-25)
3 900 2 Austrått Topp Volley 1-2(27-25,14-25,11-15)
4 900 8 Randaberg KFUM Haugesund 2-0(25-14,25-12)
5 1000 2 Kr sand sandvolley Farsund IL 2-0(26-24,25-18)
6 1000 8 Topp Volley KFUM Haugesund 0-2(21-25,25-27)
7 1100 2 Farsund IL Dysjaland 2-0(25-14,2514)
8 1100 8 Klepp Hundvåg Young Boys 2-1(15-25,25-19,15-13)
9 1200 2 Austrått Riska 2-0(25-21,25-19)
10 1200 8 Randaberg Topp Volley 1-2(19-25,25-19,12-15)
11 1300 2 Klepp Kr sand sandvolley 2-0(25-17,25-22)
12 1300 8 Hundvåg Young Boys Farsund IL 2-0 (25-20, 25-23)
13 1400 2 Austrått KFUM Haugesund 1-2(19-25,25-20,13-15)
14 1400 8 Topp Volley Riska 2-0(25-21,25-20)
15 1500 2 Klepp Dysjaland 2-0 (25-19, 25-20)
16 1500 8 Hundvåg Young Boys Kr sand sandvolley 2-1(18-25,29-27,15-6)
17 1600 2 KFUM Haugesund Riska 2-0(25-21,25-20)
18 1600 8 Klepp Farsund IL 1-2(25-22,19-25,12-15)
19 1700 2 Austrått Randaberg 0-2(21-25,15-25)
20 1700 8 Kr sand sandvolley Dysjaland 2-0 (25-13, 28-26)

 

Pulje A Poeng Sett+ Sett- Sett diff
Randaberg 6 7 2 5
KFUM Haugesund 6 6 3 3
Topp Volley 6 6 4 2
Austrått 2
Riska 0
Pulje B Poeng Sett+ Sett- Sett diff Score+ Score- Score diff
Hundvåg Young Boys 6 7 3 4 219 187 32
Klepp 6 7 3 4 211 197 14
Kr sand sandvolley 4 5 4 1
Farsund IL 4 4 5 -1
Dysjaland 0 0 8 -8

 

 

Søndag 19. september
Kamp Tid Bane Lag 1 Lag 2 Resultat
21 800 1 Nr. 3 Pulje A Nr. 4 Pulje B
Topp Volley Farsund IL 2-0(25-0,25-0)
22 900 1 Nr. 3 Pulje B Nr. 4 Pulje A
Kr sand sandvolley Austrått 2-0(25-20,25-16)
23 1000 1 Nr. 1 Pulje A Nr. 2 Pulje B Semifinale
Randaberg Klepp 2-0(25-19,25-14)
24 1100 1 Nr. 1 Pulje B Nr. 2 Pulje A Semifinale
Hundvåg Young Boys KFUM Haugesund 2-0(25-20,25-16)
25 1200 1 Nr. 5 Pulje A Nr. 5 Pulje B 9.-10. plass
Riska Dysjaland 2-0(25-0,25-0)
26 1300 1 Taper kamp 21 Taper kamp 22 7.-8. plass
Farsund IL Austrått 0-2(0-25,0-25)
27 1400 1 Vinner kamp 21 Vinner kamp 22 5.-6. plass
Topp Volley Kr sand sandvolley 2-1(29-27,22-25,15-10)
28 1500 6 Taper kamp 23 Taper kamp 24 Bronsefinale
Klepp KFUM Haugesund 1-2(25-21,23-25,8-15)
29 1500 1 Vinner kamp 23 Vinner kamp 24 Finale
Randaberg Hundvåg Young Boys 2-0(25-16, 25-18)

Sluttplasseringer :

  1. Randaberg
  2. Hundvåg
  3. KFUM Haugesund
  4. Klepp
  5. Topp Volley
  6. Kr sand volleyball
  7. Austrått
  8. Farsund IL
  9. Riska
  10. Dysjaland

  logitrans

ide logo 2014 

byfjordparken


scandicforumhotel 180

 

haland

  

logo melums